Meandry uczuć odcinek 59: Cesur rozwodzi się z Suhan! [Streszczenie + Zdjęcia]

59 (środa 28 lutego): Riza po przeczytaniu listu wychodzi z farmy. Cesur, Suhan i Rifat udają się na miejsce jego spotkania ze starcem i z ukrycia obserwują sytuację. Po chwili zjawia się policja. Funkcjonariusze zatrzymują Rizę i starca. Wszyscy zachodzą w głowę, kto ich tutaj wezwał. Okazuje się, że to Riza sam powiadomił policję o próbie wyłudzenia i zastraszenia. Starzec zeznaje na policji, że został wynajęty przez Tahsina. Następuje retrospekcja. Akcja wraca do momentu, kiedy Salih nakrył Kemala na śledzeniu Rizy. Riza spotkał się wtedy ze starcem i ułożył dokładny plan. Najpierw starzec miał go postrzelić, następnie zadzwonić do Suhan. Wszystko po to, by zdobyć zaufanie Cesura i wywołać w nim jeszcze większą nienawiść do Tahsina.

Cesur przeprasza Rizę za niesłuszne oskarżenia. Prokurator przesłuchuje Tahsina. Mężczyzna zaprzecza, by kogokolwiek wynajmował. Twierdzi, że to Riza zabił Fugen i chce go teraz we wszystko wrobić. Mihriban przekazuje Cesurowi złe wieści. Okazuje się, że Tahsin zastraszył pracowników i wykupił od nich wszystkie udziały, dzięki czemu ma decydujący głos w firmie. Cesur w ostatniej chwili pojawia się na rozprawie rozwodowej, kiedy wszyscy są już przekonani, że kolejny raz się nie stawi. Związek małżeński Cesura i Suhan zostaje rozwiązany. Po wszystkim Cesur chce porozmawiać z byłą żoną, ale ona odjeżdża. Wydaje się, że w głębi serca Suhan liczyła na to, że Cesur nie pozwoli jej na rozwód. Tahsin jest cały w skowronkach, kiedy dowiaduje się, że rozwód doszedł do skutku. Suhan zamyka się w swoim pokoju i płacze, a Cesur siedzi bezczynnie w fotelu. Oboje wpatrują się w to samo zdjęcie, na którym są razem z Fugen i Sirin.

Riza pożycza rower od Kemala. Mihriban przyjeżdża na farmę Korludagów. Chce porozmawiać z Korhanem, ale nie zastaje go. Spotyka za to Tahsina i mówi mu o oszustwie synowej. Na wieść, że wcale nie będzie miał wnuka, wpada w szał. Cahide na mieście natyka się na Hulję. Jej była surogatka kpi z niej i odgraża się, że zamieszka w posiadłości Korludagów. Riza uważnie przygląda się ich rozmowie. Po jej zakończeniu podchodzi do Hulji i przedstawia się za przyjaciela Turana. Oburzona kobieta szybko jednak odchodzi. Cesur nie może dłużej wytrzymać i postanawia zatelefonować do Suhan. Zapłakana kobieta długo wpatruje się w dzwoniący telefon i w końcu odbiera. W trakcie rozmowy stwierdza, że lepiej będzie, jeżeli nie będą się już widywać. Mówi, że być może nawet wyjedzie z miasteczka… Potem rozłącza się.

Rozjuszony Tahsin przyjeżdża do firmy. Upokarza syna w obecności ich partnerów biznesowych. To jego obciążą winą za intrygi Cahide. Nazywa go pośmiewiskiem całej rodziny. Na zakończenie mówi, że nie chce go widzieć więcej ani w domu ani w firmie. Korhan zabiera marynarkę i ze łzami w oczach wychodzi. Suhan zwierza się Sirin, że zamierza wyjechać. Daleko stąd. Od Cesura, ojca i wszystkich problemów. Cesur w tym czasie błąka się bez celu po okolicy. Riza dogania go na rowerze i razem spacerują dalej. Bratu Adalet bardzo zależy, by zaprzyjaźnić się z Cesurem. Bulent wysyła sms-a do Suhan. Pisze w nim, że musi jej coś powiedzieć, co dotyczy Korhana. Tahsin zdejmuje ze swojego biurka ramkę ze zdjęciem Korhana i Cahide i z furią roztrzaskuje ją o podłogę!

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *