Zakazany owoc odcinek 493 i 494: Julia włamuje się do willi Yildiz w środku nocy! Próbuje ją zabić!

Odcinek 493 – streszczenie: Ender przychodzi do firmy, by porozmawiać z Tuncerem – przełożonym swojego brata. Po rozmowie z kobietą Tuncer wzywa do siebie swojego asystenta. „Melihu, muszę pilnie zniszczyć tego Canera” – oznajmia stanowczo. „Czy coś się stało?”. „Nic się nie stało, ale wiadomo, co się stanie. Jego siostra przyszła dzisiaj i zaczęła mi grozić. Wiedziałem od początku, kiedy pojawił się ten facet, że problemy spadną mi na głowę. Chcą zająć moje miejsce jako brat i siostra, aby mogli czerpać korzyści z firmy”.

„Panie Tuncerze, nie możemy nic zrobić” – uważa asystent. – „Czy to możliwe, by pan Dogan zwolnił swojego zięcia?”. „Dla pana Dogana praca i życie osobiste to dwie różne rzeczy. Nie pozwoli zostać w firmie komuś, kto nie wykonuje dobrze swojej pracy. Jeśli będzie musiał, zapłaci mu za siedzenie w domu. Miej oko na Canera. Dopilnuj, by zawalił pierwsze zadanie, które dostanie od pana Dogana”.

Akcja przenosi się do szpitala. Aydin wchodzi do sali Julii i podaje jej teczkę z jakimiś dokumentami. „Zobacz, czy to ci pomoże” – mówi lekarz. „Pomoże” – odpowiada kobieta z uśmiechem. – „Czy zawsze przychodzi i wychodzi o tym samym czasie?”. „Tak, plus minus kilka minut, nie więcej”. „Świetnie. Martwiłam się, kto otworzy mi drzwi, ale znaleźliśmy naszego człowieka”. „Myślisz, że Cemal zdradzi Handan?”. „Kto powiedział, że to będzie Cemal? Niech zabiorą Cemala spod jego domu, później powiem ci, co zrobimy dalej”.

Handan i Ender rywalizują o względu Kumru. Ender na cześć swojej przyszłej bratowej zamierza wydać specjalną kolekcję biżuterii i nazwać ją jej imieniem. Handan jest zdeterminowana, by podarować córce robiący jeszcze większe wrażenie prezent. Wpada na pomysł, że podaruje jej… rezydencję, którą odziedziczyła po Enginie. Teraz jest pewna, że Ender jej nie przebije.

Emir wdaje się w sprzeczkę z sąsiadką. Wkrótce do willi przyjeżdżają policjanci i zabierają go na komisariat. Mężczyzna jest przekonany, że to kolejna akcja Sibel, jednak myli się. Za swoje nieodpowiednie zachowanie względem funkcjonariuszy trafia do celi. Zeynep jest zawiedziona, gdy dowiaduje się, że pierścionek, który zamówił Ata, nie jest przeznaczony dla niej. Sibel wyciąga Emira z aresztu.

Odcinek 494 – streszczenie: Ludzie Julii porywają Cemala, gdy ten późnym wieczorem wraca do swojego domu. Tymczasem Dogan otrzymuje wiadomość, że jacht Julii został porzucony u wybrzeży Grecji. Wieść ta utwierdza mężczyznę oraz jego bliskich w przekonaniu, że Julia wyjechała za granicę i nie stanowi już dla nich zagrożenia. Wkrótce znajdująca się w swoim domu Handan odbiera telefon od Julii. „Co się stało?” – pyta mama Kumru. – „Zdecydowałaś się teraz niepokoić mnie z Grecji?”.

„Jak szybko uwierzyłaś, że uciekłam za granicę” – odpowiada była kochanka Dogana. – „Świetnie. To znaczy, że nadal mi ufasz”. „W tej chwili dzwonię na policję!”. „Poczekaj chwilę. Udaj się do domu Yildiz i zostaw otwarte drzwi”. „Oszalałaś? Jak możesz prosić mnie o cokolwiek, będąc uciekinierką?”. „Zaraz otrzymasz wiadomość z innego numeru. Obejrzyj ją najpierw”. Na telefon Handan przychodzi MMS z krótkim filmem, na którym widać przywiązanego do krzesła, pobitego Cemala. Przy jego głowie inny mężczyzna trzyma pistolet.

„Pani Handan, ci ludzie mnie porwali” – mówi na nagraniu przerażony Cemal. – „Chcą, żebyś coś zrobiła. Pani Handan, nie waż się tego robić. To coś bardzo złego, ratuj siebie!”. Asystent otrzymuje cios i nagranie dobiega końca. „Jesteś chora! Jesteś nienormalna!” – krzyczy Handan do słuchawki, kontynuując rozmowę z Julią. – „Czego chcesz od Cemala?”. „Jego życie zależy od ciebie. Jest z tobą od dwunastu lat. Nie jest łatwo znaleźć drugą tak wierną osobę. Jedyne, co musisz zrobić, to pójść do domu Yildiz i zostawić otwarte drzwi. Bądź tam za dziesięć minut albo Cemal umrze.” – Julia rozłącza się.

Handan przychodzi do willi. Prosi Yildiz o nocleg, twierdząc, że pokłóciła się z Ender. W środku nocy wysyła ochroniarza do apteki po lekarstwo na ból głowy. Gdy mężczyzna odchodzi, zostawia otwarte drzwi i wraca do swojego pokoju. Julia wślizguje się do willi z nasuniętą na czoło czapeczką z daszkiem. Przekrada się do pokoju, gdzie śpi Yildiz, wyciąga z kieszeni strzykawkę z nieznanym środkiem i zbliża igłę do jej ręki. Yildiz budzi się i w ostatniej chwili wytrąca strzykawkę z rąk napastniczki, ale jest zbyt zszokowana, by skutecznie się bronić.

Julia chwyta poduszkę i przyciska ją do twarzy Yildiz najmocniej, jak potrafi. Niewątpliwie udusiłaby rywalkę, gdyby nie nagłe pojawienie się Handan, która uderza Julię ciężką, metalową figurką w tył głowy, pozbawiając ją przytomności. „Ona chciała mnie zabić! Zaatakowała mnie!” – krzyczy przerażona Yildiz, chwytając się za głowę. – „Sprawdzę, co u dzieci. Zamknij drzwi i zadzwoń do Dogana”.

Julia wraca do więzienia, a Handan przedstawia wszystkim przebieg wydarzeń. Dogan ma pretensje do byłej żony, że nie powiadomiła go od razu o szantażu Julii i niepotrzebnie narażała Yildiz. Nazajutrz Yildiz, Emir, Caner i Ender wyjeżdżają na wspólne wakacje, podczas których spotykają ludzi sprawiających wrażenie mafiosów. Tymczasem Kumru odkrywa, że pan Tuncer, przełożony Canera, próbuje zaszkodzić jej narzeczonemu.

Wszystkie streszczenia opublikowane na tej stronie są moją własnością intelektualną. Zabrania się ich kopiowania, publikowania na innych stronach internetowych, kanałach YouTube, oraz wykorzystywania w jakikolwiek inny sposób bez mojej wyraźnej zgody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *