Elif odcinek 1, 2, 3, 4, 5 Napisy PL [ONLINE]

Zapraszamy do oglądania odcinków serialu Elif z polskimi napisami. Proszę mieć na uwadze, że są to odcinki oryginalne i ich numeracja nie pokrywa się z wersją emitowaną w Telewizji Polskiej (odcinki oryginalne są nieco dłuższe).

1: Melek mieszka wraz ze swoją córką Elif, mężem Veyselem, alkoholikiem i karciarzem, oraz dwójką jego dzieci. Zeynep stara się pomagać macosze i przyrodniej siostrze. Z kolei Murat wdał się raczej w ojca. Kiedy Melek zapada na poważną chorobę, bezwzględny mąż zmusza ją do podjęcia pracy ją do pracy. Veysel nie mogąc spłacić karcianych długów, obiecuje oddać wierzycielom małą Elif.

2: Melek przez przypadek odkrywa, że Veysel zamierza oddać jej córkę wierzycielom. Zdesperowana matka zwraca się o pomoc do znajomej Aisze, która jest służącą w posiadłości rodziny Kenana Emiroglu. Ciężko chora Melek trafia do szpitala. Wyjawia Aisze, że ojcem Elif jest Kenan. Prosi przyjaciółkę, by zabrała dziewczynkę do jego posiadłości. Aisze ma nie zdradzić nikomu prawdziwej tożsamości dziecka.

3: Aisze wymyka się z Elif ze szpitala i zabiera dziewczynkę do posiadłości Kenana. W obawie o reakcję pracodawców trzyma ją w ukryciu. Tymczasem w posiadłości trwają przygotowania do urodzin Tugce, córki Kenana i jego żony Arzu. Zdesperowany Veysel poszukuje Elif. Mafia grozi mu śmiercią, jeśli nie spłaci długów.

4: Zeynep opiekuje się Melek w szpitalu. Jej stan jest bardzo ciężki. Veysel odnajduje taksówkarza, który wiózł Aisze i Elif do posiadłości Kenana. Grozi i rozkazuje mu jechać w to samo miejsce. Aisze bezskutecznie próbuje powiedzieć Kenanowi o Elif. Arzu i służąca Gonca domyślają się, że kobieta coś ukrywa. Podczas urodzin Tugce nagle w domu pojawia się Elif.

5: Kenan zgadza się, by Elif została w rodzinnej posiadłości. Zazdrosna Tugce nie toleruje jednak dziewczynki. Arzu też nie może znieść jej obecności. Stan zdrowia Melek nie ulega poprawie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *