Meandry uczuć odcinek 41 i 42: Bulent zaleca się do Banu! [Streszczenie + Zdjęcia]

41 (piątek 2 lutego): Nowy prokurator Serhat składa wizytę na farmie Tahsina. Suhan próbuje skontaktować się z Cesurem. Kobieta jest bardzo zmartwiona stanem Rifata. Suhan od Mihriban dowiaduje się o liście z więzienia, który przechwycił jej ojciec. Prokurator zadaje Adalet pytania w związku z ucieczką jej brata z więzienia. Zaskoczona tym pytaniem kobieta rozlewa herbatę. Nieoczekiwanie do posiadłości przychodzi także Suhan. W obecności prokuratora pyta ojca o list, który został nadany do Cesura z więzienia. Oskarża go nawet o udział w ucieczce Rizy z więzienia! Po wyjściu prokurator dzwoni do dyrektora więzienia i zleca odtworzenie treści listu. Cahide dzwoni do Bulenta. Prosi go o pomoc w wykradnięciu z sejfu Korhana paszportu Hulji. Postanowieniem prokuratora Tahsin i Adalet na czas śledztwa mają zakaz opuszczania kraju. Bulentowi udaje się otworzyć sejf Korhana, jednak nie znajduje tam paszportu Hulji. Mało tego – Korhan nakrywa go w swoim gabinecie! Prokurator przesłuchuje Tahsina. Korludag zaprzecza by miał cokolwiek wspólnego z listem i zbiegnięciem Rizy. Wskazuje Cesura i Rifata, jako odpowiedzialnych za ucieczkę więźnia.

42 (poniedziałek 5 lutego): Adalet udaje się w miejsce, w którym przed laty zabiła Hasana Karahasanoglu. Myśli, że spotka tutaj Rizę – swojego brata. Wykrzykuje, że się go nie boi. Nieoczekiwanie zjawia się funkcjonariusz policji i każe kobiecie opuścić ten teren. Operacja Rifata kończy się powodzeniem. Tahsin rozbija ramkę z portretem córki, który do tej pory stał na jego biurku. Salih przywozi opatrunki dla poważnie rannego inspektora Mutlu. Sirin przygotowuje tort urodzinowy dla Suhan i aranżuje kameralną imprezę. Korhan spędza wieczór w pubie przy butelce whisky. Nieoczekiwanie w lokalu zjawia się Hulja! Mężczyzna prosi ją o wyznanie szczerej prawdy, dlaczego pojawiła się w ich życiu. Po kryjomu włącza dyktafon w telefonie. Hulja nie jest jednak z nim szczera. W tracie rozmowy do pubu wchodzi prokurator i uważnie przygląda się Korhanowi i Hulji. Can, syn Rifata, w warsztacie ojca znajduje broń. Chłopak postanawia ją wykorzystać do zemsty na Tahsinie! Banu dzwoni do Cesura z informacją, że aresztowano kierowcę ciężarówki, która uderzyła w furgon więzienny oraz samochód Rifata. W trakcie przesłuchania kierowca nie wyjawia swoich mocodawców, twierdząc, że zdarzenie było tylko nieszczęśliwym wypadkiem. Bulent przynosi Banu balon w kształcie serca i przeprasza ją za to, jak ostatnio ją potraktował. Kobieta jednak nie nabiera się na jego romantyczne numery. Korhan po raz kolejny upija się w barze i omal nie zostawia tam drugiej części listu ojca Cesura! Cesur, dzięki monitoringowi z warsztatu dowiaduje się, że Can wszedł w posiadanie broni. Spieszy, by odwieść chłopaka od popełnienia zbrodni!

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *