Elif odcinek 202: Arzu trafia za kratki! [Streszczenie + Zdjęcia]

202 (wtorek 13 marca): Arzu jest zdruzgotana wizytą policjantów. Stara się wyjaśnić, że to nieporozumienie i nikogo nie próbowała zabić. Po chwili przed drzwiami zjawiają się wszyscy domownicy oraz służba. Są zszokowani. Kenan każe Kiraz natychmiast zabrać stąd dziewczynki. Funkcjonariusze są głusi na nieudolne próby tłumaczenia się Arzu; jeden z nich wyciąga kajdanki i każe kobiecie podać ręce. Przerażona Arzu prosi ich o krótką chwilę na zmianę ubrania i następnie idzie na górę. Elif i Tugce proszą Kiraz, by powiedziała im, dlaczego policjanci przyszli do rezydencji. Arzu tymczasem niespokojnie krząta się po pokoju. Do ucha ma przystawiony telefon i błaga, by ojciec odebrał połączenie. Na dole Selim pyta brata, o jakie usiłowanie zabójstwa chodzi. Kenan odpowiada mu, że Arzu została oskarżona o próbę zabójstwa Zeynep…

Kiedy Arzu schodzi po schodach, Selim aż płonie ze wściekłości. Kenan musi go powstrzymywać, by nie rzucił się na nią. Policjanci zakuwają Arzu w kajdanki i wyprowadzają z domu. Kobieta piszczy i cała się trzęsie, kiedy wsadzają ją do radiowozu. „Jestem Arzu Emiroglu! Zostawcie mnie!” – ciągle wykrzykuje. Zeynep w swoim pokoju kończy śniadanie. Nagle wchodzi Selim z posępną miną i mówi o aresztowaniu Arzu. „To właśnie ona cię postrzeliła” – dodaje. Arzu wije się w radiowozie i krzyczy, że jest niewinna i nikogo nie próbowała zabić. Policjanci cierpliwie ją uspokajają, twierdząc, że wkrótce będzie mogła złożyć wyjaśnienia. Tymczasem Kenan i Aliye jadą za radiowozem. Aliye w pewnym momencie wyznaje synowi, że to ona złożyła doniesienie na Arzu! Kenan z wrażenia zatrzymuje samochód. Następuje retrospekcja. Aliye odzyskuje przytomność na łóżku. Ma ogromny ból głowy po tym, jak synowa uderzyła ją szklanym dzbankiem. To właśnie wtedy Aliye zadzwoniła na policję.

Kenan pyta matkę, czy na pewno ma dowody winy Arzu. Zachodzi w głowę, z jakiego powodu jego żona mogła zrobić coś takiego Zeynep. Selim w domu uderza pięściami w ścianę a Zeynep wypłakuje kolejne łzy. Ipek próbuje uspokoić brata. Tugce po całym domu szuka matki. Gonca wreszcie mówi jej, że Arzu była świadkiem wypadku i musi złożyć zeznania, ale szybko wróci. Elif martwi się, że jej mamę również zabierze policja. Arzu w tym czasie jest przesłuchiwana. Funkcjonariusze pytają ją o jej porwanie oraz nagranie. Chcą wiedzieć, do czego kobieta przyznała się na filmie. Arzu opowiada zmyśloną historię o tym, jak potrąciła samochodem pewną dziewczynkę. Następnie zwróciła się z prośbą o szybką pożyczkę na leczenie dziewczynki. Ludzie, którzy zaoferowali jej pieniądze, mimo zwrotu pożyczki, zażądali gigantycznych odsetek. Kiedy nie miała z czego ich zapłacić, porwali ją, pobili i kazali przyznać się, jakoby kobieta celowo spowodowała ten wypadek. W końcu w dzień ślubu Selima i Zeynep, bandyci chcieli zabić Arzu. Przypadkowo strzelili jednak do panny młodej… Policjanci niespecjalnie jednak dają wiarę w opowieść Arzu.

Kenan i Aliye z niecierpliwością czekają na zakończenie przesłuchania Arzu. W końcu widzą, jak skuta kobieta wychodzi z pokoju i jest prowadzona prosto do celi! Po drodze krzyczy do Kenana i prosi, by ją uratował. Następnie do pokoju przesłuchań trafia Aliye. Zaprzecza tam, by synowej kiedykolwiek brakowało pieniędzy i zmuszona byłaby pożyczać je od szemranych typów. Następnie opowiada o znalezionej bransoletce Arzu w pokoju nowożeńców oraz o jej potajemnej rozmowie z jakimś mężczyzną (Erkutem), który namawiał ją, by oboje przyznali się do tego, co zrobili. Kiedy później Aliye chciała wypytać synową o to, z kim się spotkała i co takiego zrobiła z tym kimś, sama została zaatakowana przez Arzu i ledwie uszła z życiem.

Arzu tymczasem prosi o przydzielenie jej adwokata, Kenan jednak mówi, że nie zatrudni dla niej obrońcy. Następnie sam idzie na przesłuchanie. Necdet oddaje się swojej pasji strzelania do butelek. Wkrótce przychodzi jego pracownik i przynosi złe wieści o aresztowaniu córki. Necdet jednak wie już o wszystkim. Pracownik pyta go jeszcze, co zrobić z uwięzionym w piwnicy mężczyzną (Erkutem), ale Necdet jeszcze tego nie wie. Melek z Melihem przyjeżdżają do rezydencji. Kobieta jednak zostaje w samochodzie, a Melih idzie do posiadłości sprawdzić co z Elif. Ku swojemu zaskoczeniu, mężczyzna dowiaduje się od Ipek o zatrzymaniu Arzu jako podejrzanej o postrzelenie Zeynep. Elif chce bawić się z Tugce, ale dziewczynka jest bardzo zmartwiona. Boi się, że jej mama już nie wróci. Kiedy Tugce wraca do domu, Elif zauważa, że za bramą czeka jej matka. Biegnie do niej.

Melek dowiaduje się od córki o aresztowaniu Arzu. Tugce w rezydencji prosi Meliha, by zabrał ją do mamy. Dziewczynka chce wiedzieć, co się z nią dzieje. Melih jednak nie może jej pomóc i wychodzi. Elif wybiega za nim. Chce, żeby zabrał ją ze sobą. Mężczyzna prosi ją, by wspierała Zeynep i Tugce i mówi, że musi zostać. Kenan przychodzi pod celę Arzu. Żona z przerażeniem pyta go, kiedy stąd wyjdzie. „Masz to, na co zasłużyłaś” – odpowiada jej. W trakcie kolacji Tugce dopytuje się, kiedy wróci mama. Dziewczynka nie ma zamiaru niczego jeść do jej powrotu. Murat niby przypadkiem spotyka Feride i proponuje, że odprowadzi ją do domu. Dziewczyna jednak nie potrzebuje jego pomocy i sama udaje się w dalszą drogę.

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

8 thoughts on “Elif odcinek 202: Arzu trafia za kratki! [Streszczenie + Zdjęcia]

  1. Arzu nigdy nie zapłaci za swoje intrygi. Długo tam nie posiedzi. W między czasie jeszcze zdąży sporo namieszać- każe ojcu zabić Melih’a, potem w dniu ślubu Melek i Kenana porwie tego kto tam ślubu udziela, oraz zabije Kenana i przypadkiem Tugce, poronienie Goncy też sprawa Arzu. Na szczęście w 4 sezonie już jej postaci nie będzie ale będzie za to walka o kasę, Melek chorująca na chorobę psychiczną, jedząca odpady, Elif w rezydencji uważana za zmarłą no trochę tego będzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *