Meandry uczuć odcinek 74: Wieczór wyborczy Mihriban! [Streszczenie + Zdjęcia]

74 (środa 21 marca): Rozpoczyna się wieczór wyborczy Mihriban w hotelu Korludag. Na imprezie zjawia się wielu mieszkańców miasteczka, w tym także… Tahsin. Mężczyzna już na samym wejściu przekomarza się z Mihriban. Cesur zauważa, że Suhan jest bardzo smutna. Po chwili przychodzi Cahide, której Korhan kazał zostać w domu. Rozgląda się za mężem i widzi, jak ten rozmawia z jakąś kobietą… Wśród gości Cesur szybko lokalizuję Rizę i rzuca mu mordercze spojrzenie. Brat Adalet z kolei unosi w jego kierunku kieliszek na znak toastu i odpowiada szyderczym uśmiechem. Cesur wyjawia Suhan, że Riza kolekcjonuje jej fotografie powycinane z różnych gazet. Kobieta jednak już o tym wiedziała.

Cesur rusza w stronę Rizy, ale nagle pojawia się prokurator i przypomina mu o jego zakazie zbliżania się do mężczyzny. Mihriban wchodzi na scenę i rozpoczyna swoje przemówienie. Riza podchodzi do Suhan, radzi jej by się nie smuciła, bo Tahsin już swoje przeżył… Oburzona kobieta wychodzi z imprezy, a Cesur rusza za nią. Kobieta prosi go, by pojechali stąd. Pełna złości Cahide przerywa konwersację męża z piękną nieznajomą. “Coś ty za jedna?!” – krzyczy i urządza scenę zazdrości. Następnie obrażona wybiega z imprezy. Cesur i Suhan jadą do mieszkania w Niszantaszi. Ochroniarze chcą wyprowadzić Rizę z wieczoru wyborczego, gdyż nie ma go na liście gości. Mężczyzna wyrywa im się i wbiega na scenę. Przez mikrofon ogłasza wszystkim, że niedawno został obdarowany przez swojego szwagra Tahsina hojnym prezentem i stał się właścicielem tego hotelu.

Wszyscy są zaskoczeni oświadczeniem Rizy, szczególnie poruszony jest Korhan. Na koniec Riza wskazuje w kierunku ochroniarzy, którzy chcieli go wyprowadzić i mówi, że ich zwalnia. W Niszantaszi Suhan wyznaje Cesurowi, że jej ojciec umiera. Jest pierwszą osobą, której o tym powiedziała. Zapłakana Cahide leży na łóżku. Wkrótce do domu wraca jej mąż i awantura wybucha na nowo. “Nigdy mi nie wybaczysz?” – pyta Cahide. “Nie wiem” – odpowiada jej Korhan. Tahsin spotyka się z Rizą. Jest wściekły na niego za ujawnienie informacji o przekazaniu hotelu, co miało pozostać tylko między nimi.

Suhan zasypia na ramieniu Cesura. Kiedy rankiem wstaje pierwsza, budzi mężczyznę pocałunkiem w policzek. Dziękuje mu, że choć na jedną noc zapomniał o nienawiści do jej ojca. “Po raz pierwszy Tahsin Korludag był dla ciebie po prostu ojcem Suhan” – mówi. Tahsin tymczasem odwiedza Adalet w więzieniu. Kobieta wie już o przekazaniu hotelu. Mówi mężowi by nie przychodził więcej i nie przysyłał listów, bo i tak na nie nie odpowie. Następnie wstaje z krzesła i wychodzi z pokoju widzeń. Gdy Cahide dowiaduje się o przekazaniu hotelu, wpada w szał. Uważa, że majątek należy się jej nienarodzonemu dziecku i udaje się do biura Tahsina, by mu to uświadomić. Cesur odwozi Suhan do rezydencji; nie rozstają się jednak w zgodzie. “Nie pozostało już nic, co by nas łączyło. Wszystko zniszczyłaś pozbywając się naszego dziecka…” – mówi Cesur.

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *