Meandry uczuć odcinek 15 i 16: Ślub Sirin i Kemala! [Streszczenie + Zdjęcia]

15 (środa 27 grudnia): Adalet przegląda swoje zdjęcia z sierocińca. Okazuje się, że to ona zamordowała dyrektora tej placówki, za co teraz jej brat – Riza – odsiaduje wyrok. Kobieta z zimną krwią kilkukrotnie wystrzeliła do kierownika, choć mężczyzna błagał ją o życie. Świadkiem tych wydarzeń był Tahsin, który pomógł Adalet wrobić w to morderstwo jej brata. Sirin przymierza suknię ślubną. Trwają ostatnie przygotowania do jej ślubu z Kemalem. Cesur znajduje w samochodzie zegarek z dedykacją „Z czasem…”. To prezent od Suhan. Suhan tymczasem przegląda akta ze śmiertelnego wypadku Hasana Karahasanoglu i morderstwa kierownika sierocińca. Policjant przedstawia jej wersję, którą wcześniej ustalił z Korhanem. Mężczyzna dba, by siostra nie dowiedziała się o tajemnicach ich ojca. Następuje kolejna retrospekcja. Okazuje się, że świadkiem zabójstwa dyrektora sierocińca był także Hasan – ojciec Cesura. Jego również zabiła Adalet. Salih i naczelnik policji zatuszowali tę zbrodnię. Cesur zabiera z kliniki swoją matkę i przywozi ją do domu. Kemal informuje Cesura o wizycie Saliha na farmie i zabraniu jednego z artefaktów. Cesur sprawdzając monitoring, dowiaduje się, że Suhan podsłuchała rozmowę jego i Rifata. Nazajutrz Suhan zapoznaje się z matką Cesura – Fugen. Cesur podpisuje z Tahsinem umowę i staje się udziałowcem w jego firmie. Nadchodzi dzień ślubu Sirin i Kemala. Matka Cesura samotnie wychodzi z domu i błąka się po lesie. Nie wie, jak ma wrócić. O mały włos Tahsin nie rozjeżdża jej swoim samochodem. Tahsin rozpoznaje, że to matka Cesura i odwozi ją do domu, gdzie właśnie odbywa się wesele. Na miejscu Fugen publicznie nazywa Tahsina mordercą, co wywołuje poruszenie wśród gości.

16 (czwartek 28 grudnia): Suhan tłumaczy ojcu dziwne zachowanie matki Cesura jej chorobą. Tahsin mimo to zleca naczelnikowi policji wznowienie śledztwa sprzed lat. Ma podejrzenia, że Cesur i jego matka mogą być rodziną Hasana Karahasanoglu. Suhan zauważa, że Cesur założył podarowany przez nią zegarek. Tahsin przegląda stare zdjęcia żony oraz syna Hasana. Nie rozpoznaje jednak na nich ani Cesura ani jego matki. Policjant pokazuje mu także artykuł z francuskiej gazety o tym, jak znaleziono ich ciała. Wszystko to nieco uspokaja Tahsina. Sirin i Kemal podpisują akt małżeństwa. Jeden z gości na weselu zwraca się do Cesura z prośbą o pomoc. Tahsin zastrasza go, chcąc za grosze przejąć jego ziemię i postawić na niej wieżowiec. Suhan i Cesur odbywają wspólny taniec. Nieoczekiwanie na weselu pojawia się także Tahsin z Adalet. Cahide dowiaduje się, że Turan, podejrzany o zabójstwo doktora, został zwolniony z aresztu z powodu braku dowodów. Kobieta wychodzi z wesela, by zatelefonować do Hulji i o wszystkim ją poinformować. Korhan myśląc, że jego żona znowu rozmawia ze swoją położną Aysze, żąda by kobieta wprowadziła się do nich do domu i miała całodobową opiekę nad Cahide. Sirin i Kemal wylatują w podróż poślubną. Cahide instruuje Hulję, jak ma zachowywać się w obecności Korhana, by nie wzbudzić jego podejrzeń. Korhan wypytuje siostrę o rodzinę Cesura, m.in. o to, jak nazywał się jego ojciec. Jest zaniepokojony, gdy słyszy imię „Hasan”. Suhan także jest zaintrygowana pytaniami brata.

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

One thought on “Meandry uczuć odcinek 15 i 16: Ślub Sirin i Kemala! [Streszczenie + Zdjęcia]

  1. Najgorszy z filmów-naciągane odcinki,żal czasu na oglądanie-no i KTO TO KUPUJE taki szajs to film ,,Elif”
    Meandry uczuć bardzo dobrze się ogląda-świetna obsada-ciekawa fabuła.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *