Meandry uczuć odcinek 3 i 4: Pożar domu Cesura! [Streszczenie + Zdjęcia]

3 (czwartek 7 grudnia): Na obrzeżach miasta Cahide spotyka się z kobietą, która ma dla niej urodzić dziecko. Każe jej wykonać test ciążowy oraz zrobić badania posługując się sfałszowanym dowodem. Następnie Cahide oświadcza wszystkim, że jest w ciąży. Kemal pokazuje Sirin drut, którym zraniono klacz Suhan. Uważa, że ktoś z posiadłości musi być odpowiedzialny za zamach. Suhan przegląda zdjęcia z otwarcia nowego klubu. Jest zawiedziona, kiedy widzi na nich Cesura ze swoją narzeczoną. Tahsin odcina farmę Cesura od dostaw prądu. Celem wyjaśnienia sprawy mężczyzna udaje się na farmę Korludag, gdzie właśnie odbywają się urodziny Tahsina. Cesur nie daje się zastraszyć Tahsinowi i publicznie demaskuje jego nielegalne przedsięwzięcia. Bulent tymczasem wyciąga pierścionek i prosi Suhan o rękę. Kobieta odrzuca jednak jego oświadczyny. Poirytowany obrotem spraw mężczyzna zachowuje się agresywnie wobec Suhan. Wtedy wkracza Cesur i upokarza go przed ukochaną. Adalet mówi Tahsinowi, że jego córka jest wyraźnie zainteresowana nowym mieszkańcem. Suhan tymczasem dzwoni do Cesura. Prosi go by wyjechał z miasta i zbudował swoje życie gdzie indziej. Tahsin przyjeżdża na farmę do Cesura. Interesują go powody, dla których mężczyzna postanowił się tutaj osiedlić. W tym czasie skompromitowany, pijany Bulent postanawia się zemścić. Mężczyzna blokuje drzwi wejściowe i przy pomocy rozpuszczalnika podpala dom! Cesurowi udaje się wydostać z płonącego budynku, ratując przy okazji życie Tahsinowi, który dostał ataku astmy.

4 (piątek 8 grudnia): Tahsin postanawia, że odbuduje spalony dom, a Cesur do czasu ukończenia prac ma pozostać na jego farmie. Tahsin uważa, że to Kemal stoi za podpaleniem farmy. Cahide jednak od razu domyśla się, że to Bulent jest podpalaczem. Wymusza na mężczyźnie przyznanie się to prawdy. Od teraz kobieta ma go w garści. W domu Tahsina Cesur odnajduje obrazy namalowane przez swego ojca. Sirin i Kemal podglądają spiskujących Cahide i Bulenta. Suhan opiekuje się poparzonym Cesurem. Tahsin dowiaduje się, że jego synowej w ogóle nie było w miejscowym szpitalu. Cahide tłumaczy, że wizytę odbyła w Stambule. Mimo to mężczyzna nabiera podejrzeń co do jej ciąży. Sprzątając okolice spalonej farmy, Kemal odkrywa ułamaną szyjkę od butelki ze śladami krwi. Bulent w barze poznaje Hulje – dziewczynę, która ma urodzić dziecko dla Cahide. Rankiem na farmie Korludag pojawia się Banu Vardar – narzeczona Cesura, jego adwokat oraz partner w zemście na Tahsinie. Kobieta jest przeciwna dalszemu pobytowi Cesura w tym domu. Suhan, choć nie daje tego po sobie poznać, jest zazdrosna o Banu.

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *