Meandry uczuć odcinek 41 i 42: Bulent zaleca się do Banu! [Streszczenie + Zdjęcia]

41 (piątek 2 lutego): Nowy prokurator Serhat składa wizytę na farmie Tahsina. Suhan próbuje skontaktować się z Cesurem. Kobieta jest bardzo zmartwiona stanem Rifata. Suhan od Mihriban dowiaduje się o liście z więzienia, który przechwycił jej ojciec. Prokurator zadaje Adalet pytania w związku z ucieczką jej brata z więzienia. Zaskoczona tym pytaniem kobieta rozlewa herbatę. Nieoczekiwanie do posiadłości przychodzi także Suhan. W obecności prokuratora pyta ojca o list, który został nadany do Cesura z więzienia. Oskarża go nawet o udział w ucieczce Rizy z więzienia! Po wyjściu prokurator dzwoni do dyrektora więzienia i zleca odtworzenie treści listu. Cahide dzwoni do Bulenta. Prosi go o pomoc w wykradnięciu z sejfu Korhana paszportu Hulji. Postanowieniem prokuratora Tahsin i Adalet na czas śledztwa mają zakaz opuszczania kraju. Bulentowi udaje się otworzyć sejf Korhana, jednak nie znajduje tam paszportu Hulji. Mało tego – Korhan nakrywa go w swoim gabinecie! Prokurator przesłuchuje Tahsina. Korludag zaprzecza by miał cokolwiek wspólnego z listem i zbiegnięciem Rizy. Wskazuje Cesura i Rifata, jako odpowiedzialnych za ucieczkę więźnia.

42 (poniedziałek 5 lutego): Adalet udaje się w miejsce, w którym przed laty zabiła Hasana Karahasanoglu. Myśli, że spotka tutaj Rizę – swojego brata. Wykrzykuje, że się go nie boi. Nieoczekiwanie zjawia się funkcjonariusz policji i każe kobiecie opuścić ten teren. Operacja Rifata kończy się powodzeniem. Tahsin rozbija ramkę z portretem córki, który do tej pory stał na jego biurku. Salih przywozi opatrunki dla poważnie rannego inspektora Mutlu. Sirin przygotowuje tort urodzinowy dla Suhan i aranżuje kameralną imprezę. Korhan spędza wieczór w pubie przy butelce whisky. Nieoczekiwanie w lokalu zjawia się Hulja! Mężczyzna prosi ją o wyznanie szczerej prawdy, dlaczego pojawiła się w ich życiu. Po kryjomu włącza dyktafon w telefonie. Hulja nie jest jednak z nim szczera. W tracie rozmowy do pubu wchodzi prokurator i uważnie przygląda się Korhanowi i Hulji. Can, syn Rifata, w warsztacie ojca znajduje broń. Chłopak postanawia ją wykorzystać do zemsty na Tahsinie! Banu dzwoni do Cesura z informacją, że aresztowano kierowcę ciężarówki, która uderzyła w furgon więzienny oraz samochód Rifata. W trakcie przesłuchania kierowca nie wyjawia swoich mocodawców, twierdząc, że zdarzenie było tylko nieszczęśliwym wypadkiem. Bulent przynosi Banu balon w kształcie serca i przeprasza ją za to, jak ostatnio ją potraktował. Kobieta jednak nie nabiera się na jego romantyczne numery. Korhan po raz kolejny upija się w barze i omal nie zostawia tam drugiej części listu ojca Cesura! Cesur, dzięki monitoringowi z warsztatu dowiaduje się, że Can wszedł w posiadanie broni. Spieszy, by odwieść chłopaka od popełnienia zbrodni!

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *