Meandry uczuć odcinek 70: Cesur i Suhan odkrywają miejsce zbrodni! [Streszczenie + Zdjęcia]

70 (czwartek 15 marca): Prokurator grozi Rifatowi skazaniem za pomaganie przestępcy. Mężczyzna jest jednak pewny swego i radzi mu, by zamiast uganiać się za Cesurem poszukał prawdziwego winnego. Następnie wychodzi. Suhan upiera się, że bez względu na sprzeciw Cesura, będzie mu pomagała. Kiedy Alemdaroglu wreszcie zgadza się na jej pomoc, prosi by sprawdziła pewien ślad. Na podeszwie buta martwego Saliha, mężczyzna zauważył fragment rozdeptanego kwiatu. Być może pozwoli to im na ustalenie miejsca, gdzie doszło do zabójstwa. Kiedy Suhan dopytuje go o wygląd kwiatu, okazuje się, że to szafran, który w Korludagu występuje w niewielu miejscach…

Riza ogląda na laptopie nagranie z zabójstwa Saliha. Okazuje się, że oprócz niego był jeszcze jeden świadek! W tle filmu widać jak młodzieniec przejeżdża na rowerze i widzi szarpaninę Tahsina i Saliha. Pracownica szklarni ustala, że szafran w Korludagu rośnie tylko w jednym miejscu. Suhan i Cesur od razu tam jadą. W lesie, gdzie doszło do zabójstwa jest już Riza. Jest z nim także Turan. Mężczyzna zauważa Suhan i Cesura, którzy przyjechali starym autem. Razem oglądają potencjalne miejsce zbrodni. Alemdaroglu dostrzega na ziemi ślady walki oraz krew! Suhan robi się słabo na jej widok. Na pobliskim drzewie Cesur dostrzega ślad po kuli, która przeszła na wylot przez Saliha, a tuż obok ślad opony rowerowej. Pojazd wyposażony był w kółka boczne, co świadczy o tym, że należał do dziecka. Dodatkowo na ziemi Cesur znajduje gumkę do ścierania z podpisem „Ali 1A”. Mężczyzna postanawia odnaleźć chłopca.

Suhan udaje się do jedynej szkoły w Korludagu. Od dyrektora dowiaduje się o dwóch chłopcach o imieniu Ali z klasy pierwszej. Tahsin zmusza Bulenta, by ponownie spotkał się z Banu i spróbował wyciągnąć od niej miejsce kryjówki Cesura. Riza obserwuje szkołę. Dzwoni do Tahsina i mówi mu o odkryciu jego córki i Cesura. Alemdaroglu dzwoni do prokuratora. Informuje go, że znalazł miejsce zbrodni i podaje namiary. Następnie rozłącza się. Suhan rozmawia z jednym z chłopców, drugi zaś jest chory i nie pojawił się w szkole. Chłopiec zaprzecza, by był w lesie i mówi, że niczego nie widział. Suhan postanawia odwiedzić drugiego z chłopców. Riza wsiada do auta Turana i każe mu jechać za Suhan.

Kiedy Suhan dociera na miejsce, drzwi domu otwiera mama chłopca. Mówi jednak, że syna nie ma w domu. Jest wyraźnie zaniepokojona i pyta, czego od niego chce. W przedpokoju Suhan zauważa stojący rower z bocznymi kółkami. Kobieta nagle zamyka drzwi i każe jej odejść, inaczej wezwie policję. Suhan spełnia jej polecenie, ale w drzwiach zostawia swoją wizytówkę. Po jej odejściu, Riza wpatruje się w dom chłopca. „Musimy rozwiązać ten problem” – mówi do Turana. Banu prosi Rifata, by wskazał jej miejsce, gdzie ukrywa się Cesur. Mężczyzna zarzeka się, że niczego nie wie, a Cesur się nawet z nim nie kontaktował. Nagle kobieta otrzymuje sms-a od Bulenta z prośbą o spotkanie.

Cesur i Suhan wracają do kryjówki. Mężczyzna postanawia, że kobieta nie będzie wracała do domu i zostanie z nim na noc. Banu stroi się na spotkanie z Bulentem. Na miejscu kobieta szybko odkrywa jednak prawdziwe intencje Bulenta (zlokalizowanie Cesura) i kończy randkę. Kiedy wstaje od stołu, mężczyzna zatrzymuje ją, przyciąga do siebie i całuje. Cesur i Suhan w kryjówce spożywają kolację. Romantyczne chwile szybko przeradzają się w kłótnię, kiedy rozmowa schodzi na temat Tahsina… Suhan chce wrócić do domu, ale Cesur ją zatrzymuje. Obiecuje, że już więcej nie będą rozmawiali o jej ojcu. Tahsin próbuje skontaktować się z córką, ale ona wyłączyła telefon. Cahide sugeruje, że na pewno jest z Cesurem… Hulja przekazuje Tahsinowi list z więzienia. Cesur nakrywa kocem Suhan i wpatruje się w śpiącą kobietę. Nazajutrz Suhan wraca do domu, gdzie ojciec od progu urządza jej awanturę. Mówi, że jeżeli nie będzie trzymała się z dala od Alemdaroglu, on sam doniesie na nią na policji!

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *