Volkan Çolpan – nowy odtwórca roli Kenana w serialu Elif!

Volkan Çolpan to aktor, który interpretuje postać Kenana, po tym jak Altuğ Seçkiner opuścił obsadę pod koniec pierwszego sezonu. Istnieją dwie wersje, dlaczego dokonano tej zmiany. Pierwsza z nich mówi o tym, że Altuğ miał inne zobowiązania, a druga wersja jest taka, że producenci nie byli zadowoleni z gry aktorskiej Altuğa i z tego powodu zdecydowali się zakończyć z nim współpracę. Pod koniec pierwszego sezonu aktor opuścił obsadę serialu. W tym czasie ekipa nie miała pomysłu na kontynuowanie drugiej części. Zdjęcia do kolejnego sezonu nie zostały przerwane, ale rolę powierzono innemu aktorowi. Volkan Çolpan spełniał wszystkie wymagania produkcji i przyjął rolę Kenana- ojca Elif, który znany jest ze swojej szczerości i życzliwości. Aktor, który odgrywa rolę protagonisty ma 41 lat i jest miłośnikiem sportów. Wygląda młodziej niż wskazuje na to jego metryka. Jest wysportowany i dba o siebie. Oprócz aktorstwa pasją Volkana jest również jazda na snowboardzie i pilates. Pomimo, że ma dobre relacje z pozostałymi aktorami z planu, to w przeciwieństwie do Altuğa jest bardziej zdystansowany.

Volkan Çolpan urodził się 29 czerwca 1976 roku. W tym roku skończy 42 lata. Wystąpił w dwóch tureckich produkcjach: Pegaso (2014) i Elif (2 sezon). Aktualnie spotyka się z Cansu Akbulut, byłą uczestniczką Miss Turcji z 2013 roku. Turecki aktor jest miłośnikiem sportów. Uwielbia jazdę na snowboardzie i pilates.

Volkan Çolpan i Emre Kıvılcım:

Volkan Çolpan i Selin Sezgin:

Volkan Çolpan, Esin Benim i Zeynep Öğren:

Volkan Çolpan, Selin Sezgin i Isabella Damla Güvenilir:

9 thoughts on “Volkan Çolpan – nowy odtwórca roli Kenana w serialu Elif!

 1. Serial “ELIF” jest całkowicie pozbawiony realizmu i zdrowego rozsądku. Dlatego jest bardzo denerwujący nad głupotą akcji i postępowaniem postaci. Nie mniej jednak powinien być dalej kontynuowany, ponieważ ma swoich zwolenników. Kupowanie częściowe seriali nie jest właściwe, tak jak kupiono tylko 83 odcinki “Rozdarte serca”, a było ich około 270. Można zakupić za te same pieniądze seriale realistyczne i nie pozbawione zdrowego rozsądku, a do takiego serialu należał “Rozdarte serca”. Pozdrawiam.

  1. Elif to nasz ukochany serial. To bestseller tv !!!
   Uwielbiamy tureckie seriale. Sa dramatyczne trzymaja w napieciu czytelne. Odwrotnie jak polskie niestety. Czekamy niecierpliwie na kolejne tureckie produkcje. To bestsellery tv!!

 2. Piszecie,że pierwszy aktor wam się podobał, ale to ciamajda w stosunku do nowego obsadzonego aktora.Ten nowy jest bardzo przystojny i ma jaja.

 3. Nie. Wolalam poprzedniego aktora. To byla dobra rola. Byl poczciwy posluszny matce jak wielu mezczyzn niestety. Dobrze gral swoja raola. Ten nowy nie odpowiada do tej roli. Kenan byl nieporadny naiwny i tylko taki daje sie manipulowac przebieglym chciwym matkom i takim Arzu i nie walczy otswoja milosc. To byl b dobry wybor tej roli

 4. Elif to taka mydlana opera. Byłby lepszy, gdyby był krótszy. Za długi tasiemiec. Bardzo długie wątki, które ciągną się w nieskończoność. Jak lubię czasami powtórki, to tego serialu drugi raz bym nie oglądała. Skoro już zaczęłam go oglądać, to muszę dotrwać do końca.

  1. To 4 sezon. Tak grają tam inni. Nie zrozumie się tego jak nie obejrzy się 3 sezonu. Powiem tak urywki oglądam na YouTube i wiec tak.
   2 sezon zakończy się slu b em Kena na i Melec. Na którym zginął Kenan i Tuche bo podpalił Arzu dom w którym będą. A Nałęczów i Elif przeżyją.
   w tym sezonie pojawia się dużo nowych ludzi
   3 sezon
   Melec cierpi na amnezje grzebie w śmietnika ch i Elif zostaje 1000 razy porwana. W końcu Zeinep odzyskuje zdrowie nie jest sparaliżowana. Arzu jest w ciąży i wychodzi za jakiegoś typa. Który jest taki sam zły jak ona.Ale później Poroni tak samo jak Gondża kturom zabije Arzu. ( będzie Gondża w ciąży z Nad żelem ) Na koniec sezonu Melec wychodzi za jakiegośinnego typa bogatego . Ale mmają wypadek samochodowy i Melec ginie a zostaje tylko Elif i ten typ
   4 sezon
   no i tak dużo pogine z poprzednich sezonów. Zostanie tylko Elif, Zeinep, Sejm, Arzu Nadżet.
   A więc tu jest odp. Na twoje pytanie. Jak tamtych wszystkich pośmiertnie. No to ten typ co za niego Melec miał wyjść przygarnąć Elif. I ona będzie mieszkać z jego rodzina.W ich domu.
   Myślę że powinno to się skończyć na 3 sezonie. I coś takiego z Sezon i Zeinep przygarnąć Elif. ( Zeinep jeszcze będziew cczy w 3 sezonie ale Poroni) Bo 4 sezon to kapłan dno!

 5. @ Jolanta Purgat. Masz rację, ten serial faktycznie jest za długi, przez co te wątki ciągną się w nieskończoność i są niestrawne. Dlatego ja oglądam ten serial fragmentarycznie, dałem sobie teraz słowo, że obejrzę go dopiero za jakieś pół roku, kiedy druga seria będzie zmierzała do końca. I tylko do tego momentu, bo z tego co czytałem, to potem będzie to już totalnie niestrawne do oglądania. Powinno się to zakończyć na końcu drugiej serii ( ślub Kenana z Melek). Jeszcze dwa słowa co do Kenana: ten człowiek jest ofiarą działań swojej matki, która wpakowała go w fatalne małżeństwo i Melek, która powinna mu powiedzieć o dziecku, a to, że tego nie zrobiła było wyjątkowo niemoralne i krzywdzące nie tylko dla niego, ale także dla Elif ( przede wszystkim). Jeśli się bała, że matka Kenana zmusi ją do aborcji to mogła odczekać z ujawnieniem prawdy do urodzenia dziecka. Proste. Oglądam to bardzo fragmentarycznie, bo dla mnie te wątki są za długie i przez to niestrawne, ale z tego co widziałem to Kenan od początku był bardzo pozytywną postacią i jego poza Elif jest mi szkoda w tym serialu najbardziej: został porzucony przez Melek bez żadnego powodu i wpakowany przez matkę w toksyczne małżeństwo.

 6. Scenariusz beznadziejny, taką matkę jak Melek kazałabym pozbawić praw rodzicielskich. Ale gdyby ujawniła prawdę nie byłoby serialu, a tak skazuje swoje dziecko na cierpienie a nawet śmierć, bo już kilka razy próbowano ją zabić. A Melek tylko jęczy, żeby Kenan nie dowiedział się o Elif, chyba tylko dlatego, że wtedy skończyłyby się kłopoty i serial.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *