Meandry uczuć odcinek 59: Cesur rozwodzi się z Suhan! [Streszczenie + Zdjęcia]

59 (środa 28 lutego): Riza po przeczytaniu listu wychodzi z farmy. Cesur, Suhan i Rifat udają się na miejsce jego spotkania ze starcem i z ukrycia obserwują sytuację. Po chwili zjawia się policja. Funkcjonariusze zatrzymują Rizę i starca. Wszyscy zachodzą w głowę, kto ich tutaj wezwał. Okazuje się, że to Riza sam powiadomił policję o próbie wyłudzenia i zastraszenia. Starzec zeznaje na policji, że został wynajęty przez Tahsina. Następuje retrospekcja. Akcja wraca do momentu, kiedy Salih nakrył Kemala na śledzeniu Rizy. Riza spotkał się wtedy ze starcem i ułożył dokładny plan. Najpierw starzec miał go postrzelić, następnie zadzwonić do Suhan. Wszystko po to, by zdobyć zaufanie Cesura i wywołać w nim jeszcze większą nienawiść do Tahsina.

Cesur przeprasza Rizę za niesłuszne oskarżenia. Prokurator przesłuchuje Tahsina. Mężczyzna zaprzecza, by kogokolwiek wynajmował. Twierdzi, że to Riza zabił Fugen i chce go teraz we wszystko wrobić. Mihriban przekazuje Cesurowi złe wieści. Okazuje się, że Tahsin zastraszył pracowników i wykupił od nich wszystkie udziały, dzięki czemu ma decydujący głos w firmie. Cesur w ostatniej chwili pojawia się na rozprawie rozwodowej, kiedy wszyscy są już przekonani, że kolejny raz się nie stawi. Związek małżeński Cesura i Suhan zostaje rozwiązany. Po wszystkim Cesur chce porozmawiać z byłą żoną, ale ona odjeżdża. Wydaje się, że w głębi serca Suhan liczyła na to, że Cesur nie pozwoli jej na rozwód. Tahsin jest cały w skowronkach, kiedy dowiaduje się, że rozwód doszedł do skutku. Suhan zamyka się w swoim pokoju i płacze, a Cesur siedzi bezczynnie w fotelu. Oboje wpatrują się w to samo zdjęcie, na którym są razem z Fugen i Sirin.

Riza pożycza rower od Kemala. Mihriban przyjeżdża na farmę Korludagów. Chce porozmawiać z Korhanem, ale nie zastaje go. Spotyka za to Tahsina i mówi mu o oszustwie synowej. Na wieść, że wcale nie będzie miał wnuka, wpada w szał. Cahide na mieście natyka się na Hulję. Jej była surogatka kpi z niej i odgraża się, że zamieszka w posiadłości Korludagów. Riza uważnie przygląda się ich rozmowie. Po jej zakończeniu podchodzi do Hulji i przedstawia się za przyjaciela Turana. Oburzona kobieta szybko jednak odchodzi. Cesur nie może dłużej wytrzymać i postanawia zatelefonować do Suhan. Zapłakana kobieta długo wpatruje się w dzwoniący telefon i w końcu odbiera. W trakcie rozmowy stwierdza, że lepiej będzie, jeżeli nie będą się już widywać. Mówi, że być może nawet wyjedzie z miasteczka… Potem rozłącza się.

Rozjuszony Tahsin przyjeżdża do firmy. Upokarza syna w obecności ich partnerów biznesowych. To jego obciążą winą za intrygi Cahide. Nazywa go pośmiewiskiem całej rodziny. Na zakończenie mówi, że nie chce go widzieć więcej ani w domu ani w firmie. Korhan zabiera marynarkę i ze łzami w oczach wychodzi. Suhan zwierza się Sirin, że zamierza wyjechać. Daleko stąd. Od Cesura, ojca i wszystkich problemów. Cesur w tym czasie błąka się bez celu po okolicy. Riza dogania go na rowerze i razem spacerują dalej. Bratu Adalet bardzo zależy, by zaprzyjaźnić się z Cesurem. Bulent wysyła sms-a do Suhan. Pisze w nim, że musi jej coś powiedzieć, co dotyczy Korhana. Tahsin zdejmuje ze swojego biurka ramkę ze zdjęciem Korhana i Cahide i z furią roztrzaskuje ją o podłogę!

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *