Meandry uczuć odcinek 67: Śledztwo na weselu! [Streszczenie + Zdjęcia]

67 (poniedziałek 12 marca): Sirin pomimo odejścia Rizy z farmy jest cały czas strapiona. Kemal zauważa jej dziwne zachowanie. Salih spotyka się z Rizą. Mężczyzna nie ma dla niego pieniędzy, których żądał i mówi stanowczo, że ich nie załatwi. Zrywa dotychczasową umowę między nimi. Cesur i Suhan uczestniczą w weselu, które obsługuje kochanka poszukiwanego ochroniarza. Cahide nieudolnie próbuje wyprasować koszulę męża. Następnie robiąc pranie, dokładnie obwąchuje jego rzeczy, próbując wyczuć perfumy innej kobiety. Nie może uwierzyć, że Korhan mógłby ją zdradzać. Korhan tymczasem spędza samotny wieczór w barze, pijąc drinki. Wkrótce do lokalu przychodzi Riza i dosiada się obok niego. Hulja tymczasem uwodzi w rezydencji Tahsina!

Suhan stopuje Cesura, by nie pił tylu drinków na weselu. Następnie idą razem zatańczyć, by nie wzbudzać podejrzeń innych gości. W pewnym momencie Selma – kelnerka i kochanka ochroniarza – wychodzi do łazienki, by porozmawiać z ukochanym. Suhan podsłuchuje jej rozmowę. Kiedy zdobywa potrzebne informacje, wraca do hotelu, by się położyć. Cesura próbuje poderwać jedna z uczestniczek wesela, ale on wraca do Suhan. Cahide do późna czeka na powrót Korhana. Nawet jest zadowolona, gdy widzi go wypitego. Wie, że nie spotkał się z żadną kobietą. Kiedy mężczyzna zasypia, Cahide kładzie się obok niego. Korhan przytula się do niej i przez sen wypowiada imię „Selen”. Oburzona Cahide wybudza go i pyta, kim jest ta kobieta. Korhan wygania ją ze swojego łóżka, a kiedy już wychodzi, roześmiewa się. Zrobił to specjalnie, by wzbudzić zazdrość u Cahide.

Suhan pyta Cesura, czy gdyby powiedziała mu o ciąży, on zapomniałby o zemście i razem z nią wyjechał z Korludagu. Mężczyzna nie odpowiada. Twierdzi, że i tak już za późno… Następnie odwracają się do siebie plecami i zasypiają. Suhan w pewnym momencie mówi, że nic się nie skończyło. Wyznaje Cesurowi prawdę, że oszukała go i wcale nie usunęła ciąży! Niestety, okazuje się, że był to jedynie jej sen… Nazajutrz Tahsin odwiedza Adalet w więzieniu. Po chwili pojawia się także Riza i dosiada się do nich. Mężczyzna chce wyłudzić od Tahsina pieniądze za zostawienie ich w spokoju. Cesur i Suhan śledzą Selmę, by odkryć miejsce, gdzie ukrywa się ochroniarz. Kiedy Korhan wstaje czeka już na niego przygotowana przez Cahide jajecznica. Mężczyzna nie jest już jednak tym samym łatwowiernym Korhanem i nie da się nabrać na sztuczki żony. Oburzona Cahide pakuje walizkę i wraca do posiadłości. Cesur i Suhan namierzają Cuneyta – poszukiwanego ochroniarza.

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *