Meandry uczuć odcinek 11 i 12: Śledztwo Suhan! [Streszczenie + Zdjęcia]

11 (wtorek 19 grudnia): Poprzez sprytną intrygę Banu, Suhan jest przekonana, że Cesur spędził namiętną noc ze swoją prawniczką. Na farmie Cesura dobiegają końca ostatnie prace remontowe. Bulent zwierza się matce, że wcale nie zależy mu na Suhan. Ma plan i pragnie odebrać Tahsinowi wszystko co posiada. Tahsin zaprasza Cesura na kolację do posiadłości. Suhan, kiedy się o tym dowiaduje, postanawia zaprosić także Bulenta. Chce odegrać się na Cesurze za noc z Banu. Adalet przekazuje lekarstwa na rzecz sierocińca, w którym sama się wychowała. Odwiedzając to miejsce, wspomina trudne chwile, których tutaj doświadczyła. Dyrektor więzienia dzwoni do Adalet i informuje ją, że Mihriban chce widzieć się z jej bratem, który jest jednym ze skazańców. Adalet prosi dyrektora by za wszelką cenę nie dopuścił do tego spotkania. W trakcie kolacji Cesur uczy Tahsina zasad inwestowania na giełdzie. Namawia go także na małą inwestycję. Przed wyjściem Cesura, Suhan mówi mu, że ani ona ani jej rodzina nie dadzą złapać się w jego zasadzkę. Następnie prosi ojca, by nie inwestował pieniędzy za pośrednictwem Cesura. Adalet informuje Tahsina, że Mihriban stara się o widzenie z Rizą – bratem Adalet. Tahsin postanawia złożyć wizytę Mihriban. Suhan pozyskuje historię konta bankowego Cesura. Okazuje się, że mężczyzna od 2014 roku dokonywał jedynie przelewów na konto Rifata. Kobieta przyłapuje w ten sposób na kłamstwie Cesura, który to twierdził, że z Rifatem poznał się niedawno – tuż po jej wypadku. Kobieta postanawia więcej dowiedzieć się o Rifacie. Adalet odwiedza w szpitalu swoją umierającą wychowawczynię z domu dziecka. Salowej każe być wyjątkowo czujna i nie wpuszczać nikogo poza nią. W klinice pojawia się także Cesur, którego matka tutaj przebywa. Mężczyzna postanawia sprawdzić, kogo Adalet odwiedzała. Na jego widok staruszka wyszeptuje słowa „Korludag… Zły…”. Cesur zleca Rifatowi ustalenie, kim jest tajemnicza pacjentka i jaki ma związek z rodziną Korludag. Sirin i Kemal ustalają datę ślubu.

12 (środa 20 grudnia): Suhan zakrada się do archiwum policyjnego. Podsłuchuje, jak jej ojciec szuka informacji o rodzinie Cesura. Mężczyzna zaczyna podejrzewać, że Cesur może być synem Hasana Karahasanoglu. Pod osłoną nocy Salih zakrada się do sali Belkis – wychowawczyni z sierocińca – i podaje jej truciznę. Po wszystkim wysyła wiadomość do Tahsina „Sprawa załatwiona”. Suhan tymczasem zakrada się do warsztatu Rifata, gdzie prawie znajduje oryginalne płótna. Zaalarmowany przez Cesura Rifat nakrywa kobietę na włamaniu. Bulent odkrywa, że Cesur jest jednym z akcjonariuszy firmy, do inwestycji w którą tak ochoczo namawiał. Suhan jedzie do Cesura i zarzuca mu, że jest naciągaczem. Przy okazji na jaw wychodzą miłosne intrygi Banu. Suhan pozyskuje informację, że Rifat w 1987 roku został dyscyplinarnie zwolniony ze służby w policji za kradzież. Jest już pewna, że skoro najlepszy przyjaciel Cesura jest złodziejem, to on musi być taki sam. Cesur żąda, by Banu zaprzestała swoich sztuczek z Suhan. Następnie sam próbuje skontaktować się z Suhan, ale kobieta odrzuca jego połączenia. Kemal inwestuje wszystkie swoje pieniądze w akcje, które polecił mu Cesur. Chłopak boi przyznać się do tego Sirin i upija się. Okazuje się, że kurs akcji nagle wystrzela jak z katapulty. Tahsin jest wściekły i pluje sobie w brodę, że nie posłuchał rad Cesura. Suhan sprawdza dokładnie zapis okolicznego monitoringu z dnia włamania do ich mieszkania w Stambule. Na nagraniu odkrywa Rifata! Cesur urządza bankiet z okazji zakończenia remontu swojego domu. Podczas przyjęcia ogłasza wszystkim, że w trakcie remontu odnalazł stare niezwykle cenne monety! Rifat przekazuje Cesurowi informację, że Adalet podobnie jak Tahsin wychowywała się w sierocińcu. Ich rozmowę podsłuchuje Suhan!

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *