Nadzieja i miłość odcinek 6, 7, 8, 9, 10: Umut trafia do szpitala! [Zdjęcia + Streszczenie]

Zapraszamy do czytania kolejnych opisów odcinków nowego serialu tureckiego Nadzieja i miłość, który od 1 września emitowany jest na antenie TVP2. Serial można oglądać online po polsku na VOD.TVP.PL a także w oryginalnej wersji językowej na YouTube. W telewizji serial emitowany jest od poniedziałku do piątku o godz. 17:05. Jest to jedyne pasmo emisji w TV – nie ma powtórek.

6 (piątek 8 września): Umut przyjeżdża do Hale, aby się wyżalić. Zeliha robi wyrzuty Zaferowi, lecz ten grozi, że wyjawi jej tajemnicę sprzed lat, kiedy zabiła swojego pierwszego męża. Kobieta zarzeka się, że to był wypadek. Tymczasem Ozan zwierza się Hakanowi ze znajomości z Umut. Natomiast Musa odwiedza zakład fryzjerski i urządza Ozanowi awanturę. Ten zaś odwiedza Umut, pociesza ją i obiecuje ożenek. Jednak Ragip nie zgadza się na ich ślub.

7 (poniedziałek 11 września): Emel tłumaczy Umut, że Ozan się tylko nią bawi i ją oszukuje. Umut wraca do domu, gdzie Musa w złości dźga ją nożem ciężko raniąc. Asude chce otworzyć nową firmę i liczy na pomoc Hakana. Umut trafia do szpitala. Zafer ukrywa, że to Musa ją ranił. Hakan jasno oświadcza Duygu, że nie będą razem. Meta odcina Asude od pieniędzy firmowych. Ali robi awanturę Musie.

8 (wtorek 12 września): Hale ukrywa przed Ozanem, że Umut jest w szpitalu. Ozan ponawia przed rodzicami chęć poślubienia Umut. Rodzice są przeciwni i dochodzi do awantury. Zafer namawia Zelihę, żeby ta wpłynęła na Umut i nie wydała Musy w ręce policji. Lekarz przekazuje wieści, że z powodu zranienia Umut w przyszłości może mieć kłopoty z zajściem w ciążę.

9 (środa 13 września): Umut w szpitalu bardzo przeżywa złe wieści. Hakan wyciąga Ozana z aresztu. Nowa partnerka Metego, Secil, nalega, aby Mete zabrał swoje rzeczy. W tym celu Secil podpowiada, żeby wywabić z domu Asude. Mete umawie się z nią na mieście, a w tym czasie jedzie po swoje rzeczy. Hale w końcu spotyka się z Ozanem i próbuje udobruchać Umut.

10 (czwartek 14 września): Hale doprowadza do spotkania Umut z Ozanem. Nie dochodzi jednak do porozumienia, a żale pozostają. Zrozpaczony Ozan wracając ma wypadek samochodowy. Yahija ma pretensje do Zafera, że dostał odmowę ręki Umut. Asude dowiaduje się, że Meta chce sprzedać ich dom. Hakan pomaga Asude rozkręcić nową firmę. Umut w zamian za ukrycie sprawy pchnięcia nożem postanawia zmusić Zelihę do opuszczenia Zafera. Wraz z Alim mają się wyprowadzić. Umut pakuje się i wychodzi, jednak Zeliha zostaje…

Zdjęcia:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *