Zakazany owoc odcinek 320: Kaya odkrywa, że Hasan Ali chce go oszukać! Ender i Yildiz ponownie łączą siły!

Odcinek 320 – streszczenie: Akcja odcinka rozpoczyna się w sypialni Cagataya i Yildiz. „Dobrze usłyszałam? Chcesz, żebym skłamała?” – pyta zaskoczona dziewczyna. – „Co się stało z lekcjami, których ostatnio mi udzieliłeś?”. „To inna sprawa. Ja też tego nie chcę, ale tata mnie poprosił. Po prostu nie chcę sprawić mu przykrości”. „Jesteś świadomy, że twój tata chce pogodzić się z twoją mamą?”. „Tak”. „Ciekawe, co jeszcze nas spotka”. „Nie wiem, ale ja też nie jestem zadowolony z tej sytuacji. To ostatnia przysługa, którą mu wyświadczam”. „W porządku, złamię swoje postanowienie i skłamię dla ciebie. Muszę wymyślić dobre kłamstwo, inaczej twoja mama od razu zrozumie”.

Małżonkowie odgrywają przed Feride scenę, by zmusić ją do odwiedzenia Hasana Aliego w jego domu. Gdy kobieta przyjeżdża na miejsce, zastaje byłego męża w łóżku. Mężczyzna udaje obłożnie chorego. „Feride, jeśli coś mi się stanie, wiedz, że zawsze cię kochałem” – mówi mężczyzna słabym głosem. „Nic ci nie będzie. Przeżyjesz nas wszystkich”. „Na szczęście przyjechałaś tutaj. Teraz, gdy cię zobaczyłem, mogę umrzeć”. „Jesteś ojcem mojego syna. Oczywiście, że przyjechałam. Czy na pewno jesteś chory?”. „Przysięgam ci. Nie mogę nawet myśleć. Nie jestem w stanie. Daj mi rękę i zostań przy mnie”.

„Odpoczywaj, dopóki Sedai nie przyniesie zupy” – mówi kobieta. – „Czy mogę włączyć telewizor?”. „Dobrze, włącz”. Po chwili z głośników telewizora dobywa się głos prezenterki: „Yildiz Kuyucu, żona Cagataya Kuyucu, syna znanego biznesmena Hasana Aliego Kuyucu, udzieliła szokującego wywiadu magazynowi Avize. Wyznała, że serial Wygnani z raju opowiada historię jej życia i że wniesie sprawę do sądu. Realność intryg w tej serii zawsze była przedmiotem dyskusji”.

„Co to ma znaczyć?” – pyta zdumiona Feride. – „To przecież serial, który kocham oglądać”. „Yildiz jest tą kelnerką?” – pyta poruszony Hasan, który, jak się okazuje, także jest wiernym widzem tej produkcji. – „Teraz naprawdę moje ciśnienie wzrosło…”. „Udawałeś chorego, żeby mnie oszukać?”. Nazajutrz Hasan wzywa synową do firmy i urządza jej awanturę w swoim gabinecie. „Nosisz moje nazwisko!” – grzmi mężczyzna. – „Pomyślałaś o swoim mężu? Posłuchaj, to ostatni raz, kiedy robisz taką głupotę. Jeśli znowu mnie zdenerwujesz, nie ręczę za siebie! Wszystko zniszczę!”.

„Co dokładnie chcesz zniszczyć?” – pyta Yildiz. „Powiedziałem swoje. Idź do domu i nie pozwól Cagatayowi się o tym dowiedzieć.” – Hasam Ali wskazuje ręką na drzwi. Gdy jego synowa wychodzi, odbiera telefon od Ender. „Gdzie jesteś? Musimy pilnie porozmawiać” – mówi siostra Canera. „Jestem w firmie. Co się stało?”. „Jesteś w firmie? Chodź szybko do gabinetu Kayi”. Po chwili Yildiz siedzi naprzeciwko Ender i Kayi. „Pokłóciłam się z Hasanem Alim” – oznajmia.

„My też mamy z nim problem” – oznajmia Ender. „Dlaczego? Co się stało?”. „Nie mam żadnych dowodów, ale nie mogę otrzymać sprawozdań finansowych, o które poprosiłem kilka dni temu” – odpowiada Kaya. „Jak to?”. „Hasan Ali robi coś bez naszej wiedzy” – mówi Ender. „Możliwe, że przelał pieniądze na inne konta, by wyglądało na to, że firma przynosi straty”. „To niemożliwe”. „Możliwe. Ciebie też to powinno interesować. Twój syn jest spadkobiercą”.

Do gabinetu zagląda sekretarka. Informuje Kayę, że klienci czekają na niego w pokoju konferencyjnym. Mężczyzna wychodzi, a Ender i Yildiz zostają same. „Kaya mówi prawdę?” – pyta mama Halitcana. „Tak, Yildiz”. „Co więc zrobimy? To przecież mój teść”. „Jeśli chcesz, zrobimy to, co potrafimy najlepiej”. „To znaczy?”. „Mamy prawa do tej firmy. Po raz ostatni połączymy nasze siły”. „Możemy stanąć do walki z Hasanem Alim?”. „Walczyłyśmy z wieloma ludźmi. Powiedz mi, czy chcesz walczyć przeciwko komuś, kto ciągle cię krytykuje i obraża?”. „Oczywiście, że chcę”.

„Więc się zgadzasz?” – Ender wyciąga rękę do Yildiz. Ta odwzajemnia gest. – „Bój się nas, Hasanie Ali!”. „Czy możemy z powrotem nazywać się najlepszymi przyjaciółkami?”. „Tak”. W następnej scenie kobiety są w kawiarni. „Nie chcę zrobić czegoś, co zepsuje moją relację z Cagatayem” – zaznacza Yildiz. „Więc bądź ostrożna. Jego plan nie jest tylko twoim i moim problemem, ale to także problem naszych dzieci. Musimy chronić ich prawa”. „Wiem, ale to mój teść. Daj mi jakieś zadanie, dopóki wszystkiego nie zapomniałam”. „W porządku, kochana. Czy zrobiłabym coś, co naraziłoby cię na niebezpieczeństwo? Musisz zabrać jego telefon”.

„Dziękuję ci bardzo” – mówi Yildiz. – „To na pewno nie narazi mnie na niebezpieczeństwo”. „Jak mamy dowiedzieć się, co planuje, bez sprawdzenia jego telefonu?”. „Nie istnieje inny sposób?”. „Nie. Myślisz, że o tym nie pomyślałam? To będzie proste, nie martw się. Weźmiesz telefon, a Caner będzie czekał pod drzwiami. Zainstaluje szybko aplikację, a ty odłożysz telefon na miejsce”. „Ender, będę skończona, jeśli mnie złapią”. „Dlaczego mieliby cię złapać? Zaprosisz go na kolację”.

„Niby jak? Godzinę temu na mnie nakrzyczał” – przypomina Yildiz. „To jeszcze lepiej. Powiesz mu, że chcesz się pogodzić, ucałujesz jego rękę”. „A co ty będziesz w tym czasie robiła? Będziesz spędzała miło wieczór z Kayą, tak?”. „Nie, kochana, ja też nie będę odpoczywać. Będę śledzić księgowego. Muszę znaleźć jego słaby punkt i wejść w posiadanie tych dokumentów”. Tymczasem Cagataya odwiedza jego dawna przyjaciółka – Feyza, z którą nie widział się od sześciu lat. Prosi go o pomoc w znalezieniu pracy i opowiada o swoim pięcioletnim synu chorym na zespół Aspergera. Yildiz ponownie pojawia się w gabinecie teścia. Przeprasza go i zaprasza na kolację.

Hasan Ali każe Sedaiowi wynająć jacht. Chce zabrać Feride na wycieczkę. Yildiz wyznaje mamie, że musi zabrać telefon Hasana, i dlatego zaprosiła go na kolację. Zehra prosi Omera, by zatrudnił ją w siłowni, jako specjalistkę ds. public relations. Opisywany odcinek można obejrzeć w oryginalnej wersji językowej w serwisie YouTube. Początek 1:38:58 wideo „Yasak Elma 109. Bölüm”, koniec 0:29:26 wideo „Yasak Elma 110. Bölüm”. Odcinki z polskim lektorem dostępne na stronie vod.tvp.pl (po emisji w TV).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *