Meandry uczuć odcinek 57: Kłamstwa Cahide wychodzą na jaw! [Streszczenie + Zdjęcia]

57 (poniedziałek 26 lutego): Hulja pokazuje Korhanowi nagrania, gdzie omawia wraz z Cahide plan ukrycia fałszywej ciąży. Mężczyzna, który poznał właśnie prawdziwą twarz swojej żony, dostaje oszołomienia. Gdyby miał jeszcze włosy, pewnie stanęłyby mu dęba. Bulent dzwoni do Cahide i informuje ją o wszystkim. Riza przyjeżdża na farmę Alemdaroglu. Suhan również jest w drodze w to miejsce. Riza mówi Cesurowi, że nie jest pewien kto strzelał do jego ojca. Wie natomiast, że oprócz Adalet był tam także Tahsin. Prosi także Cesura o pomoc i ochronę przed Korludagiem. Cesur oferuje mu pracę i schronienie na swojej farmie.

Suhan wchodzi do domu Cesura, gdy ten jeszcze rozmawia z Rizą. Jest wściekła na męża za to, że nie przyjechał na ich rozprawę rozwodową. Sirin odprowadza Rizę do pokoju gościnnego. Mężczyzna przedstawia się Suhan i wyciąga do niej rękę, ale ta jedynie odwraca głowę. Cesur mówi, że nie przyszedł na rozprawę, bo nie chce się rozwodzić. Wściekła Suhan trzaska drzwiami i wychodzi. Sirin jest wyraźnie rozbawiona. Dziewczyna jest przekonana, że do czasu kolejnej rozprawy Suhan i Cesur zdążą się ze sobą jeszcze nie raz pogodzić. Korhan przyjeżdża do domu w Niszantaszi. Cahide błaga go o przebaczenie, próbuje mu wszystko wyjaśnić. Korhan jednak nie wierzy już w żadne jej słowo. Wyrzuca ją z domu i każe iść w diabły!

Cesur przyjeżdża do warsztatu Rifata. Pomaga mu w naprawie samochodu, dzięki czemu nawiązują nić porozumienia po ostatnich niesnaskach. Obaj uzgadniają warunki swojej dalszej współpracy. Cesur mówi, że przygarnął pod swój dach Rizę. Rifat ma co do tego obawy. Suhan telefonuje do brata. Korhan jest już pijany i kompletnie rozbity psychicznie. Mówi siostrze, że Cahide odeszła i prosi, by trzymała się od niej z daleka. Nie wyjawia jednak szczegółów. Kiedy Cesur wraca do domu, zastaje Rizę w swoim biurze. Mężczyzna jak gdyby nigdy nic pracuje na jego komputerze. Cahide, nie mając gdzie się podziać, zatrzymuje się u Mihriban. Kobieta jest przekonana, że Korhan szybko przemyśli sprawę i wszystko jej wybaczy. Cesur każe Kemalowi mieć Rizę na oku, także poza farmą.

Riza z samego rana udaje się na spacer po lesie. Salih przyłapuje Kemala na śledzeniu mężczyzny. Rozwścieczony Tahsin przyjeżdża na farmę Alemdaroglu. Krzyczy do Cesura. Rozkazuje mu rozwieść się z jego córką. Grozi, że inaczej będzie bardzo źle. Korhan wraca do posiadłości Korludagów. Wygląda jak siedem nieszczęść. Riza pakuje swoje rzeczy do torby. Zamierza wyprowadzić się z farmy Cesura. Kiedy idzie pożegnać się z gospodarzem, ktoś z lasu oddaje strzał! Riza rzuca się na Cesura i zasłania go własnym ciałem. Kemal wzywa karetkę. Korhan opowiada siostrze o kłamstwach Cahide. Riza odzyskuje przytomność w szpitalu. Mężczyzna został postrzelony w lewy bark.

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

One thought on “Meandry uczuć odcinek 57: Kłamstwa Cahide wychodzą na jaw! [Streszczenie + Zdjęcia]

  1. Ale się uśmiałam z tego zdania:
    ,,Gdyby miał jeszcze włosy, pewnie stanęłyby mu dęba.” 😀
    Nigdzie nie znalazłam strony z lepszymi streszczeniami niż tutaj. Nie dość, że są szczegółowe, to jeszcze można zobaczyć zdjęcia z każdego odcinka.
    Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *