Meandry uczuć odcinek 68: Tahsin zabija Saliha! [Streszczenie + Zdjęcia]

68 (wtorek 13 marca): Cesur zamyka się ze strażnikiem w pokoju i rozpoczyna przesłuchanie. Selma tymczasem zarzeka się przed Suhan, że Cuneyt jest niewinny i sam został zastraszony. Przyparty do muru ochroniarz przyznaje przed Cesurem, że to Salih kazał mu podprowadzić z warsztatu Suhan stal, która później posłużyła do wykonania klatki. Mężczyzna nie wie jednak z czyjego polecenia działał Salih. Tahsin zaprasza do swojego biura kandydata na burmistrza. Obiecuje, że wygra wybory, jeżeli będzie z nim współpracował. Sekretarka przynosi Tahsinowi kopertę zaadresowaną na jego nazwisko. W środku znajduje się płyta CD. Mężczyzna odczytuje nośnik na komputerze i jego oczom ukazuje się film z magazynu, gdzie zginęła Fugen! Widzi na nim Saliha, który za pomocą zdalnego pilota otwiera podłogę klatki!

Cesur jak szalony pędzi do Korludagu. Suhan próbuje dowiedzieć się od niego, co usłyszał od strażnika. Mężczyzna jednak milczy przez całą drogę. Salih mówi córce, że pogonił Rizę i już nie będzie go niepokoił. Wkrótce odbiera telefon od Tahsina, który natychmiast chce go widzieć. Hulja z szyderczym uśmiechem wita powracającą do rezydencji Cahide. Dodatkowo mówi, że wczoraj bardzo zbliżyła się do samotnego Tahsina i to wkrótce ona zostanie panią tego domu… Korhan zaczyna przedmiotowo traktować swoich pracowników, w czym upodabnia się do ojca. Tahsin spotyka się na skraju lasu z Salihem. Korludag bierze go za fraki i pyta, jak mógł go tak podle zdradzić. Z ukrycia wszystko obserwuje Riza i nagrywa ich telefonem. Tahsin zarzuca Salihowi morderstwo Fugen i próbę wrobienia go w tę zbrodnię. Salih twierdzi, że sam wpadł w pułapkę. Tahsin mu nie wierzy. Kiedy odwraca się z myślą udania na policję, Salih wymierza do niego z broni i żąda zwrotu płyty! Dochodzi do szarpaniny i wystrzału broni! Nie wiadomo, kto został postrzelony…

Cesur przywozi Suhan na farmę Tahsina. Żąda, by przyprowadziła do niego Saliha. Mężczyzny jednak nie ma. Cesur jedzie na swoją farmę i od Sirin dowiaduje się, że jej ojciec miał spotkać się z Tahsinem… Zaniepokojona Sirin dzwoni na telefon ojca, ale nikt nie odbiera. Salih w tym czasie leży nieprzytomny w lesie. Obok niego znajduje się kałuża krwi… Tahsin w bezruchu wpatruje się w ciało. Nagle podchodzi do niego Riza i gratuluje mu dobrej roboty. Korludag wymierza do niego z broni i wykrzykuje, że go zamorduje. Riza zaś ze spokojem wyciąga telefon z kieszeni i mówi, że nagrał film, na którym widać jak zabija Saliha. Wysłał go przyjacielowi i jeżeli coś mu się stanie, on wyśle film na policję!

Cahide przechadza się po włościach Korludaga. Nagle zachodzi ją od tyłu Turan i dłonią zakrywa usta. Mówi, że jeżeli tylko krzyknie, od razu ją zabije! Mężczyzna żąda wydania Hulji. Prokurator przyjeżdża na farmę Korludagów. Mówi Suhan, że strażnik swoimi zeznaniami obciążył Saliha. Tymczasem Cesur dostaje sms-a wysłanego z numeru Saliha. „Czekam na ciebie w miejscu, gdzie zabili twojego ojca” – jest napisane w wiadomości. Cesur pędzi na miejsce. Tahsin jak gdyby nigdy nic wraca do domu. Udaje zdziwionego poruszeniem Suhan.

Cesur przyjeżdża do magazynu. Nawołuje Saliha, ale nikt nie odpowiada. W końcu dzwoni do niego i słyszy dzwonek jego telefonu! Podąża za dźwiękiem i znajduje oparty o ścianę telefon. Riza tymczasem z budki telefonicznej dzwoni na policję… Suhan pyta ojca, czy to on kazał Salihowi zatrzeć ślady. Mężczyzna zaprzecza, twierdzi, że sam został przez niego zdradzony. Mówi, że to Salih zabił matkę Cesura. Reyhan mdleje, kiedy o tym słyszy. Policjanci zatrzymują samochód Cesura. Każą mu wysiąść z auta i robią przeszukanie. Na pace pojazdu znajdują zwłoki Saliha!

Prokurator Serhat przesłuchuje Cesura. Alemdaroglu ciągle powtarza, że to nie on zrobił, że to nie on zabił i oskarża o zbrodnię Tahsina. Nie ma jednak dowodów na potwierdzenie tej wersji, a wszystkie poszlaki wskazują na niego. Decyzją prokuratora Cesur trafia do aresztu! Riza stołuje się w drogiej restauracji. Od teraz to Tahsin jest zmuszony pokrywać wszystkie jego zachcianki. Cahide zabiera do prania ubrania teścia. Zauważa na nich ślady krwi! Następuje retrospekcja. Cahide podczas spotkania z Turanem wyznała mu, że Hulja urodziła jego syna. Ułożyła plan, jak mężczyzna może odzyskać swoje dziecko.

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *