Rozdarte serca odcinek 74 i 75: Rahmi zostaje przesłuchany! [Zdjęcia + streszczenie]

Zapraszamy do czytania opisów oraz przeglądania galerii zdjęć Rozdarte serca odc 74 i 75, które na antenie TVP1 zobaczymy już w sobotę 9 września. Informujemy jednocześnie, że pasmo w którym dotychczas emitowane były Rozdarte serca zajmą dwa nowe seriale: Riviera oraz American Crime Story: Sprawa OJ Simpsona.  Oba seriale emitowane będą we wtorki, począwszy od wtorku 29 sierpnia (pierwszy o 20:25 a drugi o 21:20). Więcej o nowych serialach możecie przeczytać tutaj.

74 (9 września godz. 9:55): Solmaz traci pracę. Ponieważ Hazal ma ponownie zamieszkać w rezydencji, Dżansu natychmiast chce wrócić do swojej mamy. Na rozpaczliwe prośby Dilary obiecuje że zostanie w domu do czasu zakończenia sprawy sądowej. Dżihan dziękuje Rahmiemu, że uchronił Hazal przed gwałtem i zabiera go z powrotem do rezydencji. Keriman szerokim gestem wydaje ukradzione pieniądze. Osman informuje Dżandan, że Hazal wróciła do willi. Özkan napada Keriman na ulicy, ale zjawia się policja. Gülseren spotyka się z Hazal. Długo rozmawiają na temat tego, co zaszło.

75 (9 września godz. 10:55): W gazecie ukazuje się notka o znalezieniu zwłok motocyklisty. Policja na podstawie anonimowego doniesienia doprowadza Rahmiego na przesłuchanie w sprawie zranienia Alpera. W rękach policji jest łom. Gülseren żegna się z Dżihanem. Alper odbiera wyniki testu DNA, które wykluczają pokrewieństwo z Dilarą. Pogrążona w smutku po otrzymaniu informacji o śmierci ojca Gülseren idzie na grób matki. Dżihan sprawdza, czy nadal ma w biurze łom, który dostał od Solmaz. Łom zniknął, a podejrzanym o jego wykradzenie jest Alper. Solmaz informuje Alpera, że podczas jego nieobecności szukała go policja. Alper wpada w panikę i odbiera olmaz część pieniędzy, które otrzymała jako odprawę. Dilara u krawcowej zasięga języka w sprawie Solmaz i Alpera. Osman usiłuje przekonać Keriman, że nie powinna nosić przy sobie pieniędzy.

Zdjęcia:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *