W sercu miasta odcinek 51 i 52: Matka Yigita zostaje zamordowana! [Streszczenie + Zdjęcia]

51 (wtorek 12 grudnia): Ali z Derin poznają płeć dziecka. Będzie to chłopiec. Ebru namawia córkę do rozwodu z Alim. Gulce opracowuje plan zemsty za zerwany kontrakt. Belgin przekazuje 300 tysięcy dolarów córce na zabezpieczenie przyszłości wnuka. To jej pierwsze pieniądze zarobione z nielegalnych interesów z Yigitem. Gulce zostaje menadżerem zawodnika, z którym Ali ma zaplanowaną najbliższą walkę. Ali jest zły na Derin, że przyjęła pieniądze od matki. Uważa, że sam zapewni przyszłość ich dziecku. Idzie do rezydencji Mirkelamglu oddać podarunek. Tekin jest zaskoczony, skąd żona wzięła taką kwotę. Podejrzewając, że razem z Yigitem może prowadzić za jego plecami brudne interesy, wynajmuje człowieka i zleca ich obserwację. Sahin przekonuje Aliego, że powinien zmienić nazwisko na Varga. Veysel podczas przejażdżki rowerem zostaje zaczepiony przez nieznajomego mężczyznę i siłą zaciągnięty do auta! Asli oznajmia Aliemu, że zamierza pobrać się z Borą i chce jak najszybciej się rozwieść. W miasteczku wszczęte zostają poszukiwania zaginionego Veysela. Ali z Cengizem odnajdują w przydrożnym rowie rower chłopca. Tekin wynajmuje ludzi do zastraszenia Yigita. Kiedy Yigit wraca z matką do domu, uzbrojeni napastnicy oddają kilka strzałów w ich kierunku. Pociski trafiają w Sureyę! Veysel trafia do nieznanego sobie miejsca. Widzi za to Gulce! Ali odbiera telefon z zastrzeżonego numeru. Mężczyzna po drugiej stronie informuje go, że albo przegra jutrzejszą walkę albo chłopiec zginie!

52 (środa 13 grudnia): W szpitalu umiera matką Yigita. Zrozpaczony mężczyzna jest przekonany, że za wszystkim stoi Tekin. Poprzysięga zemstę. Bora nie zgadza się na ślub z Asli. Jest zmęczony jej niestworzonymi pomysłami i wychodzi. Yigit zjawia się w posiadłości Mirkelamoglu. Wymierza z broni do Tekina. Oskarża go o zabójstwo matki. Po chwili w rezydencji zjawiają się Derin, Sahin i Ali, którzy uważają, że Tekin stoi za porwaniem Veysela. Mimo wszystko powstrzymują Yigita od zabójstwa. Veysel tymczasem wykorzystuje nieuwagę porywacza i dzwoni do matki. Informuje ją, że za jego porwaniem stoi Gulce! Ali bez wahania decyduje, że przegra walkę by ratować chłopca. Sahin zaś postanawia na własną rękę rozwiązać problem. Z sejfu wyciąga broń. Belgin przypadkiem dowiaduje się, że to jej mąż odpowiada za zabójstwo Sureyi. Kobieta zaczyna obawiać się o własne życie.

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *