Meandry uczuć odcinek 43 i 44: Tahsin trafia do aresztu! [Streszczenie + Zdjęcia]

43 (wtorek 6 lutego): Uzbrojony Can przyjeżdża na farmę Korludagów. Podając się za człowieka inspektora Mutlu prosi ochronę o spotkanie z Tahsinem. Korludag wychodzi, ale zabiera ze sobą broń, wyczuwając podstęp. Na miejsce dociera Cesur i zastaje Cana mierzącego z broni do Tahsina! Próbuje odwieść chłopaka od popełnienia zbrodni, ale syn Rifata z premedytacją naciska na spust! Okazuje się jednak, że broń była niezaładowana. Tahsin rozkazuje Adalet wezwać policję. Tymczasem podczas przesłuchania w prokuraturze, kierowca ciężarówki, która wjechała w furgon więzienny, wskazuje Cesura Alemdaroglu jako swojego zleceniodawcę. Cahide wykorzystuje upojenie alkoholowe swojego męża i zabiera mu drugą część listu Hasana Karahasanoglu. Więzienny cenzor przedstawia Cesurowi treść adresowanego do niego listu. Korhan orientuje się, że zgubił list. Jest przekonany, że to przez jego treść ojciec trafił do aresztu. Cahide przyjeżdża na farmę Alemdaroglu. Korhan sprawdzając monitoring dowiaduje się, że to żona ukradła mu list. Salih i Adalet przekonują inspektora Mutlu do złożenia zeznań oczyszczających Tahsina z zarzutów.

44 (środa 7 lutego): Inspektor Mutlu przyznaje się do zorganizowania ucieczki Rizy z więzienia. Tahsin zostaje zwolniony z aresztu. Bulent zabiera Banu na kolację. Korhan prosi żonę, by oddała mu skradziony list. Cahide jednak odmawia i grozi, że jeżeli nie będzie postępował tak jak ona chce – list ujrzy światło dzienne. Tahsin świętuje wyjście z aresztu. Adalet nie podziela jego entuzjazmu. Kobieta obawia się będącego na wolności Rizy oraz ekshumacji zwłok Hasana, którą zlecił prokurator. Suhan postanawia na jakiś czas wyprowadzić się z farmy Cesura. Uważa, że rozłąka dobrze im zrobi. Hulja odwiedza prokuratora w pokoju motelowym. Proponuje mu prywatne spotkanie, na którym wyjawi kilka sekretów rodziny Korludag. Prokurator jednak odmawia. Turan widząc w gazecie fotografię Rizy, przypomina sobie rozmowę, którą odbył z nim w więzieniu. Wspomniał mu wtedy o tym, że Adalet jest teraz żoną Tahsina Korludaga. Mężczyzna podejrzewa, że to było powodem jego ucieczki. Riza tymczasem poznaje lokalizację farmy Korludagów. Cesur dowiaduje się od Mihriban, że Cahide jest w posiadaniu drugiej części listu jego ojca. Rifat w szpitalu odzyskuje przytomność. Hulja przekupuje lokaja, który w laptopie prokuratora instaluje oprogramowanie szpiegowskie.

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *