Elif odcinek 164 i 165: Murat chce zabić Erkuta! [Streszczenie + Zdjęcia]

164 (piątek 29 grudnia): Murat przeciera oczy ze zdumienia, widząc Seydę. Dziewczyna próbuje się tłumaczyć, ale on stanowczo nie przyjmuje tego do wiadomości. Postanawia definitywnie rozstać się z Seydą. Gonca podsłuchuje ich kłótnię. Do chatki w lesie puka dwóch rolników, którzy poszukują groźnych bandytów. Zastraszona przez zbirów Sukran mówi, że nikogo takiego nie widziała. Farmerzy odchodzą. Bandyci zapewniają Sukran, że jeżeli wraz z dziewczynką będą wykonywały ich polecenia, nikomu nie stanie się krzywda. Veysel zgadza się pomóc Arzu zdobyć płytę, gdyż na gwałt potrzebuje pieniędzy. Seyda rozpacza po stracie Murata. Gonca udaje zatroskaną jej losem. Melek jest załamana. Policja nadal nie wpadła na żaden trop Elif. Murat przychodzi na myjnie, gdzie z biurka zabiera broń ojca. Kipiąc z gniewu, postanawia zabić Erkuta za wszystkie kłamstwa o Seydzie! Erkut tymczasem czuje się odpowiedzialny za zaginięcie Elif. Nie zważając na możliwość ponownego pobicia przez Selima, udaje się do domu Melek i szczerze ją przeprasza. Seyda idzie na myjnie, jednak nie zastaje tam Murata. Bandyci każą Sukran udać się na pobliski bazar, kobieta jednak stwierdza, że nigdzie nie ruszy się bez dziewczynki. Murat dzwoni do Erkuta i prosi go o spotkanie. Na miejscu przykłada mu pistolet do głowy!

165 (wtorek 2 stycznia): Seyda w ostatniej chwili powstrzymuje Murata przed dokonaniem zbrodni. Erkut w popłochu ucieka. Sukran w dalszym ciągu sprzeciwia się bandytom. Jeden z nich rękojeścią broni uderza ją w potylice. Kobieta pada na łóżko nieprzytomna! Seyda przyznaje się przed Muratem do swoich grzechów. Mówi także, że go kocha i żałuje tego, co zaszło. Murat jednak czuje się bardzo zraniony i trudno mu ponownie zaufać. Aliye znajduje w pokoju Ipek bilet lotniczy do USA. Urządza córce awanturę i mówi, że jeśli wyjedzie, to niech już nigdy tutaj nie wraca! Veysel z Muratem włamują się do mieszkania Meliha, gdzie szukają płyty z nagraniem. Murat robi to tak niezdarnie, że włącza alarm i wraz z ojcem muszą uciekać. Kenan w nocy nie może spać. Śnił o Melek. W kuchni odnajduje Ipek, która także nie mogła zasnąć. Wspólnie rozmawiają o jej zaplanowanym wyjeździe do Stanów. Kenan bardzo wspiera siostrę w jej decyzji. Elif udaje się ocucić Sukran. Bandyci pozwalają na wyjście kobiety razem z dziewczynką. Tugce w czasie śniadania mocno wtula się w Ipek. Nie chce, by ciocia ją opuszczała. Będąc na bazarze, Elif zauważa na jednej ze ścian plakat z jej zdjęciem…

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

12 thoughts on “Elif odcinek 164 i 165: Murat chce zabić Erkuta! [Streszczenie + Zdjęcia]

 1. Małek żyje! W Turcji- 4 seria Może niech jeszcze Kenan Tugce i Melih wroca Dziwne.. A i co się stało z Aliye, Selimem i Zeynep wyjechali chyba gdzieś może się pokaza

  1. melek powrocila bo aktorka zgodzila sie znowu grac role biednej Melek… pomimo ze producenci i cale ten staff obcielo jej gaze, a ich sytuacja nie wyglada za dobrze w Turcji obecnie emituja i kreca jednoczesnie 4 sezon i nie wiedzie sie najlepiej bo slupki ogladalnosci sa fatalne. Jednakze ze powrocila Melek licza ze ogladalnosc skoczy w gore bo przecie w tym kosmicznym dramacie wiecznie cierpiaca przezywajaca katusze Melek musi wrocic aktorka i ratowac sytuacje… Kpina ewidentnie bylo mowione ze Melek nie zyje, a tu klops okazalo sie ze przezyla wypadek samochodowy i teraz cierpi na amnezje.

   1. Możesz podać nazwę lub linka do tej strony z oglądalnością Elif w Turcji, też chcę zobaczyć. A i jeszcze jedno Melek dowiedziała się, że jej rodzice zostali zamordowani?

    1. Na YouTube możesz obejrzeć video (fanów z Turcji), i tam jest podane info z screenshotami wynikow oglądalności.. Póki co Melek niczego nie dowie się o morderstwie rodziców, co najdziwniejsze kiedy to w 2 sezonie (odc 247) kiedy to umrze Melih i Efruz Melek będzie tylko ubolewała nad zaginięciem córki Elif jak na moje oko to po prostu będzie żałosne! Brata straci, a ta będzie tylko myślała o Elif…
     W 3 sezonie arzu zajdzie w ciążę
     A teraz Melek powróciła zza grobu w 4 sezonie (dzisiejszy odc 629) Veysel otrzymuje list od Zeynep i Selim’a no to zanosi się że za jakiś czas i ci też pojawią się w 4 sezonie. Ale ja już odpuściłam sobie oglądanie, to już nie ma jakiegokolwiek sensu.

 2. Raczej oni nie wrócą, bo umarli. Melek miała wypadek samochodowy, ale to nie znaczy, ze nie mogła przeżyć.

 3. Może ktoś opisać dalsze losy Erkuta? Czy zginie? To jedna z inteligentniejszych postaci w tym serialu (obok Arzu), gdzie większość inteligencją nie grzechy…

  1. Erkut w 1 sezonie jako tako jeszcze nie jest taki zly, baza to ze porywa ( pomaga arzu) krzywdzi Seyda, usiłuje rozdzielić Selim’a i Zeynep… W finale 1 sezonu będzie gotów zabić Zeynep, ale jednak stchórzy idiota i to arzu wyrwie mu z rąk broń i to ona strzeli. Potem w 2 sezonie Erkut wciąż jest bandziorem, wspólnikiem Arzu az do samego końca 2 sezonu wtedy też niestety popełni okrutna zbrodnie podpalając chatkę wspolpracujac z Arzu gdzie są Kenan + Tugce i Melek i Elif… Wniosek? Przyczynia się do śmierci córki Arzu i do śmierci Kenan’a… Ręce splamione krwią 2 ludzi niewinnych i bogu winnemu dziecku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *