Meandry uczuć odcinek 71: Cesur przykłada broń do głowy Suhan! [Streszczenie + Zdjęcia]

71 (piątek 16 marca): Turan porywa Aliego – chłopca, który był świadkiem zabójstwa Saliha. Ściąga go z roweru i wrzuca do bagażnika samochodu. Następnie odjeżdża. Sirin przychodzi do Suhan. Mówi jej, że wie, ko zabił jej ojca! Twierdzi, że zrobił to… Riza. Brat Adalet w tym czasie przychodzi do biura Tahsina. Mówi Korludagowi, że właśnie wyeliminował świadka jego zbrodni! „Co to znaczy, że go wyeliminowałeś?!” – krzyczy Tahsin. Sirin opowiada przyjaciółce o jej zdjęciach, które znalazła w pokoju Rizy. Twierdzi, że mężczyzna ma obsesję na jej punkcie. Przeprasza, że wcześniej o tym nie powiedziała, ale zabronił jej tego ojciec, gdyż bał się gróźb ze strony Rizy. Sirin przyznaje, że możliwe, iż to jej ojciec zabił Fugen… Suhan twierdzi, że muszą o tym natychmiast powiedzieć prokuratorowi.

Tahsin wścieka się na Rizę. Mówi, że dzieciakowi nie może spaść choćby włos z głowy. Okazuje się, że chłopiec jest przetrzymywany w domu starca. Riza ma pomysł jak mogą jednocześnie rozwiązać problem z niewygodnym świadkiem i złapać w pułapkę Cesura. Sirin dzieli się swoimi podejrzeniami z prokuratorem. Suhan postanawia na własną rękę odnaleźć Rizę i dowody świadczące przeciwko niemu. Wkrótce dzwoni do niej matka Aliego. Kobieta mówi, że jej syn zgodził się opowiedzieć o wydarzeniach z lasu, ale będzie rozmawiał tylko z Cesurem. Suhan informuje o tym Cesura, ale zaznacza, że może to być pułapka…

Policjanci zabierają Rizę z hotelu na przesłuchanie. Kiedy radiowóz z mężczyzną w środku odjeżdża, Suhan udaje się do hotelu i dzięki uprzejmości lokaja uzyskuje dostęp do pokoju Rizy. W jednej z szuflad znajduje płytę CD i chowa ją do torebki. Po chwili słyszy, że do pokoju ktoś wchodzi, więc szybko chowa się do łazienki. Okazuje się, że to Turan przyszedł po gotówkę, po czym od razu wyszedł. Suhan po chwili także opuściła pokój. Cesur zatrzymuje samochód w pobliżu domu Aliego. Turan dzwoni z budki na policję i podaje adres, gdzie skierował się Alemdaroglu. Riza zaprzecza przed prokuratorem, by kiedykolwiek groził Salihowi. Twierdzi, że nawet go nie znał. Po wszystkim prokurator puszcza go wolno.

Cesur idzie w kierunku domu Aliego, ale zauważa policjantów. Rzuca się do ucieczki, a funkcjonariusze biegną za nim. Ali w tym czasie pod pretekstem potrzeby fizjologicznej prosi starca, by go uwolnił z węzłów. Mężczyzna robi to, wtedy chłopiec wyrywa mu się i ucieka. Policjanci gonią Cesura przez las. Krzyczą, by się zatrzymał, inaczej będą strzelać. W końcu padają strzały, a jedna z kul trafia Cesura! Mężczyzna ma postrzelone ramię, ale dalej biegnie. Wybiega na drogę tuż przed maskę samochodu Suhan! Szybko wsiada do środka i razem odjeżdżają.

Ali wybiega na drogę, gdzie zatrzymuje samochód Mihriban. Wkrótce przybiega także starzec, ale Mihriban powala go za pomocą parasolki. Policjanci w radiowozie ruszają w pogoń za samochodem Suhan. W pewnym momencie gubią jednak trop. Suhan widzi postrzelone ramię Cesura i chce zawieść go do szpitala. Mężczyzna zabrania jej tego robić i każe odwieść się do kryjówki. Mihriban odwozi chłopca na posterunek. Wkrótce zjawia się tam jego matka. Wyjawia funkcjonariuszowi, że porwano jej syna, gdyż był świadkiem zabójstwa… Riza i Tahsin dowiadują się o ucieczce chłopca. Wpadają w szał. Suhan opatruje ramię Cesura – na szczęście okazuje się, że to tylko draśnięcie.

Hulja podsłuchuje rozmowę telefoniczną Cahide z Turanem. Dowiaduje się, że oboje planowali uprowadzenie jej dziecka! Wywiązuje się ostra kłótnia, w wyniku której Cahide spada ze schodów i traci przytomność! Suhan pokazuje Cesurowi płytę CD, którą znalazła w pokoju Rizy. Wkłada ją do laptopa, by sprawdzić zawartość. Oboje widzą film, na którym Salih zabija Fugen! Po chwili z zewnątrz słyszą dźwięk syren policyjnych. „Cesur Alemdaroglu i Suhan Korludag! Jesteście otoczeni, poddajcie się!” – mówi przez megafon jeden z funkcjonariuszy. Cesur, by ratować Suhan od oskarżenia o współpracę z przestępcą aranżuje intrygę. Wyciąga broń z szuflady, przykłada kobiecie do głowy i wyprowadza na zewnątrz. Prokurator Serhat prosi go, by opuścił broń. Mówi, że już nie musi uciekać. „Wiemy, że tego nie zrobiłeś” – dodaje.

Cesur opuszcza broń. Serhat mówi, że znaleźli dziecko, którego poszukiwał. Dzięki zeznaniom chłopca ustalili dokładną godzinę popełnienia zbrodni a dzięki odczytom z monitoringu dowiedziono, że Cesur nie znajdował się wtedy nawet w pobliżu miejsca popełnienia przestępstwa. Tym samym Alemdaroglu został uniewinniony, a jako zabójcę Saliha chłopiec wskazał Tahsina! Korludag siedzi już zamknięty w celi. „Zapłacicie mi za to!” – wykrzykuje. W biurze prokuratora Cesur i Suhan pokazują płytę z nagraniem, które wskazuje, że to Salih zabił Fugen. Riza wraca do swojego pokoju. Zauważa, że z szuflady zniknęła płyta CD!

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *