Elif odcinek 180 i 181: Selim i Zeynep ustalają datę ślubu! [Streszczenie + Zdjęcia]

180 (środa 24 stycznia): Kiedy w domu Emiroglu rozlega się dzwonek do drzwi, Arzu jest przekonana, że to Kenan zdecydował się na powrót. Okazuje się jednak, że to tylko listonosz. Kiraz przynosi kopertę dla Arzu, w której znajduje się pozew rozwodowy! Tulay otacza czułą opieką dochodzącego do siebie Veysela. Nagle kobieta otrzymuje telefon od swojego szefa i jest zmuszona opuścić szpital. Kiedy ma już wychodzić, do sali wchodzi Melek z Zeynep! Arzu jest wstrząśnięta treścią otrzymanego dokumentu. Zdesperowana prosi Aliye, by pomogła ratować ich małżeństwo. Tugce również źle znosi informację o rozwodzie rodziców – dziewczynka myśli, że tata również i ją chce opuścić. Zeynep z Melek przypominają Veyselowi o zbliżającej się rozprawie rozwodowej. Tulay jest zaskoczona, kiedy okazuje się, że mężczyzna jest żonaty. Nie zważa na wyjaśnienia Veysela i bez słowa wychodzi. Melek przekonuje Tulay na korytarzu, że jej małżeństwo to od dawna tylko fikcja. Kobieta postanawia wrócić do sali Veysela. Stwierdza jednak, że powinni się rozstać! Przed szpitalem czekają już na Tulay ludzie szefa klubu nocnego, w którym kobieta pracowała. Sadik zwraca Melihowi jego sygnet. Mówi mu także o rozwodzie Arzu i Kenana. Zrozpaczona Tugce przegląda wspólne zdjęcie z rodzicami. Kiraz próbuje pocieszyć dziewczynkę. Arzu dowiaduje się o rozwodzie Veysela z Melek. Kobieta jest przekonana, że teraz Kenan i Melek będą chcieli się związać! Veysel zostaje wypisany ze szpitala. Próbuje skontaktować się z Tulay, ale kobieta nie odbiera jego telefonów. Veysel postanawia znaleźć ją na własną rękę. Zeynep i Selim ustalają w urzędzie datę swojego ślubu i kupują zaproszenia. Zeynep przymierza suknię ślubną. Selim informuje matkę, że wraz z Zeynep pojawią się wieczorem z ważnym komunikatem… Veysel składa na policji zawiadomienie o zaginięciu Tulay. Okazuje się, że kobieta okłamywała go o prześladowaniu przez byłego męża, bo tak naprawdę… nigdy nie była zamężna! Selim i Zeynep przyjeżdżają do posiadłości Emiroglu, by poinformować rodzinę o swoim ślubie.

181 (czwartek 25 stycznia): Aliye przyjmuje z pokorą decyzję syna o ślubie i nie zamierza wchodzić mu w drogę. Selim mówi także, że po ślubie Zeynep zamieszka razem z nim w posiadłości. Arzu dostaje białej gorączki, kiedy o tym słyszy. Gonca w kuchni zalewa się łzami. Wie, że już na dobre straciła jakiekolwiek szanse, by być razem z Selimem. Kiraz stara się ją pocieszyć. Kiedy Veysel wraca do myjni, znajduje leżące na biurku zaproszenie na ślub córki. Nie robi to na nim szczególnego wrażenia. Arzu w rozmowie z Selimem otwarcie sprzeciwia się jego małżeństwu. W nocy kobieta sama ma koszmary. Śni jej się, że jest służącą w domu Emiroglu i musi usługiwać Zeynep oraz Melek… Strach przed utratą nazwiska Emiroglu i obecnej pozycji doprowadza Arzu do szaleństwa! Nazajutrz dochodzi do rozwodu Veysela i Melek i oboje są już wolni. Aliye, Ipek i Selim przyjeżdżają do Zeynep na oficjalne zaręczyny. Aliye wpada w osłupienie, kiedy otwiera im Melek!

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

17 thoughts on “Elif odcinek 180 i 181: Selim i Zeynep ustalają datę ślubu! [Streszczenie + Zdjęcia]

  1. nie bedzie z melek dopiero w 2 sezonie kiedy wyjda na jaw zbrodnie i tajemnice arzu wtedy kenan sie z nia rozwiedzie ale w finale 2 sezonu w dniu slubu melek i (nowego) Kenan’a dojdzie do tragedii i melek nie zazna szczescia u boku kenan’a bo miloscia jej zycia okaze sie w 3 sezonie Yusuf

  1. 183 więc w Polsce ok 186. Prawdopodobnie ostatni odcinek będzie 1 lutego- ślub Selima i Zeynep, kiedy Arzu strzeli do Zeynep i na tym się skończy. Ciekawe czy w Polsce pokażą 2 serie. Nie znam tureckiego i na YT trudno ogladac. Czy ktoś się orientuje?

 1. Jaki z tej Arzu wredne babsko( delikatnie mówiąc)Szkoda ze TV nie zakupila wiecej odcinkow , a w dalszych sezonach to juz robi sie kryminał

  1. 2 sezon to istny serial sensacyjny duzo trupow ( melih, efruz, kenan, tugce) 3 sezon gorzej smierc : (Gonca), (Yusuf) utrata dziecka Arzu ( gonca w odwecie z zemsty ja otruje i arzu poroni)
   To bardziej bym porownala do horroru!

   1. 1 sezon to pikus w porownaniu z kolejnymi 2 sezonami tan arzu juz nie ma za grosz litosci, wstydu, skrupolow. Postrada zmysly w 3 sezonie uprowadzi elif bedzie chciala ja zywcem spalic… Ale i ha dosiegnie sprawiedliwosc ( bo mozna wywnioskowac ze umrze arzu) po tabliczce z data smierci .

  1. Arzu nie umrze w ostatnim odcinku 3 sezonu widać ją przy domu Jufusa i Melek w dniu ślubu i to prawdopodobnie ona przyczyniła się do ich wypadku. Może spotkamy ją w 4 części Elif.

   1. arzu postac juz nie wroci bo aktorka odmowila powrotu do serialu, tak jak to mialo miejsce z innymi aktorami ktorzy juz nie chcieli powielac swoich rol w Elif (m.in stad brak w obsadzie w 4 sezonie postaci Aliye, Murat, Feride )

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *