W sercu miasta odcinek 37 i 38: Tekin dowiaduje się o zdradzie żony! [Streszczenie + Zdjęcia]

37 (wtorek 21 listopada): Ali pomimo odmowy wręcza Derin pierścionek. Prosi, by nałożyła go, kiedy nadejdzie właściwy czas. Adwokat Seyita oskarża Tekina o spowodowanie wypadku więźniarki przewożącej jego klienta. Mówi, że teraz wszystkie jego brudy wyjdą na wierzch. Tekin natomiast jest przekonany, że to Seyit sam sfabrykował wypadek by uzyskać wolność. Jego wątpliwości zostają rozwiane w momencie, kiedy dostaje wiadomość od Yigita ze zdjęciem związanego Seyita. Bez wahania pokazuje je adwokatowi. Asli prosi matkę, by zabrała ją ze szpitala. Obiecuje, że będzie brała leki. Ebru prosi ją jednak o cierpliwość. Yigit żąda od Tekina 60% udziałów w firmie w zamian za unieszkodliwienie Seyita. Tekin wchodzi do magazynu i wymierza z broni do Seyita. Mężczyzna wyjawia mu, że jego żona ma romans z Borą. Tekin wpada w szał i całą swoją agresję wyładowuje na Seyicie, roztrzaskując na nim kilka krzeseł. W sali treningowej pojawia się młoda kobieta. Pyta o Aliego Smitha i proponuje mu zostanie jego menadżer. Sahin jednak dziękuje jej i mówi, że Ali nie potrzebuje agenta. Następnie porywa wizytówkę, którą dziewczyna zostawiła. Tymczasem pełen furii Tekin wraca do domu. Od progu krzyczy, że wie o wszystkim. Chwyta żonę za fraki. Belgin prosi go o wybaczenie. Ali ponownie spotyka panią menedżer.

38 (środa 22 listopada): Tekin rozkazuje żonie zadzwonić do Bory i wieczorem umówić się z nim na spotkanie. Planuje zemstę na mężczyźnie, który zniszczył jego małżeństwo. Asli wypluwa wszystkie lekarstwa, które przyniosła jej pielęgniarka. Następnie, dzięki pomocy jednej z pacjentek, zbiega z oddziału psychiatrycznego. Ebru odkrywa zniknięcie córki. Sahin prosi Aliego, by nie kontaktował się więcej z menadżerką. Dobrze zna jej ojca, który jest bardzo nieuczciwym człowiekiem. Ich rozmowę przerywa telefon od Derin, która informuje Aliego o ucieczce Asli. Chłopak podejrzewa, że Bora może mieć coś z tym wspólnego. Tymczasem do domu Bory wchodzi Belgin z Tekinem. Mężczyzna chwyta Borę za gardło, przystawia mu broń i krzyczy, że go zabije. Przerażony Bora całą winę przerzuca na Belgin, twierdzi, że przespał się z nią wyłącznie w celu późniejszego szantażu. Nie było żadnego uczucia z jego strony. Belgin słysząc te słowa, sama przejmuje broń i strzela do Bory. Leżącego na podłodze mężczyznę z raną postrzałową, odnajduje Ali, który pojawił się w domu Bory w poszukiwaniu Asli. Wzywa karetkę. Belgin jest roztrzęsiona. Krzyczy i szarpie się na fotelu pasażera. Tekin, by ją uciszyć, zatrzymuje samochód i wymierza silne uderzenie pięścią w twarz. Wychodzi na zewnątrz i wyrzuca do morza telefon Bory oraz pistolet, z którego oddano do niego strzał. Ali składa zeznania na policji. Na pytanie, kto mógł postrzelić Borę, odpowiada, że nie wie, choć w myślach podejrzewa Tekina. Derin odnajduje Asli w mieszkaniu, które dziewczyna wynajmowała od Nesrin. W domu Tekin zapowiada Belgin koniec sielanki. Rzuca jej walizkę, najpotrzebniejsze ubrania i każe się wynosić. Od tej pory ma sobie radzić sama. Nazajutrz Ali toczy kolejną walkę w ringu. Derin odwiedza go w szatni i życzy powodzenia. Na palcu ma nałożony pierścionek zaręczynowy. Jest pewna, że Ali wygra dzisiejszy pojedynek. Na widowni pojawia się także Gulce – dziewczyna, która chce zostać menadżerką Aliego. Już przy pierwszym spotkaniu, zachodzi za skórę Derin. Walka się rozpoczyna. Seyit wykrada telefon Yigita. Próbuje się skontaktować ze swoim adwokatem. Niestety adwokat leży martwy – zastrzelił go człowiek wynajęty przez Tekina. Belgin tymczasem sprzedaje całą biżuterię, którą miała przy sobie, by mieć za co żyć.

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *