W sercu miasta odcinek 41 i 42: Tekin ma zawał serca! [Streszczenie + Zdjęcia]

41 (poniedziałek 27 listopada): Ali próbuje przekonać ojca, by dalej go trenował. Sahin jednak nie ma najmniejszego zamiaru współpracować z jego nowym agentem. Wobec tego chłopak postanawia wyjechać na trzydniowy obóz szkoleniowy zorganizowany przez Gulce. Derin nie jest zachwycona z tego powodu. Belgin odwiedza Borę w szpitalu. Proponuje mu pieniądze i prosi o zmianę zeznań. W trakcie ich rozmowy na salę wchodzi Rauf. Asli od Hayriego dowiaduje się, że Ali wyjechał na obóz treningowy. Postanawia jechać za chłopakiem. Ali tymczasem próbuje się skontaktować z Derin. Dziewczyna jest jednak na niego obrażona i nie odbiera. Tekin informuje córkę, że cofnął pełnomocnictwo matki i na czas pobytu w areszcie to ona będzie musiała zająć się jego sprawami. Do nikogo innego nie ma już bowiem zaufania. Ali rozpoczyna trening pod okiem nowego szkoleniowca. Zastosowane metody oraz zachowanie trenera nie przypadają mu do gustu. Tekin zadomawia się w więziennej celi. Asli zdobywa adres hotelu, w którym zatrzymał się Ali. Namawia matkę na urlop w tym samym miejscu. Do Bory tymczasem zgłasza się dziennikarz Yasin, któremu również Tekin zniszczył życie. Namawia Borę na wyznanie swojej historii i pogrążenie Tekina Mirkelamoglu. Asli wchodzi za Alim do sauny hotelowej. Chłopak jest już zmęczony jej nachalnością i szybko daje dyla. Chce wyjechać z hotelu, ale trener go powstrzymuje.

42 (wtorek 28 listopada): Sahin zabiera Nesrin na kolację. Kobieta przyjmuje jego ponowne oświadczyny. Ali podczas ćwiczeń na siłowni spotyka swojego kolejnego przeciwnika. Rywal wyjawia mu, że ich walka została już ustawiona a on sam zainkasuje sowite honorarium za porażkę. Ali jest wściekły na swoich menadżerów; dzwoni do Gulce i informuje ją o rezygnacji z ich dalszej współpracy. Kiedy już wymeldowuje się z pokoju, w holu hotelu zatrzymuje go Gulce. Dziewczyna przekonuje go, że to co usłyszał, to tylko manipulacje ze strony rywala i nie ma żadnego ustawiania walk. Ali wierzy jej słowom. Dla pewności Gulce wynajmuje pokój w tym samym hotelu, by mieć swojego podopiecznego na oku. Kiedy Asli widzi ich razem, postanawia ściągnąć do hotelu Derin. Derin tymczasem chce oddać Yigitowi pieniądze, mężczyzna jednak stanowczo odmawia. Twierdzi, że jedyny dług jaki dziewczyna ma wobec niego, to długie wspólne życie. Gulce ma dla Aliego specjalną ofertę – chłopak ma zostać twarzą reklamy. Do hotelu przyjeżdża Derin. Idzie do pokoju Aliego, gdzie zastaje jeszcze Gulce w samym szlafroku! Podczas kłótni Ali dowiaduje się, że to ojciec Gulce przed laty rozdzielił ich rodziców. W mediach ukazują się informacje na temat Tekina i tego z jakich powodów został aresztowany. Tekin na wieść o tym dostaje zawału w więziennej celi. Ali po rewelacjach od Derin postanawia zerwać kontrakt z Gulce. Menadżerka uświadamia go, że jeżeli to zrobi, to zgodnie z warunkami umowy będzie musiał zapłacić milion dolarów odszkodowania!

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *