Meandry uczuć odcinek 19 i 20: Suhan upija się! [Streszczenie + Zdjęcia]

19 (środa 3 stycznia): Suhan jest załamana po informacji o ślubie ojca z Adalet. Nie może uwierzyć, że kochanka ojca, przez którą tak bardzo cierpiała jej matka, będzie teraz mieszkać w ich domu. Wspólnie z Cesurem jadą do Stambułu, gdzie Suhan upija się. Tahsin z powodu nowych okoliczności w rodzinie, postanawia zmienić testament. Cahide jest bardzo zmartwiona tym faktem. Turan tymczasem porywa Hulję z posiadłości Korludag. Grozi jej bronią i żąda odpowiedzi, dlaczego na niego doniosła. Mężczyzna chce ją pobić, ale powstrzymuje się, kiedy kobieta mówi, że jest w ciąży. Turan jest przekonany, że to on jest ojcem dziecka. Hulja jednak oszukuje go i mówi, że to Bulent jest ojcem! Cahide spotyka się w lesie z Bulentem i prosi go o pomoc w poszukiwaniach Hulji. Kemal z ukrycia obserwuje ich potajemne spotkanie. Odczytuje je jako romans i telefonem robi zdjęcia. Na farmę Cesura przyjeżdża Mihriban i zapoznaje się z Fugen. W trakcie rozmowy, Fugen wyjawia, że Tahsin zabił ojca Cesura! Suhan budzi się rano na mocnym kacu. W mieszkaniu nie ma już Cesura; na szafce nocnej znajduje jednak list od mężczyzny oraz tabletki, które pomogą jej dojść do siebie. Suhan powoli przypomina sobie, co działo się poprzedniej nocy… Adalet próbuje porozumieć się z Suhan, rozmowa jednak doprowadza ją tylko do płaczu.

20 (czwartek 4 stycznia): Bulent wchodzi do mieszkania Hulji, zastaje je jednak puste. Sprawdza nagrania z monitoringu i widzi, że kobieta była tu wcześniej z nieznajomym mężczyzną (Turanem). Bulent dzwoni do Cahide i przez wideorozmowę pokazuje jej nagrania z kamer. Okazuje się, że Hulja wciągnęła go w sam środek afery, wskazując go jako ojca dziecka. Bulent obawia się, że teraz o wszystkim dowie się Suhan. Tahsin jedzie do domu Adalet, gdzie żona wyjechała po ostatniej rozmowie z Suhan. Chce by natychmiast wróciła do rezydencji Korludagów. Cesur przyjeżdża do mieszkania Suhan. Przygotowuje jej obiad i pomaga wrócić do formy. Suhan pokazuje mu album ze zdjęciami rodzinnymi. Z albumu wypadają stare zdjęcia z okresu, kiedy Tahsin odbywał służbę w wojsku. Cesur dyskretnie zabiera jedną z fotografii, na której znajduje się jego ojciec, Tahsin oraz dwóch innych kolegów. Udaje mu się ustalić dane jednego z nich – to Mithat Topakci mieszkający obecnie w Stambule. Cahide wraz z Hulją i Bulentem planują, jak pozbyć się Turana przy okazji uderzając w Cesura… Mihriban dowiaduje się, że obrazy w domu Korludag to podróbki i informuje o tym Banu. Przechadzająca się po mieście Suhan widzi, jak kobiety ze sobą rozmawiają…

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *