Elif odcinek 138 i 139: Seyda wykrada płytę z nagraniem! [Streszczenie + Zdjęcia]

138 (wtorek 21 listopada): Selim bardzo przeżywa decyzję Zeynep o rozstaniu. Nie zamierza się jednak tak łatwo poddać i postanawia walczyć o miłość. W tym czasie Arzu zaprasza Pelin do domu Emiroglu. Razem z Aliye przygotowują dziewczynę do roli żony Selima! Selim poszukuje Zeynep. Nie odnajduje jej jednak w domu. Szuka zatem pomocy u Gulnur. Zeynep w samotności stara się uwolnić swe myśli od Selima – od jego dobroci i tego, że jest zakochana. Uważa, że nie pasuje do rodziny Emiroglu. Do gry włącza się Pelin, która zaczepia Selima na uczelni. Melih śledzi Arzu. Podsłuchuje jej rozmowę z Erkutem i dowiaduje się o płycie z nagraniem. Spotyka się z Sadikiem i zleca mu zdobycie tego nagrania. Taki sam cel ma Erkut i Veysel. Selim odnajduje Zeynep na nadbrzeżu. Gonca z przerażeniem odkrywa, że ukryta w poszewce poduszki płyta zniknęła!

139 (środa 22 listopada): Gonca gorączkowo poszukuje zaginionej płyty. Obawia się, że nagranie mogło trafić w ręce Arzu. Selim odbywa trudną rozmowę z Zeynep. Chce by razem stawili czoła przeciwnościom i walczyli o miłość. Oboje wtuleni w siebie rozpłakują się. Sadik podejrzliwie przygląda się Seydzie. Okazuje się, że to ona ma płytę z nagraniem! Gonca, w obawie przed zemstą Arzu, ucieka do Veysela i prosi go o pomoc. Selim pomaga Zeynep w kawiarni, pracując jako kelner. W kawiarni pojawia się Pelin, która jest wyraźnie zaskoczona nowym zajęciem Selima. Seyda ogląda na laptopie nagranie z wyznaniem Arzu. W trakcie seansu do pokoju wchodzi Aliye i goni leniwą opiekunkę do pracy. Seyda wychodzi, a płyta z nagraniem zostaje w środku laptopa! Kiedy Seyda chce po nią wrócić, okazuje się, że z laptopa korzysta właśnie Kenan! Czy Kenan zobaczy nagranie i pozna prawdziwe oblicze swojej żony?!

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

One thought on “Elif odcinek 138 i 139: Seyda wykrada płytę z nagraniem! [Streszczenie + Zdjęcia]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *