Elif odcinek 518: Gonca niczego nie pamięta! Arzu wraca do rezydencji ojca! [Streszczenie + Zdjęcia]

518: Akcja odcinka rozpoczyna się w szwalni. „Dzieciaku, podejdź do mnie” – rozkazuje Cevahir Hakkiemu. – „Chcę, żebyś mi powiedział, czy to ty ukradłeś pieniądze? Zapytałem i chcę uzyskać odpowiedź! Masz te pieniądze?!”. „On ich nie ma” – wtrąca się Elif. – „Hakki jest niewinny”. „Posłuchaj mnie, dzieciaku. Jeśli nie powiesz niczego, będę musiał porozmawiać z policją!”. Akcja przenosi się do szpitala. Z sali Goncy wychodzi lekarz. „Doktorze, jaki jest stan pacjentki?” – pyta Erkut. „Prognoza nadal jest niepewna” – oświadcza lekarz. – „Chociaż pacjentka się obudziła, nie możemy stwierdzić, że niebezpieczeństwo minęło”.

„Musimy wykonać kolejne badania, aby się upewnić” – kontynuuje doktor. – „Poznamy w ten sposób funkcje neurologiczne i motoryczne pacjentki. Uderzenie było naprawdę silne”. „Oznacza to, że mogło dojść do jakichś nieodwracalny uszkodzeń?” – pyta mąż Asuman. „Jest to możliwe”. „Może być nawet sparaliżowana?”. „Nie chcę niczego wyrokować, dopóki nie zobaczę wyników badań”. „Mogę do niej wejść?”. „To niemożliwe. Pielęgniarka przygotowuje pacjentkę do wykonania badań”.

Akcja wraca do szwalni. „Chcę, żebyś mi powiedzieć, czy ukradłeś moje pieniądze?!” – powtarza pytanie Cevahir. „Ten dzieciak nigdy nie powie, że ma twoje pieniądze” – stwierdza Bahrije. – „Jedynie marnujesz z nim swój cenny czas. Nigdy nie przyzna się do kradzieży”. „Bahrije, wystarczy! Spójrz na mnie dobrze, chłopcze, bo zapytam po raz ostatni. Jeśli nie powiesz mi prawdy, gorzko tego pożałujesz. Masz moje pieniądze, dzieciaku?! Tak czy nie?!”. W tym momencie do szwalni wchodzi Feraye. „Cześć wszystkim. Co się tu dzieje?” – pyta dziewczyna. – „O jakich pieniądzach mówicie?”.

„Melek przyprowadziła do szwalni dziecko, które ukradło pieniądze pana Cevahira i nie chce ich oddać” – wyjaśnia Bahrije. „To kłamstwo! Hakki tego nie zrobił!” – Elif staje w obronie kolegi. „Bahrije, dlaczego tak mówisz?” – pyta Melek. – „To bardzo poważne oskarżenie dla dziecka”. „Gdyby tego nie zrobił, to by nie milczał!” – stwierdza była kierowniczka. „Milczy, ponieważ jest przerażony” – mówi Aysel. „To zwykły złodziej, który nie chce oddać pieniędzy!”. „Kiedy to się stało, panie Cevahirze?” – pyta Feraye. „Kiedy rozmawiałem z tobą przez telefon. Wyszedłem na kilka minut, a kiedy wróciłem, pieniędzy nigdzie nie było”.

„Mówisz o pieniądzach, które leżały na biurku i były przeznaczone na wypłatę wynagrodzeń, prawda?” – pyta Feraye. „Zgadza się” – potwierdza Cevahir. „Cóż, to ja je zabrałam…”. Wszyscy robią wielkie oczy. Akcja przenosi się do gabinetu Selima, gdzie mężczyzna właśnie rozmawia z Pelin. „Ta koszula wygląda na tobie bardzo dobrze” – komplementuje przyjaciela dziewczyna. – „To Zeynep pomogła ci ją wybrać?”. „Tak…” – potwierdza Selim, spuszczając głowę. „Ma bardzo dobry gust. Przy okazji chciałabym się z nią przywitać. Jest tutaj, prawda? Od dawna jej nie widziałam”.

„Nie, nie ma jej tutaj” – odpowiada mąż Zeynep. „Selim, dzieje się coś złego?” – pyta Pelin. – „Czy macie jakieś problemy?”. „Zeynep… Opuściła dom”. „Co?! Więc jesteście w separacji? Dlaczego? Z pewnością jest to coś tymczasowego”. „Stało się wiele rzeczy, których nie można rozwiązać”. „Przecież jesteście parą, który żywi do siebie bardzo dużo miłości. Zeynep to nie jest kobieta, która odchodzi z powodu jakichś tam trudności. Co się stało, że zdecydowała się opuścić farmę?”. „Było wiele powodów…”. „Nie wiem, co ci powiedzieć, przyjacielu. Mam nadzieję, że problemy między wami zostaną rozwiązane. Życzę wam tego z całego serca. Teraz muszę już iść do swojego biura”.

Akcja wraca do szwalni. „Kiedy je zabrałaś, że tego nie zauważyłem?” – pyta Cevahir. „Kiedy weszłam do pana gabinetu, nie było nikogo” – wyjaśnia Feraye. – „I wtedy je wzięłam”. „Przecież powiedziałaś, że dziś nie przyjdziesz do pracy”. „Kiedy powiedział pan, że dzisiaj będą płatności, wsiadłam do taksówki i przyjechałam”. „O czym ty mówisz? Nie pamiętam, żebym ci wspominał o jakichś płatnościach”. „Mówię o płatnościach dla dostawców. Te pieniądze miały do nich trafić, czyż nie?”. „Ach, Feraye… Te pieniądze były przeznaczone na wypłatę wynagrodzenia dla pracowników”.

„Och, przepraszam” – mówi dziewczyna. – „Powiedział pan, że dzisiaj jest dzień dokonywania płatności. Myślałam, że to o to chodzi”. „Okej, skoro już wyjaśnione, wszyscy wracajcie do swoich zajęć” – rozkazuje Cevahir pracownikom. Tymczasem Arzu idzie przez miasto. „On jest bezużyteczny. Nie potrafi niczego zrobić dobrze!” – mówi wściekła kobieta. – „Nie mogę zostać w jego domu, to idiota! Wrócę do domu mojego ojca. W końcu należy on także do mnie, a Gonca jest w szpitalu”.

Akcja przenosi się do rezydencji Karapinara. Asuman leży na kanapie w salonie, gdy nagle wybudza ją dzwonek do drzwi. Dziewczyna podnosi się ciężko, idzie otworzyć i widzi stojącego przed wejściem kuriera. „Czy zastałem panią Goncę Acar?” – pyta mężczyzna, trzymając w rękach paczkę. „Jestem jej asystentką” – odpowiada siostra Inci. – „Pani Goncy nie ma w tej chwili w domu”. „Mam paczkę dla niej. Czy może jej pani przekazać?”. „Co to takiego?”. „Zamówiona kilka tygodni temu sukienka”. „Okej, wezmę ją”. Asuman chce zamknąć drzwi, ale kurier ją zatrzymuje, mówiąc: „Trzeba jeszcze uregulować płatność”.

Asuman sięga do torebki Goncy, ale widzi, że znajdujący się w środku portfel jest pusty. Zwraca zatem paczkę kurierowi i zamyka drzwi. Następnie otwiera lodówkę, która także świeci pustką. „Ona zamawia nowe sukienki, a ja jak przeżyję w tym domu?” – pyta siebie dziewczyna. – „Och, jestem taka głodna. Co teraz zrobię?”. Akcja przenosi się do mieszkania Umita. Mężczyzna w pośpiechu pakuje swoją walizkę i rozmawia przez telefon.

„Zgadza się, chcę sprzedać wszystko” – mówi Koroglu do słuchawki. – „Udzielę panu pełnomocnictwa tuż przed rozpoczęciem sprzedaży. Tak, muszę natychmiast wszystko sprzedać. Pieniądze proszę przelać na moje konto za granicą. Dziękuję bardzo”. Mężczyzna rozłącza się i mówi do siebie: „Miałem z tobą tak wiele planów, Arzu. Wyobrażałem sobie tak wiele rzeczy, ale teraz wszystko się skończyło”. Akcja wraca do rezydencji Karapinara, gdzie ponownie rozlega się dzwonek do drzwi. „Już ci powiedziałam, że…” – krzyczy Asuman, otwierając, ale po drugiej stronie nie widzi kuriera, lecz… Arzu! – „Och, to ty!”.

„Asuman, co się z tobą dzieje? Dlaczego witasz mnie z takim zdziwieniem?” – pyta Arzu. „Bo myślałam, że jesteś w innym kraju” – odpowiada dziewczyna, która jest wyraźnie szczęśliwa z przybycia Karapinarówny. – „Zostaniesz tutaj, prawda?”. „Asuman, zejdź mi z drogi i pozwól mi wejść”. Arzu mija służącą i wchodzi do środka rezydencji. „Asuman, dlaczego jest tu taki bałagan?”. „Nie martw się, zaraz wszystko posprzątam”. „Jak ci nie wstyd? Wszystko tu wygląda jak w chlewie! Masz dziesięć minut na sprzątniecie tego syfu! Ten dom nie może tak wyglądać! A co, jeśli przyjdzie ktoś ważny?”.

„Kto? Masz jakieś spotkanie?” – pyta służąca. „Asuman, zacznij sprzątanie!” – rozkazuje Arzu. – „Czeka mnie prywatne spotkanie i nie chcę, żebyś nam przeszkadzała”. Akcja wraca do mieszkania Umita. Mężczyzna trzyma w rękach swoje wspólne zdjęcie z Arzu i mówi: „Moja droga, wyjeżdżam na zawsze. W końcu wydostałem się z twojego życia i zostawiam cię tutaj samą. Ile razy ci mówiłem, co możemy razem dokonać. Zacząć nowe życie, napisać nową historię. Niestety górę wzięła twoja chciwość. Ty nigdy mnie nie kochałaś. Zrobiłem dla ciebie tak wiele. Nawet ryzykowałem swoje życie. Ale to wszystko się skończyło. Będzie lepiej, jak zostaniesz sama ze swoją samotnością…”.

Tymczasem Arzu spotyka się z prawnikiem. „Mam pewne wątpliwości dotyczące testamentu mojego taty” – oznajmia kobieta. „Jeśli pani chce, możemy zbadać każdy zapis” – mówi mężczyzna. – „Mieszkanie w Silivri, dom letni nad brzegiem morza w Fethiye oraz plantacja oliwek w Izmirze”. „Tak, pamiętam jak tata mi o niej wspominał. I co jeszcze jest?”. „Oprócz tego ma pani również pieniądze w banku. Poza tym na sześć miesięcy przed swoją śmiercią pani ojciec otworzył konto bankowe wyłącznie dla pani Goncy”. „Tak zapytam, żeby nie mieć żadnych wątpliwości… Jeśli Gonca umrze, wszystko automatycznie stanie się moją własnością?”.

„Dokładnie tak” – potwierdza prawnik. „I nie może się tak zdarzyć, że inna osoba mogłaby dziedziczyć majątek?” – dopytuje Arzu. „Wszystko jest jasno określone. Jeśli pani Gonca umrze, nie zostawiając po sobie żadnych potomków, cały majątek trafi do pani, pani Arzu”. Karapinarówna uśmiecha się od ucha do ucha. Akcja przenosi się do szpitala, gdzie Erkut ponownie rozmawia z lekarzem. „Sytuacja jest gorsza, niż myśleliśmy” – oznajmia doktor. – „U pacjentki doszło do silnego, urazowego uszkodzenia mózgu. Wypadek na pewno spowodował amnezję”.

„Doktorze, proszę mi to wyjaśnić w prosty sposób” – prosi mąż Asuman. „Cóż, pacjentka raczej nigdy nie odzyska pamięci…” – odpowiada lekarz. „Co?!” – Erkut robi wielkie oczy. Akcja wraca do posiadłości Karapinara. Arzu siedzi na kanapie i raczy się kawą. „Jestem bardzo bliska osiągnięcia moich marzeń” – mówi kobieta. – „Kiedy odzyskam cały mój majątek, będę kompletnie szczęśliwa. Gdyby Umit zgodził się zabić Goncę, znaleźlibyśmy się na rajskiej wyspie. Cóż, skoro on nie mógł tego zrobić, ja zrobię to sama i osiągnę moje marzenia”.

Erkut wchodzi na salę Goncy. Dziewczyna jest już przytomna. „Jak dobrze, że się obudziłaś” – mówi mężczyzna. – „Jak się czujesz? Jest już lepiej? Jesteś bardzo silna. Zobaczysz, że wkrótce stąd wyjdziesz. Gonca, pamiętasz jak doszło do wypadku? Powiedz mi ostatnią rzecz, którą pamiętasz. Może będę mógł ci pomóc. Zapamiętałaś coś, co będziemy mogli powiedzieć policji? Gonca, wiem, że to bardzo trudne, ale nie możesz być cicho. Odpowiedz mi, proszę!”.

„Ale kim ty jesteś…? Czego ode mnie chcesz…?” – pyta dziewczyna. Tymczasem Elif zabiera Hakkiego do rezydencji Emiroglu, gdzie uczy chłopca matematyki. „Nie jest wam zimno?” – pyta Melek. – „Mamy awarię ogrzewania. Będziemy musieli spędzić noc w takiej temperaturze”. „Wcale nie jest zimno. Jest w sam raz” – oznajmia Elif. „Ten dom nie jest zimny” – stwierdza Hakki. – „Jest tu dużo miłości, proszę pani. Z tobą nikt nie może czuć się zimno”. „Co za piękne słowa, Hakki” – chwali chłopca Melek. „Co za słodkie dziecko” – dodaje Aliye. „Poza tym, że jest tak uprzejmy, jest również dobrym uczniem. Co chciałbyś robić, gdy dorośniesz?”.

„Chcę być lekarzem” – odpowiada chłopiec. „Dlaczego akurat lekarzem?” – pyta Melek. „Kiedy byłem mały, moja mama zachorowała. Straciła wszystkie swoje włosy. Trzymałem je w swojej szufladzie, mając nadzieję, że kiedyś jej się przydadzą. Ale tak się nie stało… Mama poszła do nieba na zawsze. I zostałem bez jej miłości. Bardzo za nią tęsknię. Dlatego chcę zostać świetnym lekarzem, żeby żadne dziecko nie straciło swojej mamy z powodu choroby”.

W następnej scenie Elif i Hakki są przed drzwiami. „Dokąd wychodzicie? Na zewnątrz jest zimno” – mówi Melek. „Jest coś, czego Elif chce mnie nauczyć” – oznajmia Hakki. „Tak, mamy zamiar pobawić się w ogrodzie” – potwierdza dziewczynka. „Ale jest zimno. Nie chcę, żebyście się przeziębili, dlatego wróćcie szybko”. Elif i Hakki wychodzą na zewnątrz. „Co zamierzamy zrobić?” – pyta chłopiec. – „Powiedzieliśmy twojej mamie, że mój tata przyjdzie po mnie. Poza tym nie chcę, żeby twoja mama musiała mnie odprowadzać”. „Mam pewien pomysł!” – oznajmia córka Melek i zaciąga przyjaciela do piwnicy.

„Co my tu robimy?” – pyta Hakki. „Spędzisz tutaj noc” – oznajmia Elif. „Nie rozumiem. I co powiesz swojej mamie?”. „Cóż, powiem, że twój tata po ciebie przyszedł i odszedłeś z nim”. „Ale co się stanie, jeśli odkryją, że jestem tutaj?”. „Nigdy tutaj nie wchodzą, więc cię nie zobaczą. Nie martw się”. „Nie chciałbym, żebyś miała problemy przeze mnie i żeby mama się na ciebie gniewała. Lepiej będzie, jeśli po prostu pójdę do mojego domu”. „Nie, Hakki. Jeśli stąd odejdziesz, twój tata… Proszę, zostań tu. Później przyniosę ci coś do jedzenia”. Elif opuszcza piwnicę.

Akcja przeskakuje do wieczora. Elif przynosi przyjacielowi jedzenie. „Twoja mama uwierzyła, że tata po mnie przyjechał?” – pyta Hakki. „Aha” – potwierdza dziewczynka. Tymczasem Aliye wchodzi do kuchni. „Gdzie to jest?” – pyta kobieta, rozglądając się po blacie. – „Przysięgłabym, że zostawiłam tutaj kawałek ciasta”. Do pomieszczenia wchodzi Melek i pyta: „Co się stało?”. „Jestem pewna, że położyłam tutaj kawałek ciasta i teraz go nie ma”. „Jesteś pewna?”. „Sama już nie wiem… Ostatnio zapominam o wielu rzeczach. Jestem już stara. Chciałam przygotować sobie herbatę, a nawet nie nastawiłam wody”. Czy Emiroglu wykryją obecność Hakkiego w rezydencji?

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

29 thoughts on “Elif odcinek 518: Gonca niczego nie pamięta! Arzu wraca do rezydencji ojca! [Streszczenie + Zdjęcia]

 1. Kiedy Gonca zostanie slużącą w rezydencji Emirolgu? Bo widziałam to na You Tubie. Tylko, że tam mieszkala Arzu z Ümitem. Powie mi ktoś…

  1. Chyba juz niedługo bo Arzu jej wmowi a skoro gonca nic juz nie pamieta to tylko czekac na wizyte naszej ulubionej bohaterki o wielkim sercu

 2. w poniedzialek wieczorem na kanale7 telewizi tureckiej ostani/ostatnie 940 odcinek/odcinki 5 sezonu Elif jacyś ludzie związani z Raną kochanką siedzącego w więzieniu Tarika szpiegująż i fotografują Elif dla kogoś być może dla wracającej z zagranicy ,,,Arzu(?) Rana przybywa do rezydencji Hactanir i zostaje zastrzelona przez Kijmet Kijmet robi awanturę i uderza pistltem w glóweę Melek Macide i Kerem są zaszokowani gdy Kijmet mierzy z broni do nich Mahir jej syn probuje powstrzynać matkę ale ta go rani(SDmiertelnie czy cięzko,zobaczymy) zobaczymy jaki będzie finał plajtującej rodziny krewnych Yusufa Hactanir -Ustun ,ktorzy przejęli także częś mjątku po ?arzu i po wcześniejszych Emiroglu.

  1. będzie chyba krotki 6 sezon są petycje internetowe w Turcji i /’ameryce Lacińdkij o takową i takowa będzie kto tam będzie(nowe osoby i zupelnie nowe,ale podkreslam wroćą z poprzednich sezonówuwaga czwartego i trzeciegoio znane i rozpoznawane postacie ,ktore grane bęą przez vstarych i nowych aktoeów czyli część rodzny ERmiroglu(albo infornacje o ich losach w formie retrospektywnp o Aliye chyba powroćą) także np Indzi i Tulay i chyba ?arzu Karapinarktóra wyjechała jako ?Sula Yavut,Zresztą cała nowa serii(i chyba już ostania seri albo mini seria )BEdzie się kręciła wokół dalszych losów glównie Elif i jej pochodzenia rodzinnego(prawdziwego Od Emiroglu i adoptowanego rodzina YusufaUstuna- Hactanirowie ale ci takżę już w mniejszym stopniu) i jej prawa do mają tkow zbankrutowanych Hactanirów i rodzinnego po również zbanrutowanej jej prawdziwj rodzinie ojcowskiej,która wyjechala do Ameryki i z ktorą ponoć sie jakoś Elif i Melek skontaktuja,będzie takze o Melek ale glównie o Elif i jej rodzinnych konotacjach prawdziwych oraz adoptowanych i jej dalszch losach co będzie zobaczymy już w polowie sierpnia co nieco a zwlaszcza w ii polowie wrzesnia,No zobaczymy pan aKotlowski moze będzie wiecej wiedzial i ktoś z państwa takze…na razie bedzie na kilka miesięcy juz od nastęnego tygodnia końcówka 5 sezonu co będzie w szóstym sie okaze w sierpniu i zwlaszcza w polowie wrzesnia gdy beda nowe odcinki ostatniej chyba juz finalnej serii albo nawet sezonu…ta będzie na pewno,ale nie wiadomo jak długa czy kilkadzieiżt czy więcej ponad sto odcinkow N o się już poznym latem a zwłaszcza w okolicach 15-16 wrzsnia okaże

  1. Na pewno nie będzie ten odcinek był na pewno ostatni? rochę niedokończony ale ze szczęsliwym zakończeniem z Mahirem i Nelek i Elif ale to wiadomo na pewno?

 3. Wreszcie dobre zakończenie. Kiymet została aresztowana, Mahir przeżył, ale tylko dlatego bo nie wziął ślubu z Melek, Tufan został pobity przez Safaka. Tylko szkoda, że nie będzie 6 sezonu

  1. Nie do wiary! Jakikolwiek sezon, który nie kończy się tragicznie? Czyli na 100% to był ostatni już odcinek?

  2. Melek i Elif przeżyły ,Ztymiz wiele jest w ostatnim(?) odcin niejasnosci , to czą sie na forach debaty czy jest juz to ostatni odcinek czy będzie jakis epilog na jeisieni 10 czerwca gdy nie kanał elif Dizisi ale telewizja turecka pojaze ostatni(odcinek) będzie wiadomo czy na pewno ostatni czy bedzie jeszcze jakas kontynuacja,,,Pozdrawiam.

   1. Przy okazji to wczoraj pokazakli oba ostanie odcinki czy tylko na kanakle you tube vczy na kanal7 tureckim także,a tak się pytam,
    Pozdrawiam!

 4. Elif już nie będzie w Turcji bo była niska oglądalność i ocen tego sezonu szkoda tylko że selim i zeynep nie wrócili

  1. i o Aliye w piątej serii w odrożnieniu od nawet czwartej listy wspomnienia Veysela i tulay czytane takze Melek,której przywrcali pamiec nic praktycznie nie byl a to babka Elif matka jej prawdziwego ojca szkoda iz na końcu poza wspominkai chyba Kijmet o rodzinie (pierwszego meza) Melek którzy wyjechalido Ameryki co sie stalo z aliye czy dowiedziala sie że jej wnuczka żyje bo pisali o tym w listach do Veysela i w piatej serii gdy jej matka bylą w szpiatlu wieziennym to Elif takze Emiroglu obok Yiusufa wspominala… szkoda takze ze Tulai i Indzi nie wrociła i co takiego mówi Mahir w zakończeniu,a poza tym to na prawdę juz nie bedzie bo na isntagramch takze zwiazanych z Isabela Damla i w mediach magazynach bylo,ze niby ma byc jakis serial dokańczajacy,chociaz inni by chcieli aby byl juz zupelnie inny film,Dobrze niechcę już wnikac,,szoda iż tak dobry serial sprzedany ludziom w rożnych krajach chociaż trochę okropny mial tak okropny i chociąż dobry na końcu ale malo związany z przeszlymi częsciami i z tym co ędzie z Melek i Eif zakończenie..chociąż szczęsiew dla nich,,

 5. LUDZIE ZWRACAJCIE UWAGĘ NA INTERPUNKCJĘ, ORTOGRAFIĘ I SKŁADANIE ZDAŃ BO TEGO CZYTAĆ SIĘ NIE DA – NIEZROZUMIAŁY BEŁKOT

 6. cytat z tureckigo magazynu Dlaczego seria Elif się kończy? Seria Elif dokonała finału Nie zostanie ponownie opublikowana?
  Faworytem serii 7 kanału Elif był finał, ale sezon Elif 6 będzie transmitowany? Nowy sezon Elif nie zostanie wycofany? Dlaczego seria Elif się kończy? W tej wiadomości przygotowaliśmy dla Ciebie wszystkie szczegóły dotyczące serii Elif …
  Dlaczego seria Elif się kończy? Seria Elif dokonała finału Nie zostanie ponownie opublikowana?
  Data wydania: 9.06.2019 12:57:00

   
  Popularna seria ekranów Channel 7, Elif, pojawiła się na ekranie wraz z ostatnim odcinkiem sezonu 5 i zakończyła sezon. Po długiej podróży przez 5 sezonów Elif wypowiedział się na temat ostatniego odcinka opublikowanego wczoraj. Kanał 7, seria Elif 6 postanowił nie nadawać sezonu. Elif dołączył do karawany filmów kończących się serią. Dlaczego więc jest seria Elif?

  Wraz z wieloma seriami indyjskimi nadawanymi na kanale 7, seria Elif przyciągnęła uwagę. Jednak rosnące koszty i spadające oceny serialu doprowadziły Kanal 7 do podjęcia radykalnej decyzji. Zarządzanie kanałem 7 położyło kres serii Elif.

  Seria Elif o walce o życie małej dziewczynki o imieniu Elif, 5 sezonów na ekranach kanału 7 narysowała udaną grafikę, ale od początku 2019 roku oceny zaczęły stopniowo spadać.

  SERIA ELIF 6 SEZONU NIE JEST PUBLIKOWANA

  Seria Elif była udaną serią, która dotarła do prawie 2 milionów widzów z najbardziej oglądanym odcinkiem. Jednak rosnące koszty i spadające stawki zarobkowe zmusiły Kanał 7 do zakończenia serii Elif. Seria Elif 6 nie będzie w sezonie ekranowym.

  Elif, producent serii, jeszcze nie wyjaśnił. Czy Elif przejdzie na inny kanał? Poczekamy i zobaczymy. cytat za tureckim magazynem,,
  No teraz jest napisane wyrażnie i wyjaśnia wszelkie wątpliwości i pisemne i to czy Elif w nowej wersji jakaś Elif dalsze dzieje czy o ym podobny,m tytule będzie nadal lecial w krótsze wersji na jakiś tam innym niż ich kanał siódmy tureckim kanale…No się okażę

 7. Nie będę już pisał 10 odcinków „Elif” do przodu, ponieważ nie mam na to czasu. Bardzo was przepraszam. Niedługo dodam opisy 5 sezonu „Elif” jak obiecałem

  1. PS zakończenie 5 sezomu i w ogóle Elif na kanale tureckm 7(to na pewno) jest straszne,okropne poza aresztowaniem Kijmet i ostanią sceną z Elif Melek i rannym Mahirem,

 8. Jeżeli chdzi oKerema Kijmet ciężko ranila postrzelila przyjechala po niego Karetka zył jeszcze czy przeżył ego nie pokazali. Macide Ustun Hactanir(po męzu) zginęła zamordowa zastrzelona przez wariatkę przyrodnią sistrę Kijmet ,która wcześniej zastrzelila Ranę kochanke Tarika po tem przyjechała policja i przybiegły Humeyra,Melek i jej przyjaciółka Asli oraz przysza pezerazona ze szkoly Elif poc zym coś powiedziała razem z Melek objeła Mahira ten też cos powiedzal raany(lekko) na tym odcinek ostaniego sezonu na kanale siedem czy w ogóle ostatniego t w Turcji no nie wiem czy na pewno okaże się śię zakońćzył na razie pokazli go na You tube na kanale serial Elif Elif Dizisi dzisiaj dopiero poakżą go w tym kanale 7 wieczorem wedlug gazet i samego szefa Eccho rights i Yesli Yapim ma być jednak ponoć mała seria dodatowa pod podobną nazwa ( jaka np Elif z Istambulu czy coś w tym rodzaju no a jednak!) i jest juz przygotowywana na sierpień / wrzesień ale nie na kanale siedem ale na innym może np na Kanale DS albo FOX TV Turcja z nowymi aktorami -postaciami ale i kilkoma starymi z czwartej i… trzeciej serii będzie sie kręciła wokół Elif i Melek i jej prawdziwych krewnych od ojca. juz prawie nie będzieUstun- Hactanirów czyli tym razm cos o Emiroglu tam ma być.Postacie aktorzy abo chociąż listy Alije już sSelima i Zeynep Simsek Emiroglu chyba nie ale Aliye z Ameryki.sprawa dziedzicta rodzinnego. Tulay Indzi chyba wrocą i coś o Arzu Karapinar i mafiosach z jej rodziny Karapinarach i jakiś innych tez ma ponoć byc, ale wiekszosc postaci będzie nowa czyli bedzie pół na pół i nowe i stare. Tak jak w połowie drugiej i tzeciej serii lepsza klisza ma być nowocześniejszy będzie ten nowy krotki serial.Także nowa mini seria będzie kręcić sie głównie wokół Melek ,Elif i jej prawdziwego pochodzenia i to nie jest jakiś tam mój wymysł, ale opine gazet i wląsciceli Green Yesli Yapim i Eccho Rights, ale już na innej stacji. ale także tureckiej telewizji, tyle przynajmniej wiadomo. Reszta się za parę miesięcy w sierpniu i zwłaszcza we wrześniu okaże,no zobaczymy no nie wiem cytuje to co przecztałem,Przykro mi,że stale do tego wracam.Niech państwo sami sobie dzienniki tureckie w internecie automatycznie przetlumaczą i zobaczymy co będzie czy będzie Elif ale pod nieco innym tutułem z 40 odcinkami czy nie chyba jednak jakiś serial z Elif i Melek wyasniający pozostałe watki będzie.. Bo na razie zakończenie jest pełne niedomówień,niejasności (np kim są ci ludzie w czerni z tym starym,siwym facetem z sygnetem z zielonym turkusem,, twarzy jego w tym radiowozie nie pokazali oglądającym jakieś diagramy na prywatnym ekranie komputerowym (mapy czy np wykresy powinowactwa prawdziwe i adoptowane rodzinne czy coś innego no nie wiadomo ) {czy to być może krewny wój ?Arzu brat /kuzyn Necdeta Karapinara zmarlego w II seri w więzieniu bo podobny chyba jakoś czy jakiś inny np związany z nią mafioso bo Tarik zmarl w więzieniu a miał mniej siwe włosy i wyglądal nieco inaczej więc to chyba jakiś inny może wlaśnie powinowaty albo wspólpracownik (powracającej)Arzu rozmawiajacy z tym mężczyną ubranym na czarno w samochodzie i oglądający na telefonie komórkowym zdjęcie Elif w powiększeniu }, no i straszne chociaż na końcu w ostanich scenach ładne jest zakończenie choć niezbyt w sumie udane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *