W sercu miasta – nowy serial turecki od 29 września na antenie TVP1!

A jednak – po zakończonej emisji Zranionej miłości doczekamy się nowego serialu tureckiego na antenie telewizyjnej Jedynki! Będzie to W sercu miasta (oryg. Bu Şehir Arkandan Gelecek) – emitowany w Turcji od 4 stycznia do 14 czerwca 2017 roku. W oryginalnej wersji całość serialu liczy 20 ponad dwugodzinnych epizodów, co w polskiej wersji przełoży się na 60 odcinków 45-minutowych. Emisja na antenie TVP1 odbywać się będzie od poniedziałku do piątku o godz. 16:05. Premiera już w najbliższy piątek 29 września. Serdecznie zapraszamy do oglądania!

W sercu miasta – o czym jest serial
Serial opowiada historię Ali Smitha – żołnierza piechoty morskiej oraz profesjonalnego boksera władającego pięcioma językami. Wiele lat temu mężczyzna ten uciekł z miasta, w którym dorastał – Stambułu i obiecał sobie, że nigdy więcej tu nie wróci. Związane bowiem są z tym miejscem przykre zdarzenia z przeszłości, kiedy to człowiek, którego Ali uznawał za ojca, zabił na jego oczach jego matkę. Los chciał, że Ali został zmuszony do powrotu do Stambułu i jednocześnie zmierzenia się z demonami z przeszłości. Pozna tutaj miłość życia oraz swojego prawdziwego ojca. Oczywiście, nie wszystko będzie takie proste, a droga do szczęścia głównego bohatera – kręta i wyboista.

Obsada (aktor – rola)
Kerem Bursin – Ali Smith
Leyla Lydia Tugutlu – Derin Mirkelamoglu
Osman Alkas – Rauf 'Anne’
Burak Tamdogan – Tekin Mirkelamoglu
Nilperi Sahinkaya – Asli
Baris Akkoyun – Seyit
Seda Akman – Belgin Mirkelamoglu
Serkan Börekyemez – Oguz
Bengü Ergin – Elif
Defne Kayalar – Nesrin
Selim Türkoglu – Veysel
Gürkan Uygun – Sahin Vargi
Ali Yörenc – Yigit Bursali
Ebru Alkanat – Nimet
Hazal Benli – Zeyno
Berrak Kus – Süreyya Bursali
Abdurrahman Yunusoglu – Hayri
Hakan Çimenser – Mithat Mirkelamoglu
Emir Özyakisir – Young Ali

Zapraszamy na fanpage serialu: https://www.facebook.com/w.sercu.miasta.tvp1/

3 thoughts on “W sercu miasta – nowy serial turecki od 29 września na antenie TVP1!

  1. Przerwali Wspaniałe stulecie (sezon III), a teraz przerwali Rozdarte serca w najciekawszym momencie i nie chcą to dokończyć. WIĘC TEGO NIE OGLĄDAM! WOLĘ OGLĄDAĆ SERIALE W INTERNECIE!!!

    FUCK TVP!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *