W sercu miasta odcinek 47 i 48: Derin i Asli zostają aresztowane! [Streszczenie + Zdjęcia]

47 (środa 6 grudnia): Veysel przynosi Sahinowi poranną gazetę, w której ukazał się wywiad z Alim. Mężczyzna czyta w nim oskarżenia syna pod swoim adresem. Jest zdumiony. Równie zaskoczony jest sam Ali, kiedy zapoznaje się z treścią wywiadu. Nie przyznaje się do tych słów i twierdzi, że wszystko zostało zmanipulowane. Wściekły dzwoni do Gulce. Menadżerka przyznaje się do ustawienia wywiadu, twierdzi jednak, że zrobiła to wyłącznie ze względu na dobro jego kariery. Asli pod drzwiami znajduje prezent urodzinowy. Ma nadzieję, że to niespodzianka od Aliego. Okazuje się jednak, że to sprawka Bory. Razem spotykają się na nadbrzeżu, gdzie mężczyzna ma dla Asli jeszcze jeden prezent. Gulce pojawia się w sali treningowej. Ali żąda by natychmiast przeprosiła Sahina. Asli z ukrycia podsłuchuje ich kłótnie. Następnie idzie do Derin i namawia ją na kradzież kontraktu Aliego. Dziewczyna zgadza się i razem włamują się do biura Gulce. Menedżerka Aliego niespodziewanie zjawia się w biurze i przyłapuje ich na gorącym uczynku. Mimo próśb Yigita, kobieta wzywa policję. Dziewczyny trafiają do aresztu! Obie, mimo położenia, są w dobrych humorach. Derin ma nawet dla Asli prezent urodzinowy. Sahin tymczasem udaje się do Aydemira. Żąda od niego zerwania umowy Aliego i wycofania oskarżeń o włamanie. Aydemir zgadza się pod jednym warunkiem. Sahin ma wrócić na ring!

48 (czwartek 7 grudnia): Derin po opuszczeniu aresztu informuje Aliego, że Yigit romansuje z jego menadżerką. Sahin ostro trenuje do powrotu na ring. Veysel wraca bardzo smutny ze szkoły. Okazuje się, że rzuciła go dziewczyna. Nesrin jest przeciwna walce Sahina. Grozi mu rozstaniem, jeżeli do niej dojdzie. W sądzie rozpoczyna się rozprawa Tekina o usiłowanie zabójstwa na Borze. Po fałszywych zeznaniach Belgin i Yigita, Tekin zostaje warunkowo zwolniony z aresztu. Ali dowiaduje się o rozstaniu Nesrin i Sahina. Kobieta nie chce mu jednak wyjawić powodów. Szukając Sahina, Ali natrafia na randkujących Asli i Borę. Od mężczyzny dowiaduje się, że Sahin właśnie podejmuje niebezpieczną walkę, by wyciągnąć go z kolejnych kłopotów. Sahin w tym czasie poznaje swojego przeciwnika – jest o głowę wyższy i dwa razy młodszy. Ali wydobywa z Gulce adres walki. Bierze taksówkę i pędzi ojcu na ratunek. Derin z Raufem bezskutecznie próbują się z nim skontaktować. Ali wreszcie dociera na miejsce. Sahin wygrywa walkę, choć jest strasznie poobijany. Po chwili na arenie pojawiają się policjanci…

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *