Meandry uczuć odcinek 33 i 34: Noc poślubna! [Streszczenie + Zdjęcia]

33 (wtorek 23 stycznia): Suhan i Korhan w te pędy przyjeżdżają do szpitala. Okazuje się jednak, że ich ojciec jest cały i zdrowy. Zmarł natomiast Mithat, który podczas przesłuchania dostał zawału serca. Suhan wyznaje ojcu, że była za ścianą, kiedy wszyscy weszli do warsztatu i wie doskonale, że to on stoi za jej porwaniem. Mówi także, że od dzisiaj będzie mieszkać z Cesurem na jego farmie. Na szpitalnym korytarzu dochodzi także do spięcia pomiędzy Banu a Cesurem. Zanim nowożeńcy będą mogli wrócić do domu, zostają zabrani przez policjantów na przesłuchanie. Na farmie Sirin i Kemal urządzają skromne przyjęcie młodej parze. Fugen jest przeszczęśliwa ze ślubu syna. Okazuje się, że sama wyszła za mąż w podobnych okolicznościach. Tahsin, który jest rozgoryczony donoszącą się muzyką z wesela, nakazuje odcięcie prądu i wody na farmie Alemdaroglu. Mihriban decyduje się zeznawać w sądzie w sprawie podrobienia obrazów przez Tahsina. Pierwszą noc po ślubie Cesur i Suhan spędzają w oddzielnych łóżkach. Cahide przekonuje Sirin, że Cesur poślubił Suhan tylko ze względu na jej spadek – rezydencję Korludagów. Następnie wmawia Korhanowi, że Alemdaroglu stoi za wszystkimi nieszczęściami, które w ostatnim czasie przytrafiły się ich rodzinie. Banu telefonuje do Suhan, by powiedzieć, jak bardzo jej nienawidzi. Mówi także, że nie dopuści do tego, by byli szczęśliwi. Nazajutrz odbywa się pogrzeb Mithata. Suhan dowiaduje się, że Cesur już przed zawarciem małżeństwa, wiedział, że stanie się ona właścicielem posiadłości po zawarciu ślubu.

34 (środa 24 stycznia): Riza – brat Adalet, który od 30 lat odsiaduje w więzieniu wyrok za zabójstwo, decyduje się na napisanie pierwszego listu. Adresuje go do Cesura Alemdaroglu. Suhan przyjeżdża do posiadłości Korludagów. Prosi Reyhan, by nikomu nie mówiła o jej obecności. Po cichu wchodzi do biura ojca, gdzie w sejfie znajduje testament matki. Dokument przywołuje jej na myśl ostatnie chwile spędzone z matką… Suhan rozpłakuje się. Cahide w tym czasie namawia Adalet, by wspólnymi siłami stanęły na drodze przejęcia przez Suhan nieruchomości. Bulent obserwuje okolice warsztatu Rifata. Szuka wyjścia, którym Cesur i Suhan uciekli. Udaje mu się zlokalizować wejście do podziemnego tunelu! Cesur z Kemalem odkrywają, że to Tahsin stoi za odcięciem wody i prądu z farmy. Cahide nakrywa Suhan w biurze ojca. Widzi, że szwagierka wynosi ostatnią wolę Nurhan Korludag. Suhan uspokaja ją jednak, że przed ślubem z Cesurem podpisali intercyzę. Ona sama również nie będzie nikogo wyrzucać z posiadłości. Kiedy ma już wychodzić, do rezydencji wraca ojciec. Dochodzi do ostrej wymiany zdań. Tahsin podnosi rękę na Suhan, ale Korhan go powstrzymuje.

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *