Meandry uczuć odcinek 7 i 8: Morderstwo w lesie! [Streszczenie + Zdjęcia]

7 (środa 13 grudnia): Cesur zabiera Suhan na kolację. Zniecierpliwiony Tahsin czeka na informację od doktora o stanie synowej. Cahide w tym czasie wyznaje lekarzowi całą prawdę o swojej ciąży. Doktor nie chce uczestniczyć w jej kłamstwie, ale kobieta szantażuje go – grozi mu nawet, że go zabije jeśli wyjawi prawdę! Korhan wraca do domu. Pokojówka przekazuje mu drugi telefon Cahide, z którego kobieta podglądała swoją surogatkę. Dostęp do telefonu zabezpieczony jest jednak kodem. Podczas kolacji Cesur i Suhan rozmawiają o swojej młodości i rodzicach. Korhan wynajmuje specjalistę, który odblokowuje dostęp do telefonu jego żony. Odkrywa wiele połączeń na nieznany numer. Postanawia na niego zadzwonić. Hulja orientuje się we wszystkim i przedstawia się za Aysze – lekarkę prowadzącą ciążę Cahide. Suhan dowiaduje się o wypadku bratowej. Kontaktuje się z nią poprzez wideo-rozmowę. Kemal przynosi Cahide kwiaty oraz jej rzeczy, które przekazał mu Korhan. Mężczyzna miał obawy by osobiście pokazywać się w szpitalu. Cahide od razu dzwoni do Hulji i każe jej przyjeżdżać do szpitala. Po kolacji Suhan i Cesur zatrzymują się w Stambule w domu Korludag. Tutaj Cesur również znajduje obrazy należące do jego rodziny. Mężczyzna postanawia wrócić do swojego domu. Korhan upija się w barze, gdzie odnajduje go ojciec. Syn wyznaje Tahsinowi, że zna jego pochodzenie. Wie, że jest porzuconym dzieckiem i wychowywał się w sierocińcu, a barwne opowieści o historii rodziny Korludag to tylko bajki. Tahsin zabrania mu o tym komukolwiek mówić. Inaczej gorzko tego pożałuje. Suhan nie śpi do późna. W Internecie próbuje wyszukać informacje o rodzinie Cesura. Nie znajduje jednak niczego, jakby rodzina Alemdaroglu nigdy nie istniała. Cesur tymczasem pojechał odwiedzić swoją chorą matkę. Do szpitala dociera Hulja. Cahide każe jej iść do gabinetu doktora Nedima, który zrobi jej wszystkie niezbędne badania.

8 (czwartek 14 grudnia): Kiedy Hulja wychodzi z sali Cahide, wpada na korytarzu na Bulenta. Oboje ustalają, że będą zachowywali się tak, jakby nigdy wcześniej się nie poznali. Cesur wraca do swojego domu w Stambule. Banu próbuje się do niego zbliżyć, ale mężczyzna ją powstrzymuje. Uważa, że te „drzwi” są już dla nich zamknięte. Doktor przeprowadza badania USG ciąży Cahide na oczach Tahsina i Suhan. Tak naprawdę na monitorze wyświetlane jest nagranie z wcześniejszego badania Hulji. W szpitalu po raz pierwszy od wypadku pojawia się Korhan. Przeprasza żonę za brak zaufania. Hulja prosi doktora Nedima o podwózkę. Dochodzi do kłótni między Adalet a Mihriban. Urażona kobieta składa na Mihriban skargę o wtargnięcie na prywatną posesję i próbę podpalenia. Tahsin wypytuje Saliha, czy Korhan po alkoholu nie wyjawił mu jakiejś tajemnicy. Salih zaprzecza, lecz prawda jest zupełnie inna… Bulent prosi Adalet o wycofanie skargi na jego matkę. Kobieta jednak odmawia. Twierdzi nawet, że Mihriban może stać za zamachem na jego ukochaną. Suhan urządza ojcu awanturę. Nie zauważa, że w ich domu jest Cesur. Mężczyzna postanawia zamieszkać w pobliskim hotelu. Po swoim wyjściu dzwoni do Suhan, gratuluje jej postawienia się ojcu i życzy dobrej nocy. Policja odkrywa w lesie porzucone zwłoki doktora Nedima. Okazuje się, że za wszystkim stoi Hulja, kobieta jednak do niczego nie przyznaje się przed Cahide.

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *