Elif odcinek 6, 7, 8, 9, 10 Napisy PL [ONLINE]

Zapraszamy do oglądania odcinków serialu Elif z polskimi napisami. Proszę mieć na uwadze, że są to odcinki oryginalne i ich numeracja nie pokrywa się z wersją emitowaną w Telewizji Polskiej (odcinki oryginalne są nieco dłuższe).

6: Służba w posiadłości Kenana jest zauroczona Elif. Tugce nie kryje zazdrości. Aliye też jest niezadowolona. Veysel próbuje zmusić Melek, by wyjawiła miejsce pobytu Elif. Arzu stara wyeliminować każdego, kto może jej przeszkodzić zostać jedyną panią posiadłości. Jako pierwszą obiera sobie za cel Ipek, siostrę Kenana. Mafia nadal ściga Veysela. Arzu podsłuchuje, jak Aisze w modlitwie wspomina ojca Elif.

7: Arzu i Tugce bardzo źle traktują Elif. Osamotniona dziewczynka źle się czuje w obcym domu. Na polecenie Arzu Gonca wyrzuca lekarstwa Ipek, co omal nie kończy się tragedią. Zeynep nie ma pieniędzy na leki dla Melek, której stan coraz bardziej się pogarsza.

8: Zeynep desperacko poszukuje pieniędzy na leki dla Melek. Arzu obawia się, że ojcem Elif może być Kenan. Okazuje się, że 6 lat wcześniej zleciła zabójstwo Melek. Jej zleceniobiorca nie wykonał jednak polecenia. Veysel wpada w kolejne tarapaty.

9: Arzu z pomocą Goncy próbuje trafić na trop Melek. Veysel i Murat odbierają pieniądze należące do mafii. Melek opowiada Aysze o tym, jak Aliye rozdzieliła ją z Kenanem. Selim z powodu awarii samochodu nie dociera na egzamin.

10: Melek wychodzi ze szpitala. Veysel dostaje dodatkowy tydzień na spłatę całości długu. Murat zaczyna podejrzewać, że ojciec chciał oddać Elif w zamian za umorzenie długów. Arzu śledzi Aysze, żeby dotrzeć do Melek. Aliye bardzo zależy na tym, żeby Ipek poznała Merta, syna Ayfer. Selim zabiega o kontakt z Zeynep. Gonca znęca się psychicznie nad Elif. Dziewczynka jest w złym stanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *