W sercu miasta odcinek 55 i 56: Ali zdobywa mistrzostwo! [Streszczenie + Zdjęcia]

55 (poniedziałek 18 grudnia): Mija dziesięć dni od zatrzymania Sahina. Tego dnia powinna odbyć się finałowa walka Aliego, chłopak jest jednak zrezygnowany i zamierza poddać się walkowerem. Veysel ma poczucie winy. Uważa, że to przez niego Sahin trafił do więzienia. Wysyła do mistrza list. Yigit informuje Belgin, że zamierza wyjechać i wycofuje się z interesów. Tekin dowiaduje się o wszystkim, dzięki podsłuchowi umieszczonemu w biurze. Ali odbiera telefon od ojca. Sahin informuje go o tajemiczej drewnianej szkatule umieszczonej w kasie sali treningowej. Połączenie nagle zostaje zerwane i Ali nie poznaje szczegółów… Asli tęskni za Borą. Postanawia zadzwonić do niego z telefonu matki, byle tylko usłyszeć jego głos. Ali odnajduje drewnianą szkatułkę, o której wspomina Sahin. Znajduje w niej stary, pożółkły list. Jak się okazuje jest to list od jego zmarłej matki. Ali postanawia stanąć do walki. Sahinowi udaje się zdobyć telefon w celi, dzięki czemu zna przebieg walki syna. Po trudnej walce Ali zdobywa mistrzostwo Turcji.

56 (wtorek 19 grudnia): Ali w szatni odbiera gratulacje po wygranej walce. Rauf nawet rozpłakuje się ze szczęścia. Wszyscy robią sobie pamiątkowe zdjęcie, które zamierzają wysłać Sahinowi. Mistrz tymczasem zostaje zamknięty w karcerze za kradzież telefonu. Niespecjalnie jednak wydaje się być tym przejęty. Belgin spotyka się z Luigim na kolacji. W tym czasie statek, który miał przewozić nielegalny transport zostaje przeszukany. Funkcjonariusze jednak niczego na nim nie znajdują. Tekin dzięki podsłuchowi dowiedział się o donosie Yigita i zabezpieczył ładunek. Lugi proponuje Belgin małżeństwo. Chwilę później dowiaduje się o akcji policji i zniknięciu ich towaru. Ali z Derin ustalają imię swojego syna – chcą nazwać go po dziadku „Sahin”. Późnym wieczorem Bora przychodzi pożegnać się z Asli. Jutro wczesnym rankiem wyjeżdża, by zacząć nowe życie. Liczy, że dziewczyna będzie próbowała go zatrzymać. Nic jednak takiego się nie dzieje i każde rozchodzi się w swoją stronę… Yigit przyznaje się Belgin, że to on stoi za donosem na policję. Nie wie jednak, kto ukradł towar. Oboje dochodzą do wniosku, że za kradzieżą musi stać Tekin. Belgin odkrywa nawet podsłuch, który jej mąż zamontował w biurze. Ali oddaje Yigitowi całość długu. Yigit prosi go, by opiekował się Derin. Następnie Ali idzie do biura Tekina i również oddaje mu dług. Na jednej ze ścian znajduje portret zabójcy swojej matki… Sahin z karceru wraca do celi. Współwięźniowie wręczają mu wycinki z gazet z artykułami o mistrzostwie Aliego. Jeden z nich opatrzony jest nagłówkiem „Wygrałem dla ojca”. Luigi wzywa Belgin na rozmowę. Pyta ją, kogo podejrzewa o kradzież towaru. Kobieta jednak nie zdradza męża. Asli postanawia zatrzymać Borę. Ludzie Luigiego napadają Yigita. Belgin w tym czasie prosi męża o wydanie towaru. Tekin jest jednak nieugięty. Asli dociera w ostatniej chwili, kiedy Bora wsiada już do autobusu. Prosi go, by nie wyjeżdżał. Pobity Yigit wyjawia Luigiemu, że to Tekin stoi za kradzieżą towaru…

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *