Elif odcinek 158 i 159: Arzu wraca do gry! [Streszczenie + Zdjęcia]

158 (wtorek 19 grudnia): Kiedy rodzina Emiroglu schodzi do spiżarni, Erkut chowa się za stertą mebli i dzięki temu unika wykrycia. Po wszystkim Kenan prosi Arzu o rozmowę w cztery oczy i żąda odpowiedzi, kim był mężczyzna, którego widziano na farmie. Kobieta udaje, że o niczym nie wie, ale Kenan już nie wierzy w jej kłamstwa. Nie pomaga nawet płacz Arzu. Melih próbuje pocieszyć załamaną Melek. Kobieta obawia się, że może już więcej nie zobaczyć córki. Brak Elif bardzo doskwiera również Tugce. Bez niej dziewczynka nie ma żadnych przyjaciół. Elif tymczasem, wykorzystując sen Sukran, próbuje nożem podważyć zamek w drzwiach chatki. Plan ucieczki kończy się niepowodzeniem, bo ciotka Erkuta wybudza się. Arzu przynosi Erkutowi jedzenie. Kobieta układa plan, jak odzyskać płytę z nagraniem. Ipek przy wsparciu Kenana próbuje przekonać matkę do swojego wyjazdu do USA. Aliye nadal nie chce o tym słyszeć. Erkut nieszczęśliwie staje na odłamku rozbitego słoika i rani się w stopę. Arzu spotyka się z Melihem. Udaje przed nim, że to ona jest porywaczką Elif. W zamian za uwolnienie dziewczynki, chce płytę z nagraniem…

159 (środa 20 grudnia): Melih nie widząc innego wyjścia, zgadza się przystać na propozycję Arzu. Elif udaje się wydostać z chaty, ale tylko na chwilę. Sukran dogania ją i karze dziewczynkę ciężkimi pracami za próbę ucieczki. Elif musi szorować podłogę i połamać stertę chrustu. Selim z Zeynep rozwieszają na mieście plakaty ze zdjęciem zaginionej Elif. Stan zdrowia ukrytego w spiżarni Erkuta ulega znacznemu pogorszeniu. Mężczyzna ma wysoką gorączkę. Arzu podaje mu antybiotyki. Nazajutrz Melih przekazuje Arzu płytę z nagraniem. Kobieta wywozi go nad urwisko, gdzie rzekomo znajdować ma się Elif. Zamiast dziewczynki, czeka tam jednak mężczyzna, którego Arzu wynajęła do pozbycia się Meliha. Mężczyzna wymierza do Meliha z broni i każe mu skoczyć w przepaść… Czy Melih przeżyje?!

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

2 thoughts on “Elif odcinek 158 i 159: Arzu wraca do gry! [Streszczenie + Zdjęcia]

  1. Przezyje Melih w koncu, w 2 sezonie (do odc 246) wciaz zyje… I melih nie odda oryginalnej plyty z Arzu zbrodniczym wyznaniem.. Bo temat plyty powroci w finale 1 sezonu kiedy to Sadik odpali plytke w odtwarzaczu w dniu slubu Zeynep i Selim’a.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *