W sercu miasta odcinek 33 i 34: Asli chce popełnić samobójstwo! [Streszczenie + Zdjęcia]

33 (środa 15 listopada): Podczas szczerej rozmowy Asli i Derin, Seyit włamuje się do ich mieszkania. Wymierza broń w kierunku Derin i mówi, że to zemsta za to, że jej ojciec wydał na niego wyrok. Asli osłania Derin i zaczyna krzyczeć. Zaalarmowana Nesrin biegnie na górę, a spłoszony Seyit ucieka. Po chwili na miejscu pojawiają się Ali i Sahin. Chłopak ma wyrzuty sumienia, że zostawił Derin samą. Nesrin chce dzwonić po policję, ale Ali jej zabrania. Wraz z Derin wprowadzają się tymczasowo do mieszkania Cengiza. Bora wypytuje Raufa co u Aliego. Rauf opowiada mu ostatnią historię i wyjawia miejsce, gdzie Ali i Derin obecnie się ukrywają. Asli jest załamana, wiedząc, że na dobre straciła Aliego. Dobija się jeszcze seansem filmu „Nasza wielka rozpacz”. Bora tymczasem odbiera telefon od Seyita. Mężczyzna grozi, że zrobi coś Belgin jeśli nie powie mu, gdzie jest Derin. Bora łamie się i podaje adres Seyitowi. Wieczorne rozważania Aliego i Derin nad płcią dziecka przerywa telefon od Asli. Derin chce, by Ali odebrał. Okazuje się, że dziewczyna postanowiła popełnić samobójstwo i nałykała się jakichś tabletek. Ali pędzi ją ratować, a Derin zostaje sama w domu! Ali dociera na miejsce i znajduje nieprzytomną Asli. Pod jego nieobecność Seyit włamuje się do domu i rzuca na Derin. Zaczyna ją dusić! W ostatnim momencie w domu Cengiza zjawia się także Yigit. Uderza Seyita w potylicę i wynosi nieprzytomną Derin. Seyit, który właśnie się ocknął, wymierza do Yigita z broni. Z opresji ratuje go Sahin, do którego Ali zadzwonił w biegnąc do Asli. Serią ciosów powala Seyita na ziemię i oddaje w ręce policji. W tym czasie Yigit zawozi Derin do szpitala, gdzie trafia także Asli wraz z Alim i Nesrin. Przed szpitalem Ali rozpoznaje znajome czerwone auto. Yigit w środku zarzuca mu, że zostawił Derin samą, wiedząc, że grozi jej niebezpieczeństwo. Ali z kolei posądza go o współpracę z Seyitem. Na korytarzu dochodzi między nimi do przepychanki. Derin odzyskuje przytomność.

34 (czwartek 16 listopada): Ali przed szpitalem rzuca się na Cengiza. Jest przekonany, że to on podał Seyitowi adres Derin. Rauf ma jednak inne podejrzenia. Przypomina sobie moment, kiedy Borze wyznał kryjówkę Derin… Do szpitala dociera Ebru i oskarża Aliego. Uważa, że to przez niego jej córka chciała popełnić samobójstwo. Rauf dzieli się swoimi podejrzeniami względem Bory z Alim i Sahinem. Derin zostaje wypisana ze szpitala. Belgin z Yigitem zabierają ją do domu. Ali odwiedza Asli. Dziewczyna sugeruje mu, że skoro pobiegł ratować ją, a zostawił Derin… To może ona jest dla niego ważniejsza? Ali nie wie, jak odpowiedzieć, by je nie urazić, dlatego milczy. W domu Tekina pojawia się adwokat Seyita. Mówi Tekinowi, że jeżeli cokolwiek stanie się Seyitowi w więzieniu, to sekrety Mirkelamoglu zostaną upublicznione. Ebru wprowadza się do domu Asli, by zaopiekować się córką. Ali przychodzi do domu Tekina i oznajmia, że zabiera jego córkę ze sobą. Derin staje po jego stronie i wyprowadza się. Tekin znajduje następce Seyita. Belgin dostaje wiadomość mms ze zdjęciem, na którym całuje się z Borą. Belgin jest przekonana, że to Bora ją szantażuje. Chce natychmiast spotkać się z nim. Ebru z przerażeniem odkrywa, że Asli gdzieś zniknęła. Dziewczyna odnajduje się przy foodtracku Raufa, gdzie szukała Aliego. Ali tymczasem śledzi Borę i widzi, jak mężczyzna wsiada do samochodu Belgin i całuje się z nią na przywitanie. Ali odkrywa, że Bora i matka Derin mają romans! Bora tymczasem próbuje wytłumaczyć Belgin, że to nie on jest szantażystą. Kobieta nie daje wiary jego słowom. Dodatkowo w obecności Bory otrzymuje kolejną wiadomość od szantażysty z żądaniem zapłaty 300 tysięcy lir. W przeciwnym razie Tekin dowie się o jej romansie. Belgin w dalszym ciągu jest przekonana, że to sprawka Bory i każe mu się wynosić. Kiedy Bora wysiada, Ali dopada go i żąda wyjaśnień. Bora wszystko sprytnie mu tłumaczy. Belgin wraca do domu i prosi Tekina o pieniądze rzekomo dla Derin. Tekin jest zaskoczony kwotą, ale zgadza się. Asli jest coraz bardziej rozbita psychicznie. Nie chce brać leków, wścieka się na matkę i rzuca wszystkim dookoła.

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *