Rozdarte Serca – odcinki 70 i 71: Kiedy w TV i co się wydarzy?

Rozdarte serca odc 70 i 71 premierę w TVP1 będą miały dopiero 22 sierpnia. Spowodowane jest to najpierw, tj. 8 sierpnia emisją Mistrzostw Świata w Lekkoatletyce; 15 sierpnia natomiast z uwagi na święto Telewizja Polska w ogóle nie będzie emitować seriali. Jeżeli już dzisiaj chcesz wiedzieć co wydarzy się w tych epizodach zapraszamy do czytania streszczeń. Rozdarte serca online można natomiast oglądać w serwisie YouTube w oryginalnej wersji językowej, a po polsku na stronie vod.tvp.pl.

Rozdarte serca 70 streszczenie: Keriman wymienia zamki. Za radą koleżanki postanawia zażądać od Özkana w zamian za film połowę pieniędzy z odszkodowania. Hazal jest wściekła, że musi mieszkać z Gülseren. Atmosfera między nimi jest bardzo napięta. Nastrój w domu Gürpnarów nie jest lepszy, Dilara za wszelką cenę próbuje udawać, że życie jej rodziny może wyglądać tak samo jak kiedyś. Candan prosi Osmana, żeby usunął film z telefonu Keriman. Gülseren czuje się bezradna, nie może znaleźć wspólnego języka z córką. Tymczasem Hazal przeżywa swoją pierwszą wielką miłość. Dżihan po raz kolejny pozbawia Dilarę złudzeń w kwestii ich wspólnej przyszłości.

Rozdarte serca 71 streszczenie: Hazal rzuca szkołę, bo koleżanki i koledzy śmieją się z niej, że została wyrzucona z willi. W mediach opublikowana zostaje wiadomość jakoby Dilara i Dżihan od początku przeżywali swoją miłość; mają się więc rzekomo wybierać w kolejną podróż poślubną. Dżihan nawet nie próbuje pocieszać załamanej Gülseren, tłumacząc sobie, że wiadomości te pomogą w wygraniu sprawy sądowej. Dżansu odwiedza Rahmiego i wyciąga od niego informację, dlaczego Dilara wyrzuciła go z domu. Rahmi obiecuje, że przeprosi Gülseren za to, że ją oczernił. Osman wykrada wideo, na którym Özkan się podpala i jednocześnie usuwa je z telefonu Keriman. Keriman zauważa brak filmu i jest załamana. Aby ją pocieszyć, Osman zdobywa dla niej adres Özkana. Zarówno rodzina Gürpnarów, jak i Özkan przygotowują się na wizytę opieki społecznej. Podczas kłótni rodzinnej Ozan niechcący mówi Dżansu, że to Hazal podpaliła stajnię. Hazal spotyka się z Teomanem, który uczy ją jeździć na motocyklu. Dżihan dowiaduje się że Hazal nie chodzi do szkoły, przychodzi do jej domu, żeby to wyjaśnić. Gülseren nie jest w stanie sobie z nią poradzić i martwi się, że dziewczyna ucieknie z domu. Dilara dowiaduje się w rozmowie telefonicznej z Alperem, że ten wykradł jej szczoteczkę i zlecił badanie DNA. Özkan otrzymał odszkodowanie w wysokości 1 200 000 lir, ale po odliczeniu wszystkich wydatków zostaje mu 500 000. Dowiaduje się o tym Keriman i wyrusza z zamiarem odebrania swojej części. Rodzinę Gürpnarów odwiedza opieka społeczna, wszystko przebiega wzorowo.

Rozdarte serca 70, 71 Online (wersja turecka)

Zdjęcia:

4 thoughts on “Rozdarte Serca – odcinki 70 i 71: Kiedy w TV i co się wydarzy?

  1. „jprdl” co za świństwo znowu jakieś pieprzone mistrzostwa – sport sport i sport… jakby nie mogli np wyemitować z rana odcinka , a nie zmuszają do oglądania tego czego w ogóle nie chce się oglądać, niech osobny kanał zrobią na te swoje głupie sporty. Albo to 5 sierpnia natomiast z uwagi na święto Telewizja Polska w ogóle nie będzie emitować seriali… to może w ogóle niech usuną wszystkie seriale skoro tak ich nie lubią, że z okazji tego zrobili sobie święto najgorsza telewizja jaka jest. Szkoda, że akurat „Rozdarte Serca ” emitowany jest na tym kanale pewnie TVN nie robiłby takiego świństwa ludziom.

    1. dokładnie… też mnie to wkurza ciągle tego nie ma bo albo debaty albo jakiś sport albo święto .
      w święto też chcę się coś obejrzec a nie spać…

  2. Zgadzam się. Przestałam oglądać jak przenieśli na sobotę. Chciałam tylko wiedzieć jak się skończył a tu masz!!! Telewizja polska-masakra. Dali jeszcze serial Elif. Ten film wciąga do czasu gdy przeczytasz co będzie dalej. Okropieństwo, mogliby dać Rozdarte Serca zamiast tego świństwa.

  3. DLACZEGO TVP PUSZCZA NAM JAKIES SZMIRY MY CHCEMY CIAG DALSZY ROZDARTYCH SERC!!! Nie bede glosowac na PIS jak nie puszcza!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *