Trzy siostry odcinek 1, 2, 3: Nowy serial turecki! [Opis, streszczenia, gdzie oglądać]

„Trzy siostry” (oryg. Üç Kız Kardeş) to nowy serial turecki, którego premierowy odcinek zobaczymy już we wtorek 14 marca na antenie Novelas+ (kanał dostępny w ofercie Canal+, Orange, Polsat Box, Netia, a także sieciach kablowych). Jedną z głównych ról gra Almila Ada – aktorka, którą polscy widzowie znają z roli Cennet w serialu „Łzy Cennet”. W Turcji serial miał premierę w 2022 roku i jest nadal emitowany. Na chwilę obecną wyemitowano trzydzieści osiem dwugodzinnych odcinków. Serial będzie dostępny także na platformie Canal+ online.

Fabuła: Nesrin i Sadik są małżeństwem od dwudziestu pięciu lat. Wiodą szczęśliwe życie w małym miasteczku na wybrzeżu Morza Egejskiego. Żyją szczęśliwie razem z trzema córkami: znaną z urody Turkan, wyjątkowo łagodną Donus i niepokorną Deryą. Chociaż te trzy siostry mają różne osobowości, są sobie bardzo bliskie. Dzielą jedną sypialnię i jednocześnie dzielą swoje marzenia, rozczarowania i szczęście. Kiedy jednak Turkan wychodzi za mąż, nic już nie będzie takie jak wcześniej.

Odcinek 1: Akcja rozpoczyna się w 1998 roku. Bojąc się, że będzie wyśmiewana w szkole, Derya buntuje się, bo musi nosić aparat ortodontyczny. Nezahat informuje Nesrin, że prominentna rodzina Kormanów jest zainteresowana jej najstarszą córką, Turkan. Ruchan chce uniemożliwić swojemu synowi – Somerowi – wyjazd za granicę. Mine, ukochana Somera, robi mu niespodziankę, pojawiając się niespodzianie w domu. Siostry, dowiedziawszy się, że bogata rodzina pytała o Turkan, snują wizje jej ślubu. Nesrin informuje męża, że ​​potencjalni zalotnicy wypytują o jego córkę, co budzi w nim ojcowski niepokój. Ojciec Somera chce porozmawiać z synem, aby uniemożliwić mu wyjazd za granicę, ale rozmowa kończy się bójką między nimi.

Odcinek 2: Ruchan spotyka Turkan na ulicy i zaprasza ją na rozmowę. Nesrin odczuwa dyskomfort, gdy Fatih, dawno niewidziany brat Sadika, pojawia się w drzwiach jej domu i domaga się widzenia z córką. Serdar i Donus rozmawiają wpatrzeni w siebie, choć wciąż ukrywają przed sobą swoje uczucia. Nesrin z niepokojem przychodzi do Sadika i mówi mu, że pojawił się jego brat i chce poznać swoją córkę, która nie wie, że to on jest jej ojcem. Sadik znajduje Fatiha i wściekły każe mu natychmiast opuścić miasto. Ruchan i jej mąż Ozer przyjeżdżają do rodziców Turkan na spotkanie zapoznawcze rodzin. Somer wręcza Mine drogi prezent – naszyjnik.

Odcinek 3: Somer próbuje przekonać swoją matkę, że Mine jest z nim z miłości, ale ona nie chce o tym słyszeć i zmusza go do poślubienia dziewczyny, którą dla niego wybrała. Turkan idzie na obiad z Somerem, mając nadzieję, że narodzi się między nimi miłość. Chłopak jednak przyszedł na to spotkanie tylko dlatego, że został przez matkę odcięty od pieniędzy. Nesrin cieszy się, że jej córka wyjdzie za mąż, i czyni przygotowania do ślubu. Akcja przeskakuje do dnia ślubu. Świadkami Somera i Turkan zostają Fatih i Mine, co jest zaskoczeniem dla obu rodzin. Ślub jednak dochodzi do skutku.