Elif odcinek 152 i 153: Konfrontacja Meliha! [Streszczenie + Zdjęcia]

152 (poniedziałek 11 grudnia): Melek jest już pewna intencji Meliha i wierzy, że są rodzeństwem. Brat opowiada jej o rodzicach, tak, jak ich zapamiętał. Pokazuje siostrze drzewo, pod którym niegdyś biwakowali całą rodziną. Kenan wraca do domu. Prosi matkę o rozmowę. Zarzuca jej kłamstwo i żąda wyjawienia prawdy na temat rodziców Melek. Aliye jednak twardo stoi przy swojej wersji z nieszczęśliwym wypadkiem. Kenan jednak nie zamierza dawać za wygraną – zapowiada matce, że pozna prawdę! Spanikowana Aliye postanawia spalić wszystkie dowody ze swojej szkatułki tajemnic. Robi to na tyle niefrasobliwie, że gubi po drodze jeden z dokumentów. Veysel natrafia na restaurację Melek. Widzi w środku Zeynep i Selima i jest pewny, że to chłopak wyłożył pieniądze na ten interes. Seyda zaprowadza Arzu do stadniny, gdzie czeka na nią Erkut. Mężczyzna ma pomysł, jak może pomóc odzyskać jej pamięć. W tym celu pokazuje jej sygnet, który Melih zgubił nad urwiskiem. Pyta Arzu do kogo należy pierścień. Kobieta jednak niczego nie pamięta. Erkut nie daje wiary w jej amnezję; odpuszcza jej jednak, widząc będącego w pobliżu Sadika. Zeynep z Elif przychodzą do restauracji. Są zaskoczone widząc przytuloną do Meliha Melek!

153 (wtorek 12 grudnia): Melih zabiera siostrzenicę na plac zabaw, a Melek odbywa z Zeynep szczerą rozmowę. Wyznaje jej, że są z Melihem rodzeństwem. Arzu po spotkaniu z Erkutem jest zdezorientowana. Dręczą ją myśli o tym, jakim człowiekiem była zanim straciła pamięć. Próbuje dowiedzieć się tego od Goncy. Veysel i Tulay odbywają kolejną randkę. Nad restauracją zamontowany zostaje szyld z jej nazwą „Kuchnia Elif”. Podczas kolacji Ipek informuje wszystkich domowników o swoich planach wyjazdu do USA na studia. Aliye jest absolutnie przeciwna temu pomysłowi. Kenan z Selimem uważają natomiast, że trzeba ten problem na spokojnie omówić. Okazuje się, że Melih o niczym jeszcze nie wie. Sadik tymczasem dzwoni do Meliha. Informuje go o wizycie Erkuta na farmie. Wspólnie wpadają na pewien plan. Nazajutrz Melih zjawia się w rezydencji. Arzu czuje się zaniepokojona. Sadik w tym czasie zwabia Erkuta. Dochodzi do konfrontacji Erkuta z Melihem!

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

9 thoughts on “Elif odcinek 152 i 153: Konfrontacja Meliha! [Streszczenie + Zdjęcia]

    1. Plyte sadik odpali w odtwarzaczu ale to dopiero w finale 1 sezonu ostatnim odcinku w dniu slubu Zeynep i Selim’a.. Ale najgorsze ze plyta w 2 sezonie zostanie zniszczona przez ojczulka Tugce ( mowa oczywiscie o tym tatusiu biologicznym)

        1. Ojcem tugce jest Serdar bandzior taki jak arzu i jej rodzinka baaa tatus arzu necdet to morderca (w retrospekcji scen w 1 sezonie jest pokazany jak zabija rodzicow Melih’a i Melek) w 2 sezonie tatulko Arzu zgladzi Melih’a i Efruz’a … Niezle co? Arzu wywodzaca sie z rodziny zabojcow, ktora sama wcale nie lepsza – knujaca intrygi, porywa, zabija, psychicznie & fizycznie znecajaca sie nad Elif.. Dokonujaca aktow przemocy ( m.in doprowadzi do poronienia u Gonca) i to nie wszystko bo najsmutniejsze ze jej glupota chora zawusc, nienawisc do melek doprowadzi ja do takiego stanu ze wlasna corke zabije … I do samego konca arzu mozna powiedziec ze triumfuje!

  1. Jak ja kocham ARZU ciagle jej kibicuje ,super wiadomosc ze po udarze glowy Arzu wraca do gry i wszystkich wytepi , super wiadomosc czekam az dostanie caly dom od Aliye w prezencie 🙂

    1. Kiraz i Sadik znikna ale to dopiero w kolejmym sezonie zabiora oszczednosci zycia i beda uciekac ( taka ciekawostka melih ani centa nie daje i nie dawal Sadik’owi za „pomoc w brudnej robocie”), a ze naraza swoje zycie w kolejnym sezonie beda wszystko wiedziec o arzu i jej zbrodniach, knowaniach, porwaniach itd to stana sie celem arzu…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *