Nadzieja i miłość odcinek 65 i 66: Finał serialu! [Streszczenie + Zdjęcia]

65 (piątek 1 grudnia): Ruzgiar po wyznaniu Umut prawdy o wypadku Emel postanawia oddać się w ręce policji. Ragip po raz kolejny przekonuje syna, że z Ozen go nic nie łączy. Umut spotyka się z Hakanem. Jest wściekła na niego za to, że próbował zatuszować sprawę wypadku. Hale przychodzi do szpitala odwiedzić Musę. Asude opracowuje plan zemsty na Mete. W tym celu umawia się z nim na kolację. Wieczorem Umut przynosi Zaferowi kolację do łóżka. Zafer postanawia otworzyć się przed nią i wyznaje historię swojego życia. Na koniec rozpłakuje się. Cihan faszeruje Yeldę lekami nasennymi. Dziewczyna orientuje się we wszystkim i próbuje go zaatakować. Cihan okazuje się silniejszy. Dochodzi do gwałtu! Ruzgiar wraz z adwokatem wynajętym przez Hakana zgłasza się na komisariacie. Ozan dowiaduje się o wszystkim od swojego mecenasa. Dzwoni do Hakana. Chce natychmiast widzieć się z nim. Yelda uzmysławia sobie jak wiele cierpienia sprawiła własnej rodzinie.

66 (ostatni!) (poniedziałek 4 grudnia): Przybyły na miejsce spotkania Ozan rzuca się z pięściami na Hakana. Umut rozdziela ich i odjeżdża z Ozanem. Mężczyzna wspomina dzień, kiedy spotkał Ruzgiara na grobie Emel. Załamana Yelda szwenda się przez cały dzień po mieście. Nie wie co ze sobą zrobić. Ozan jedzie do mieszkania Ozen, gdzie spotyka swojego ojca z kochanką oraz znajduje ich wspólne zdjęcia, które z hukiem roztrzaskuje o podłogę. Uświadamia sobie, jakie były prawdziwe okoliczności towarzyszące śmierci jego matki. Mate spotyka się z Asude na kolacji, która kończy się w pokoju hotelowym. Yigit pomaga Musie w ucieczce ze szpitala. Na parkingu spotykają Hale. Kobiecie udaje się go przekonać, by nie robił głupstw i pomaga mu wrócić niezauważonym na salę. Leyla nakrywa Metego na zdradzie z Asude. Zdesperowana Yelda postanawia popełnić samobójstwo. Skacze z mostu! Ozan jedzie do szpitala, gdzie Melis właśnie rodzi. Umut, po namowach Zelihy, również decyduje się pojechać do szpitala. Tuż po jej wyjściu, w domu pojawiają się policjanci i informują rodzinę o samobójstwie Yeldy! Podczas porodu dochodzi do komplikacji i Melis umiera! Umut bierze córeczkę na ręce. Koniec.

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *