Meandry uczuć odcinek 19 i 20: Suhan upija się! [Streszczenie + Zdjęcia]

19 (środa 3 stycznia): Suhan jest załamana po informacji o ślubie ojca z Adalet. Nie może uwierzyć, że kochanka ojca, przez którą tak bardzo cierpiała jej matka, będzie teraz mieszkać w ich domu. Wspólnie z Cesurem jadą do Stambułu, gdzie Suhan upija się. Tahsin z powodu nowych okoliczności w rodzinie, postanawia zmienić testament. Cahide jest bardzo zmartwiona tym faktem. Turan tymczasem porywa Hulję z posiadłości Korludag. Grozi jej bronią i żąda odpowiedzi, dlaczego na niego doniosła. Mężczyzna chce ją pobić, ale powstrzymuje się, kiedy kobieta mówi, że jest w ciąży. Turan jest przekonany, że to on jest ojcem dziecka. Hulja jednak oszukuje go i mówi, że to Bulent jest ojcem! Cahide spotyka się w lesie z Bulentem i prosi go o pomoc w poszukiwaniach Hulji. Kemal z ukrycia obserwuje ich potajemne spotkanie. Odczytuje je jako romans i telefonem robi zdjęcia. Na farmę Cesura przyjeżdża Mihriban i zapoznaje się z Fugen. W trakcie rozmowy, Fugen wyjawia, że Tahsin zabił ojca Cesura! Suhan budzi się rano na mocnym kacu. W mieszkaniu nie ma już Cesura; na szafce nocnej znajduje jednak list od mężczyzny oraz tabletki, które pomogą jej dojść do siebie. Suhan powoli przypomina sobie, co działo się poprzedniej nocy… Adalet próbuje porozumieć się z Suhan, rozmowa jednak doprowadza ją tylko do płaczu.

20 (czwartek 4 stycznia): Bulent wchodzi do mieszkania Hulji, zastaje je jednak puste. Sprawdza nagrania z monitoringu i widzi, że kobieta była tu wcześniej z nieznajomym mężczyzną (Turanem). Bulent dzwoni do Cahide i przez wideorozmowę pokazuje jej nagrania z kamer. Okazuje się, że Hulja wciągnęła go w sam środek afery, wskazując go jako ojca dziecka. Bulent obawia się, że teraz o wszystkim dowie się Suhan. Tahsin jedzie do domu Adalet, gdzie żona wyjechała po ostatniej rozmowie z Suhan. Chce by natychmiast wróciła do rezydencji Korludagów. Cesur przyjeżdża do mieszkania Suhan. Przygotowuje jej obiad i pomaga wrócić do formy. Suhan pokazuje mu album ze zdjęciami rodzinnymi. Z albumu wypadają stare zdjęcia z okresu, kiedy Tahsin odbywał służbę w wojsku. Cesur dyskretnie zabiera jedną z fotografii, na której znajduje się jego ojciec, Tahsin oraz dwóch innych kolegów. Udaje mu się ustalić dane jednego z nich – to Mithat Topakci mieszkający obecnie w Stambule. Cahide wraz z Hulją i Bulentem planują, jak pozbyć się Turana przy okazji uderzając w Cesura… Mihriban dowiaduje się, że obrazy w domu Korludag to podróbki i informuje o tym Banu. Przechadzająca się po mieście Suhan widzi, jak kobiety ze sobą rozmawiają…

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.