Volkan Çolpan – nowy odtwórca roli Kenana w serialu Elif!

Volkan Çolpan to aktor, który interpretuje postać Kenana, po tym jak Altuğ Seçkiner opuścił obsadę pod koniec pierwszego sezonu. Istnieją dwie wersje, dlaczego dokonano tej zmiany. Pierwsza z nich mówi o tym, że Altuğ miał inne zobowiązania, a druga wersja jest taka, że producenci nie byli zadowoleni z gry aktorskiej Altuğa i z tego powodu zdecydowali się zakończyć z nim współpracę. Pod koniec pierwszego sezonu aktor opuścił obsadę serialu. W tym czasie ekipa nie miała pomysłu na kontynuowanie drugiej części. Zdjęcia do kolejnego sezonu nie zostały przerwane, ale rolę powierzono innemu aktorowi. Volkan Çolpan spełniał wszystkie wymagania produkcji i przyjął rolę Kenana- ojca Elif, który znany jest ze swojej szczerości i życzliwości. Aktor, który odgrywa rolę protagonisty ma 41 lat i jest miłośnikiem sportów. Wygląda młodziej niż wskazuje na to jego metryka. Jest wysportowany i dba o siebie. Oprócz aktorstwa pasją Volkana jest również jazda na snowboardzie i pilates. Pomimo, że ma dobre relacje z pozostałymi aktorami z planu, to w przeciwieństwie do Altuğa jest bardziej zdystansowany.

Volkan Çolpan urodził się 29 czerwca 1976 roku. W tym roku skończy 42 lata. Wystąpił w dwóch tureckich produkcjach: Pegaso (2014) i Elif (2 sezon). Aktualnie spotyka się z Cansu Akbulut, byłą uczestniczką Miss Turcji z 2013 roku. Turecki aktor jest miłośnikiem sportów. Uwielbia jazdę na snowboardzie i pilates.

Volkan Çolpan i Emre Kıvılcım:

Volkan Çolpan i Selin Sezgin:

Volkan Çolpan, Esin Benim i Zeynep Öğren:

Volkan Çolpan, Selin Sezgin i Isabella Damla Güvenilir:

13 thoughts on “Volkan Çolpan – nowy odtwórca roli Kenana w serialu Elif!

 1. Serial „ELIF” jest całkowicie pozbawiony realizmu i zdrowego rozsądku. Dlatego jest bardzo denerwujący nad głupotą akcji i postępowaniem postaci. Nie mniej jednak powinien być dalej kontynuowany, ponieważ ma swoich zwolenników. Kupowanie częściowe seriali nie jest właściwe, tak jak kupiono tylko 83 odcinki „Rozdarte serca”, a było ich około 270. Można zakupić za te same pieniądze seriale realistyczne i nie pozbawione zdrowego rozsądku, a do takiego serialu należał „Rozdarte serca”. Pozdrawiam.

  1. Elif to nasz ukochany serial. To bestseller tv !!!
   Uwielbiamy tureckie seriale. Sa dramatyczne trzymaja w napieciu czytelne. Odwrotnie jak polskie niestety. Czekamy niecierpliwie na kolejne tureckie produkcje. To bestsellery tv!!

 2. Piszecie,że pierwszy aktor wam się podobał, ale to ciamajda w stosunku do nowego obsadzonego aktora.Ten nowy jest bardzo przystojny i ma jaja.

 3. Nie. Wolalam poprzedniego aktora. To byla dobra rola. Byl poczciwy posluszny matce jak wielu mezczyzn niestety. Dobrze gral swoja raola. Ten nowy nie odpowiada do tej roli. Kenan byl nieporadny naiwny i tylko taki daje sie manipulowac przebieglym chciwym matkom i takim Arzu i nie walczy otswoja milosc. To byl b dobry wybor tej roli

  1. Ten stary Kenan był tak misio waty nie zaradny,że bardzo się ucieszyłam kiedy zmienili tą postać na obecnego Kenana.

 4. Elif to taka mydlana opera. Byłby lepszy, gdyby był krótszy. Za długi tasiemiec. Bardzo długie wątki, które ciągną się w nieskończoność. Jak lubię czasami powtórki, to tego serialu drugi raz bym nie oglądała. Skoro już zaczęłam go oglądać, to muszę dotrwać do końca.

  1. To 4 sezon. Tak grają tam inni. Nie zrozumie się tego jak nie obejrzy się 3 sezonu. Powiem tak urywki oglądam na YouTube i wiec tak.
   2 sezon zakończy się slu b em Kena na i Melec. Na którym zginął Kenan i Tuche bo podpalił Arzu dom w którym będą. A Nałęczów i Elif przeżyją.
   w tym sezonie pojawia się dużo nowych ludzi
   3 sezon
   Melec cierpi na amnezje grzebie w śmietnika ch i Elif zostaje 1000 razy porwana. W końcu Zeinep odzyskuje zdrowie nie jest sparaliżowana. Arzu jest w ciąży i wychodzi za jakiegoś typa. Który jest taki sam zły jak ona.Ale później Poroni tak samo jak Gondża kturom zabije Arzu. ( będzie Gondża w ciąży z Nad żelem ) Na koniec sezonu Melec wychodzi za jakiegośinnego typa bogatego . Ale mmają wypadek samochodowy i Melec ginie a zostaje tylko Elif i ten typ
   4 sezon
   no i tak dużo pogine z poprzednich sezonów. Zostanie tylko Elif, Zeinep, Sejm, Arzu Nadżet.
   A więc tu jest odp. Na twoje pytanie. Jak tamtych wszystkich pośmiertnie. No to ten typ co za niego Melec miał wyjść przygarnąć Elif. I ona będzie mieszkać z jego rodzina.W ich domu.
   Myślę że powinno to się skończyć na 3 sezonie. I coś takiego z Sezon i Zeinep przygarnąć Elif. ( Zeinep jeszcze będziew cczy w 3 sezonie ale Poroni) Bo 4 sezon to kapłan dno!

 5. @ Jolanta Purgat. Masz rację, ten serial faktycznie jest za długi, przez co te wątki ciągną się w nieskończoność i są niestrawne. Dlatego ja oglądam ten serial fragmentarycznie, dałem sobie teraz słowo, że obejrzę go dopiero za jakieś pół roku, kiedy druga seria będzie zmierzała do końca. I tylko do tego momentu, bo z tego co czytałem, to potem będzie to już totalnie niestrawne do oglądania. Powinno się to zakończyć na końcu drugiej serii ( ślub Kenana z Melek). Jeszcze dwa słowa co do Kenana: ten człowiek jest ofiarą działań swojej matki, która wpakowała go w fatalne małżeństwo i Melek, która powinna mu powiedzieć o dziecku, a to, że tego nie zrobiła było wyjątkowo niemoralne i krzywdzące nie tylko dla niego, ale także dla Elif ( przede wszystkim). Jeśli się bała, że matka Kenana zmusi ją do aborcji to mogła odczekać z ujawnieniem prawdy do urodzenia dziecka. Proste. Oglądam to bardzo fragmentarycznie, bo dla mnie te wątki są za długie i przez to niestrawne, ale z tego co widziałem to Kenan od początku był bardzo pozytywną postacią i jego poza Elif jest mi szkoda w tym serialu najbardziej: został porzucony przez Melek bez żadnego powodu i wpakowany przez matkę w toksyczne małżeństwo.

 6. Scenariusz beznadziejny, taką matkę jak Melek kazałabym pozbawić praw rodzicielskich. Ale gdyby ujawniła prawdę nie byłoby serialu, a tak skazuje swoje dziecko na cierpienie a nawet śmierć, bo już kilka razy próbowano ją zabić. A Melek tylko jęczy, żeby Kenan nie dowiedział się o Elif, chyba tylko dlatego, że wtedy skończyłyby się kłopoty i serial.

 7. Jest bardzo fajny serial historyczny Elveda Rumeli , traktuje o czasach , gdy Turcja zaczęła tracić część europejskich terytoriów ( akcja dzieje się w Macedonii pod koniec IX wieku) , jedną z głównych ról gra Filiz Ahmet – Nigar z Wspaniałego Stulecia. Serial nie jest tak naiwny jak niektóre tureckie produkcje

 8. Scenariusz do tego filmu pisał (chyba) jakiś psychopata. Niekończące się pasmo udręk i cierpienia. Uśmiercanie pozytywnych bohaterów jak np. Meli – brata Melek (drugi sezon) czy Yusufa (trzeci sezon). Arzu – z piekła rodem, prawie zawsze wychodzi zwycięsko, nikt nie odważa się wymienić jej imienia jako głównej sprawczyni tych nieszczęść. Niekończący się dramat cierpienia Melek, jakby miało to napawać widza jakąś sadystyczną rozkoszą, zwłaszcza że nic nie zawiniła a pragnie tylko normalnego życia ze swoją córką. W wielu odcinkach zapłakana, zamartwia się aż do utraty zmysłów. Niekończące się porwania Elif to klasyka tego serialu, a przy jej odzyskaniu, które niekiedy jest na wyciągniecie ręki, pojawiają się nieoczekiwane przeszkody, jak np. dzwoniący telefon (drugi sezon). Totalna paranoja. Nawet agresywne zachowania Tarika i Vildane (czwarty sezon) wobec Elif nie wiadomo dlaczego i czemu mają służyć. Może to taka specyfika tamtego tureckiego świata zamkniętego w jego tradycji historycznej?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *