Trzy siostry odcinek 4, 5, 6: Turkan zostaje pobita przez teściową! Zgrzyty między Somerem a Mine! [Streszczenie + Zdjęcia]

Odcinek 4: Ruchan jest wściekła na syna, że na ślubie pojawiła się Mine. Somer grozi mamie, że więcej go nie zobaczy, jeśli coś stanie się dziewczynie. Po ślubie Turkan jest bardzo podekscytowana. Czeka na noc poślubną, ale słowa, które słyszy z ust męża, dosłownie zwalają ją z nóg. „Chociaż się pobraliśmy, nie jestem twoim mężem” – oświadcza Somer. – „Chociaż nosisz moje nazwisko, nie jesteś moją żoną. I nie będziesz nią. Nie oczekuj ode mnie niczego jako męża. Zapewnię ci bezpieczeństwo finansowe, dlatego się nie martw. Jeśli się rozumiemy i jeśli dotrzymasz tej umowy, możesz być szczęśliwa. Możemy żyć w tym domu, jako dwoje dobrych przyjaciół”.

„Teraz opuszczę ten dom” – kontynuuje mężczyzna. – „Nie wiem, kiedy wrócę. A kiedy wrócę, nie wrócę do ciebie. Przyjdę się przebrać.” – Zabiera swoją walizkę i odchodzi, następując butem na suknię Turkan. Nazajutrz Ruchan przyjeżdża z wizytą i zdaje sobie sprawę, że jej syn nie spędził z Turkan nocy. Wpada w szał i wyładowuje na synowej całą swoją złość. Jakiś czas później Somer przyjeżdża do domu. Znajduje leżącą na podłodze żonę i zabiera ją do szpitala. Nie musi pytać, by wiedzieć, że dziewczyna została pobita przez jego mamę.

Kiedy podczas egzaminu w szkole Donus widzi, że jej ojciec atakuje tajemniczego mężczyznę (Fatiha), którego widziała na ślubie siostry, mdleje i również trafia do szpitala. Turkan nie decyduje się składać donosu na Ruchan. Mówi jednak mężowi, że po tym, co zrobiła jego mama, nie mogą być już razem. Żąda rozwodu.

Odcinek 5: Nesrin spotyka Ruchan w szpitalu. Zaniepokojona pyta, czy coś stało się Turkan. Mama Somera okłamuje, że przyszła z wizytą do znajomego, a między ich dziećmi wszystko układa się jak najlepiej. Serdar, który przyszedł odwiedzić Donus w szpitalu, spotyka na korytarzu ranną Turkan. Dziewczyna tłumaczy mu, że spadła ze schodów i prosi, by nie mówił jej rodzinie, że ją widział. Ruchan rozkazuje Mine, by trzymała się z dala od jej syna.

Turkan ucieka ze szpitala, nie chcąc, by ktoś z jej rodziny zobaczył ją z sińcami na twarzy. Somer znajduje ją i zabiera z powrotem do szpitala, by lekarze wykonali pozostałe badania. Jej siostra została już wypisana. Dziewczyna dzwoni z telefonu męża do domu rodzinnego. Zapewnia rodziców i siostry, że wszystko u niej dobrze. Gdy kończy rozmowę, wybucha płaczem. Wieczorem Somer informuję mamę, że Turkan chce rozwodu. „Turkan się nie rozwiedzie. Nigdy na to nie pozwolę” – oświadcza stanowczo Ruchan.

W trakcie kolacji Derya wypytuje rodziców o tajemniczego wujka. Chce wiedzieć, co przed nią ukrywają. Turkan zostaje wypisana ze szpitala. Nie chce wracać do domu, w którym została pobita. Somer zabiera ją na tosty. Gdy przyjeżdżają do domu, dziewczynie robi się słabo. Somer bierze ją na ręce i zanosi do łóżka. Turkan żałuje, że chłopak uległ swojej mamie i zgodził się na małżeństwo z nią. Gdyby tego nie zrobił, ani on, ani ona nie byliby teraz w tej sytuacji.

Nazajutrz Somer wychodzi z samego rana. Uprzedza służącą, by w razie problemów dzwoniła do niego, a nie jego mamy. Jedzie do domu Mine, ale ukochana traktuje go chłodno, grając obrażoną. Pokojówka dzwoni do Somera i informuje go, że Turkan straciła przytomność. Mężczyzna zostawia Mine i wraca do domu, co powoduje jeszcze większą złość dziewczyny.

Odcinek 6: Donus jest nieszczęśliwa z powodu niezaliczonego egzaminu, podczas gdy jej koledzy i koleżanki czekają na pozytywne wyniki. Ozer przeprasza Turkan za to, co zrobiła jego żona. Gdy Somer widzi ojca w swoim domu, każe mu się natychmiast wynosić. Wkrótce Turkan odbiera telefon od mamy. Nesrin zaprasza ją i Somera do ich domu. W następnej scenie kobieta przychodzi do domu Nezahat (swojej szwagierki) i odkrywa, że Fatih (brat jej męża) mieszka u niej. Natychmiast opuszcza to miejsce. Gdy mówi o tym mężowi, mężczyzna dzwoni do siostry i każe, by przekazała Fatihowi, że ma trzymać się z dala od jego córek.

Nazajutrz Derya przychodzi do domu Somera, by odwiedzić siostrę. Turkan zauważa ją i szybko nakłada makijaż na twarz, by ukryć ślady po pobiciu. Nieoczekiwanie do domu z wizytacją przychodzi Ruchan. Mówi Deryi, że jej siostry nie ma obecnie w domu i wskazując ręką na drzwi, każe jej wyjść. Derya nie wierzy kobiecie. Pełna podejrzeń opuszcza dom. Odchodząc, dostrzega siostrę w oknie pokoju na piętrze. Mine ponownie szorstko odnosi się do Somera. Mężczyzna nie ma zamiaru dłużej się przed nią płaszczyć. Prosi Turkan, by towarzyszyła mu podczas otwarcia klubu jego przyjaciela.

Serial „Trzy siostry” emitowany jest na antenie Novelas+ (kanał dostępny w ofercie Canal+, Orange, Polsat Box, Netia, a także sieciach kablowych). Odcinki można również oglądać na platformie Canal+ online (pakiet SERIALE & FILMY, koszt 29 zł/mies. lub 174 zł przy płatności za rok z góry, bez konieczności podawania danych karty). Opisywane odcinki można także obejrzeć w oryginalnej wersji językowej na oficjalnej stronie Kanal D. Początek 2:08:08 wideo „Üç Kız Kardeş İlk Bölüm”, koniec 1:50:16 wideo „Üç Kız Kardeş 2. Bölüm”.