W sercu miasta odcinek 39 i 40: Trup w bagażniku! [Streszczenie + Zdjęcia]

39 (czwartek 23 listopada): Ali przyjmuje gratulacje po wygranej walce. Pierwsza w szatni pojawia się Gulce i kolejny raz namawia Aliego do podpisania kontraktu. Derin podsłuchuje ich rozmowę. Wkracza, kiedy Gulce zbytnio zbliża się do Aliego. Następnie razem z Alim jadą na badanie kontrolne USG. Jak się okazuje, chłopak nie ma wystarczająco gotówki by uregulować rachunek za przeprowadzone badania. Derin chce zapłacić pieniędzmi, które dał jej Yigit, co nie podoba się Aliemu. Dochodzi między nimi do kłótni. Ali czuje się upokorzony. Wie, że musi zacząć dobrze zarabiać na utrzymanie rodziny. Tekin odbiera wszystkie kopie zeznań, które Seyit przygotował na wypadek, gdyby coś mu się stało. Nesrin proponuje Sahinowi wspólne wyjście do kina na horror. Tekin na oczach Yigita rozrywa umowę przekazania udziałów w firmie i strzępkami rzuca mu w twarz. Sahin zwierza się Derin, że panicznie boi się horrorów. Wyznaje także, dlaczego taką niechęcią pała do Gulce. Okazuje się, że jej ojciec był w przeszłości menadżerem Sahina! To przez jego działania mężczyzna przed laty stracił Elif, matkę Aliego. Ali tymczasem z powodów finansowych decyduje się podjąć współpracę z Gulce. Asli widzi ich razem, kiedy spaceruje z matką. Yigit w bagażniku swojego auta znajduje zwłoki Seyita! Okazuje się, że to Tekin je tam umieścił. Gulce odwozi Aliego pod dom Sahina. Chłopak wręcza Derin paczkę z pieniędzmi. Chce, żeby dziewczyna spłaciła pożyczkę u Yigita. Tekin w tym czasie spotyka się z Aydemirem – ojcem Gulce – na kolacji. Okazuje się, że obaj mężczyźni ze sobą spiskują! Bora odzyskuje przytomność w szpitalu. Zeznaje, że osobą, która do niego strzelała był Tekin Mirkelamoglu! W wyniku podjętych decyzji, Sahin rezygnuje z dalszego trenowania Aliego.

40 (piątek 24 listopada): Rauf i Derin przekonują Aliego, że powinien przeprosić ojca za swoje zachowanie. Chłopak jednak zupełnie nie widzi swojej winy. Policja zatrzymuje samochód Yigita do kontroli. Nie sprawdzają jednak bagażnika i puszczają go wolno. Derin po kłótni z Alim zatrzymuje się u Nesrin. Asli jest pełna nadziei z tego powodu. Po zeznaniach Bory, Tekin zostaje zatrzymany i aresztowany pod zarzutem usiłowania zabójstwa. Ali próbuje porozumieć się z Sahinem. Nie wszystko idzie jednak po jego myśli. Yigit wraz z matką wrzucają ciało Seyita do rzeki. Ktoś z ukrycia robi im zdjęcia. Asli przekazuje Derin informacje o aresztowaniu jej ojca. Dziewczyna od razu dzwoni do matki, która jeszcze nic nie wie. Sahin siłą wdziera się do biura Aydemira i urządza mu awanturę. Ali odwiedza Borę w szpitalu. Mężczyzna wyznaje mu, że tak naprawdę to Belgin go postrzeliła. Opowiada także historię sprzed lat, jak Tekin zastrzelił jego ojca na jego oczach. Wkrótce potem zmarła także matka i Bora trafił do domu dziecka. Romans z Belgin był jedną z części składowych zemsty na Tekinie. Bora mówi Aliemu, że obaj są ofiarami Tekina Mirkelamoglu. Proponuje zjednoczenie sił i zniszczenie Tekina. Derin podsłuchuje ich rozmowę i dowiaduje się, że jej matka miała romans z Borą. Ali wyprowadza rozdrażnioną dziewczynę na zewnątrz. Przyznaje jej, że już wcześniej wiedział o romansie jej matki. Derin uważa, że gdyby powiedział jej o wszystkim, nie doszłoby do rozpadu jej rodziny. Na koniec wymierza Aliemu soczysty „policzek” i odchodzi. Belgin dziękuje mężowi za wzięcie winy na siebie. Tekin twierdzi, że zrobił to wyłącznie z uwagi na dobro ich córki.

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *