Meandry uczuć odcinek 35 i 36: Śledztwo w sprawie obrazów! [Streszczenie + Zdjęcia]

35 (czwartek 25 stycznia): Tahsin rozkazuje wszystkim pracownikom Suhan wziąć płatny urlop, inaczej ci stracą pracę. Chce w ten sposób zniszczyć fabrykę córki, która w gorącym okresie nie będzie mogła zrealizować złożonych zamówień. Korhan odbiera na komisariacie kartotekę Hulji. Z przerażeniem odkrywa, że kobieta ma kryminalną przeszłość, często zmieniała tożsamość i była… prostytutką! Dzwoni do żony, by ją o tym poinformować. Cahide wmawia mu, że to Cesur sprowadził Hulję do ich rodziny. Kiedy Korhan spotyka Cesura na mieście, zarzuca mu, że poprzez Hulję chciał zniszczyć jego związek z Cahide. Od teraz Alemdaroglu ma kolejnego wroga. Bulent dostaje się do podziemnego tunelu, gdzie znajduje ukryte obrazy. Okazuje się, że dowiedział się o nich od Banu! Nie wie jednak, że w tunelu są kamery i właśnie jest obserwowany przez Rifata i Cesura. Korhan jest zły na ojca za atak na fabrykę Suhan. Bulent dzwoni do Tahsina i mówi, że to Cesur okradł ich dom w Niszantaszi. Tahsin zabrania mu dzwonić na policję i każe spalić obrazy! W tunelu pojawiają się jednak pracownicy Rifata i przeganiają intruza. Cesur zjawia się w fabryce Suhan. Rozwścieczona buntem pracowników kobieta, zarzuca mu, że to on podłożył drut pod siodło Nazli. Żąda, by podpisał intercyzę, jeżeli chce udowodnić jej szczerość swojego postępowania. Dochodzi do ostrej wymiany zdań. W warsztacie zjawia się policja i aresztuje Rifata, gdyż złożono na niego zawiadomienie o dokonaniu kradzieży. Cesur składa skargę na sędziego, naczelnika policji oraz prokuratora w sprawie odcięcia dostaw wody i prądu do jego posiadłości. Wieczorem na farmie Alemdaroglu prąd i dostawy wody zostają przywrócone.

36 (piątek 26 stycznia): Cesur w obecności Banu składa zeznania na policji. Rifat jednak będzie musiał zostać na noc w areszcie. Banu przyznaje się przed Cesurem, że to ona, będąc pod wpływem alkoholu, wygadała się Bulentowi o ukrytych obrazach. Cesur jednak nie ma do niej o to pretensji. Adalet nie może spać w nocy. Obawia się, że prawda wyjdzie na jaw. Tahsin zdejmuje obraz ze ściany w swojej posiadłości. Na odwrocie dostrzega brak znaku wodnego i dowiaduje się, że obraz jest jedynie kopią! Suhan w kurtce Cesura znajduje szkatułkę z pierścionkiem zaręczynowym. W drodze do sądu Korhan zauważa idącą po chodniku Hulję. Zatrzymuje się i próbuje ją dogonić, kobieta jednak mu ucieka. Służba drogowa w tym czasie odholowuje jego niepoprawnie zaparkowany samochód. Cesur przyznaje się przed prokuratorem do zabrania obrazów, stwierdza natomiast, że te były własnością jego rodziny i to Tahsin je ukradł. Mihriban przekonuje część pracowników Suhan do powrotu do pracy. Tahsin wycofuje przed prokuratorem oskarżenie o kradzież i stwierdza, że nigdy nie widział obrazu dziadków Cesura. Rifat, by zaprzeczyć jego słowom, pokazuje zdjęcie obrazu wiszącego na ścianie posiadłości Korludagów. Prokurator kieruje sprawę do sądu, a Rifat odzyskuje wolność. Pracownik więzienia zatwierdza treść listu wysłanego przez Rizę do Cesura. Brzmi on następująco: „Twój ojciec umarł dwa razy”…

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

One thought on “Meandry uczuć odcinek 35 i 36: Śledztwo w sprawie obrazów! [Streszczenie + Zdjęcia]

  1. Bardzo ciekawy film, jestem wzruszona wspaniałą grą aktorów. Ale dlaczego TVP 1 chce nas pozbawić dalszych odcinków o Elif. który to już raz jesteśmy oszukani i pozbawieni odcinków seriali nie tylko Tureckich ale również Portugalskiego serialu .To zakrawa na kpinę . Jeśli nie na jedynce to proszę nas nie karmić starymi filmami tylko przełożyć Elif na 2 pr.TVP. Jesteśmy fanami tych filmów i proszę nas nie lekceważyć jako widzów-telewidzów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *