W sercu miasta odcinek 43 i 44: Tekin zleca zabójstwo żony! [Streszczenie + Zdjęcia]

43 (środa 29 listopada): Ali z Derin przyjeżdżają do Sahina. Chłopak przeprasza ojca za swoje zachowanie. Mówi, że zna już prawdziwe oblicze swoich menadżerów, jednak jest już za późno na zerwanie umowy. Tekin, który miał jedynie stan przedzawałowy, rozmawia ze swoim adwokatem. Próbuje z niego wydobyć, w jaki sposób wypłynęła informacja o jego aresztowaniu. Adwokat podaje mu nazwisko dziennikarza. Tekin uznaje jednak, że w obecnej sytuacji muszą zaczekać z zemstą. Adwokat informuje go także, że zablokował wszystkie karty Belgin oraz zmienił kody wejściowe do rezydencji. Sahin decyduje się dalej trenować Aliego. Asli po powrocie z urlopu cały czas myśli o Alim. Jej matka ma już tego dość. Do Raufa przychodzą dziennikarze i wypytują go o Borę. Kiedy Hayri ich przegania, zaczepiają Derin i wypytują ją o matkę. Derin bierze taksówkę i jedzie do rezydencji. Przed domem widzi tłum dziennikarzy oraz matkę, która nie może wejść do środka. Postanawia interweniować. Przegania dziennikarzy, oraz zaciąga matkę do środka, pomimo sprzeciwu ochroniarza. Okazuje się, że Tekin wyrzucił wszystkie rzeczy Belgin. Ali odwiedza Borę w szpitalu. Jest wściekły na mężczyznę za przekazanie informacji mediom. Adwokat Tekina informuje Belgin, że za piętnaście dni odbędzie się ich sprawa rozwodowa. Kobieta mówi, że nie zamierza się rozwodzić. Jeden ze współwięźniów informuje Tekina, że za tydzień wychodzi na wolność i może zlikwidować jego żonę w taki sposób, że będzie wyglądało to na nieszczęśliwy wypadek, samobójstwo itp. Odbywają się uroczyste zaręczyny Nesrin i Sahina. Tekin z więzienia dzwoni do Belgin. Każe wynosić się jej z domu. Belgin jednak ani myśli to zrobić. Przeciwnie, jeżeli Tekin dalej będzie ją straszył rozwodem, ona wyjawi wszystkie jego zbrodnie z przeszłości. Na zaręczyny wprasza się także Asli.

44 (czwartek 30 listopada): Gulce w barze zaczepia Yigita. Przedstawia mu propozycję, dzięki której będzie miał Derin tylko dla siebie. Idą na spacer, po czym lądują razem w łóżku! Derin i Asli pomagają Nesrin w doborze sukienki. Chodząc po galerii w jednym ze sklepów zauważają Aliego i Gulce. Nowa menadżerka pomaga zapiąć mu koszulę. Derin jest zła na chłopaka – mówił jej, że będzie cały dzień trenował. Gulce tłumaczy, że ubiera Aliego na wieczorne przyjęcie znanej obuwniczej marki. To część ich pracy. Tekin po ostatnich groźbach Belgin, postanawia skorzystać z usług kolegi z celi i daje mu zlecenie na żonę. Chce, by ten upozorował samobójstwo Belgin! Zaznacza, że nie może być to lekka śmierć. Belgin musi cierpieć! Derin w domu pokazuje Aliemu sukienkę, którą kupiła na dzisiejsze przyjęcie. Na imprezie spotykają Yigita oraz Aydemira. Ojciec Gulce przeprasza Aliego za wydarzenia z przeszłości. Czuje się winny tego, co się stało, dlatego tym bardziej zależy mu na sukcesie Aliego. Nesrin i Sahin spędzają romantyczny wieczór na ławce w parku. Na imprezie tłum dziennikarzy zaczepia Derin i atakują ją dziesiątkami pytań o sprawy rodzinne. Ali wtrąca się między nich. Jeden z reporterów upuszcza aparat i oskarża Aliego o napaść. Gulce jest przerażona. Jest pewna, że po tym co zaszło, jutro w prasie wybuchnie skandal a Ali straci sponsora. Szybko zabiera swojego podopiecznego na zaplecze. Yigit ratuje Derin z opresji dziennikarzy.

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *