Elif odcinek 665: Arzu żyje! Selim nie chce się leczyć! Jest pogodzony ze śmiercią! [Streszczenie + Zdjęcia]

665: Elif i Inci oglądają zdjęcia. „Wujek Selim bardzo cię kocha” – stwierdza siostra Asuman. „To prawda. Był pierwszą osobą, która mnie chroniła” – oznajmia Elif. – „Dbał o mnie nawet wtedy, gdy nie wiedział, że jestem jego bratanicą. Nigdy nie zostawił mnie samej. Traktował mnie na równi z Tugce. Chciałabym, żeby jego choroba była tylko złym snem”. „Z Selimem będzie wszystko dobrze, zobaczysz”. Tymczasem Zeynep przeszukuje Internet w poszukiwaniu informacji o chorobie męża. Kiedy Selim wchodzi do pokoju, szybko zamyka laptopa. „Kochanie, co robisz?” – pyta mężczyzna. „Nie, nic…” – odpowiada Zeynep. „Moja mama już zasnęła?”. „Tak, podałam jej lekarstwa i poszła spać”.

„Jestem wyczerpany” – oznajmia Selim, siadając na łóżku. „To był trudny dzień dla nas wszystkich” – stwierdza córka Veysela. „Nigdy nie chciałem, by ktokolwiek cierpiał z mojego powodu. Powinienem to przed wami ukryć, ale zawiodłem…”. „Kochanie, proszę, nie myśl tak. Ja także nie mogę znieść twojego cierpienia. Razem zestarzejemy się, zobaczysz. Nie pozwolę ci odejść. Nie możesz, nie wolno ci!”. Dziewczyna przytula się do męża. Z jej oczu płyną łzy.

W nocy Aliye ma sen. Wraz z rodzina znowu mieszka na farmie. Do jej sypialni przychodzi Selim i budzi ją. Mówi, że ma dla niej niespodziankę i prosi, by poszła za nim. Pani Emiroglu udaje się za synem na zewnątrz, do ogrodu. Znajduje się tam kopczyk, z wbitą w niego drewnianą tabliczką, na której widnieje napis: „Selim Emiroglu”. Aliye budzi się z krzykiem. „Moje dziecko, mój synu…” – mówi kobieta, z trudem łapiąc oddech. – „Boże mój, uratuj mojego syna. Nie każ mi przeżywać śmierci drugiego dziecka”.

Akcja przeskakuje do następnego dnia. Selim schodzi na dół i poprawia krawat przed lustrem. Z salonu wychodzi Aliye i pyta: „Synu, co ty robisz?”. „Idę do pracy” – odpowiada mężczyzna. „Jaka praca? Nie możesz nigdzie iść”. „Mamo, proszę cię. Mam obowiązki i będę je kontynuował tak długo, jak to możliwe”. „Nigdzie nie pójdziesz. Od teraz musisz skupić się tylko i wyłącznie na swoim zdrowiu”. „Dopóki stoję na nogach, będę wypełniał swój obowiązek, jako głowy rodziny”. „Też mu to mówiłam, ale mnie nie słucha, mamo” – oznajmia Zeynep. „Synu, jesteś moim skarbem, moją duszą. Jak w takim czasie możesz myśleć o pracy?”.

„Mamo, musisz mnie zrozumieć” – mówi Selim. – „Pan Fikret zaufał mi i nie mogę go zawieść”. „Nie obchodzi mnie pan Fikret ani nikt inny” – oświadcza Aliye. – „Liczy się tylko twoje zdrowie. Nie idź do pracy i zostań w domu, proszę”. „To, co robię, jest tylko dla dobra mojej rodziny. Nie chcę, byście byli zależni od kogokolwiek. Nie wiem, ile czasu mi zostało, ale będę pracował do ostatniego tchu, aby dać wam lepsze życie”. „Jesteś jak twój ojciec. Silny i wielkoduszny jak on. Zawsze walczysz dla swojej rodziny, ale my tego nie chcemy. Nie chcemy, żebyś dla nas pracował”.

„Skoro jestem taki sam jak tata, dobrze wiesz, że nie zmienię swojej decyzji” – oświadcza Selim i opuszcza dom wraz z Melek i Elif. Ktoś obserwuje ich z ukrycia. Nie wiemy jednak, kto to taki. Akcja przenosi się do szpitala. Yahya wchodzi do sali, na której leży jego kuzynka. Fevziye siedzi na łóżku przy córce. „Ciociu, jest jakaś poprawa?” – pyta mężczyzna. Mama Leyli kręci przecząco głową i odpowiada: „Wszystko jest bez zmian”. „Ach, ciociu, w ogóle nie spałaś. Musisz odpocząć, bo inaczej zachorujesz”. „Co ty mówisz? Nie mogę odejść od mojej córki”.

Nagle Leyla otwiera oczy! „Kuzynko, zobacz, jesteśmy tutaj” – mówi Yahya, machając do niej ręką. „Och, co za szczęście!” – zachwyca się Fevziye i całuje córkę. Tymczasem Yusuf i Zeynep przychodzą na umówione spotkanie z lekarzem. Dziewczyna pokazuje specjaliście dokumentację medyczną swojego męża. W następnej scenie widzimy, jak Selim wraca do domu. Jest zaskoczony, kiedy widzi swoich bliskich zgromadzonych przy stole w ogrodzie. „Co się dzieje?” – pyta mężczyzna.

„Selim, usiądź i wysłuchaj mnie, dobrze?” – prosi uśmiechnięta Zeynep. – „Dzisiaj ja i Yusuf poszliśmy do doktora. To światowej sławy neurolog. Dla niego twoja sytuacja wcale nie jest beznadziejna. Masz szansę na leczenie w Ameryce”. „Super! Wujek będzie zdrowy!” – krzyczy szczęśliwa Elif i przytula się do Inci. Wszyscy są bardzo uśmiechnięci, poza Selimem, który nie wydaje się być przekonany do tych rewelacji.

Kamera nieco się oddala. Widzimy stojącą za płotem, zakapturzoną postać. To… Arzu! Kamera wraca do ogrodu. „To doskonały specjalista” – przekonuje Zeynep. – „Prowadzi zagraniczne konferencje. W ogóle nie mówił pesymistycznie o twojej sytuacji. Wciąż jest nadzieja”. „Kochanie, wspomniałaś o Ameryce?” – pyta Selim. „Tak. Znajduje się tam klinika, która jest liderem w dziedzinie onkologii. Lekarz wyjaśnił wszystko na temat leczenia i stosowanych metod. Moja miłość, możesz wyzdrowieć!”.

„Doktor opowiedział nam o pacjentach, których stan był równie poważny” – oznajmia Yusuf. – „Większość z nich została wyleczona w tej klinice”. „To dla ciebie wielka szansa” – stwierdza Sitare. „Wyzdrowiejesz, Selim” – przekonuje Melek. „Nie wszyscy jednak zostali uratowani” – zauważa Selim, z wyraźnie sceptycznym nastawieniem. „Moje życie, wierzę, że wszystko będzie dobrze” – mówi siostra Murata. – „Nie trać nadziei, proszę”.

Następuje zbliżenie na twarz Arzu. „Wyglądają na szczęśliwych” – mówi kobieta. – „To w sumie oczywiste, są w końcu przekonani, że nie żyję. Nie zdają sobie sprawy, co ich czeka…”. Akcja przenosi się do szpitala. „Ten idiota zapłaci za wszystko, co ci zrobił” – Yahya zapewnia kuzynkę. – „Nie pozwolę mu ponownie cię zranić”. „Yahya, przestań” – prosi Leyla. – „Nic mi nie jest, nie przesadzaj”. „Gdybyśmy przybyli choć minutę później, byłabyś teraz martwa. Zdajesz sobie z tego sprawę?”. „Och, nie mów tak” – wzdycha Fevziye. – „To doprawdy przerażające!”. „Czy to nie prawda, ciociu? Sami lekarze nie wiedzieli, czy z tego wyjdziesz, kuzynko. Byłaś na granicy życia i śmierci!”.

„Wiesz, co przeżyła twoja mama?” – pyta mężczyzna. – „Jej oczy były całe spuchnięte od łez!”. „Synu, masz rację, ale już wystarczy” – mówi Fevziye. – „Nie zapominaj, że jesteśmy w szpitalu. Cóż, zaczerpnę świeżego powietrza”. Matka Leyli opuszcza salę. „Dzisiaj poszedłem poszukać tego drania” – mówi Yahya do kuzynki. – „Miał szczęście, że go nie zastałem. Ale nie martw się, nie dziś, nie jutro, ale zemszczę się na nim. Zabrał mi Melek i o mały włos nie zabrał także kuzynki. Nie zostawię tak tego!”.

„Yahya, wystarczy. Nie udawaj, że zależy ci na mnie” – mówi Leyla. „O czym ty mówisz?” – pyta mężczyzna. „Jesteś zły na Yusufa, ponieważ przeszkodził ci w wyjeździe z Melek. Nie chodzi ci wcale o mnie”. „Kuzynko, nie mów bzdur”. „Lepiej będzie, jeśli się zamkniesz”. „Leyla, nie myślisz rozsądnie. Jesteś wciąż pod wpływem leków”. „Znam cię bardzo dobrze, nie oszukasz mnie”. Akcja przenosi się do domu Yusufa. Wszyscy dorośli są w salonie.

„Kochanie, ja i Yusuf pokazaliśmy twoją dokumentację doktorowi” – oznajmia Zeynep. – „Zaznajomił się z nią szczegółowo i chce, abyś wykonał jeszcze kilka badań. Jest to konieczne do wdrożenia nowego leczenia. Powinieneś zrobić to jak najszybciej, ponieważ wyniki będą znane dopiero po tygodniu. Następnie wyślemy je do kliniki w Stanach. Oni przestudiują je dokładnie i powiadomią nas. Wtedy my polecimy do Ameryki i rozpoczniesz leczenie. Doktor dał nam również tę broszurę. W środku są zdjęcia kliniki, zobacz. Selim, proszę cię…”.

„Wiem, że ta klinika jest bardzo dobra” – oznajmia Selim. – „Jestem też pewien, że zatrudnieni są tam sami najlepsi lekarze. Ale to nie zadziała. Moja choroba jest w zbyt zaawansowanym stadium, by jakiekolwiek leczenie było skuteczne”. „Selim, musisz spróbować! Nie rozumiem, dlaczego tak negatywnie do tego podchodzisz?!”. „Wystarczy. Posłuchaj mnie, nie ma dla mnie żadnej nadziei. Nie istnieje żaden cudowny lek ani nowoczesna terapia. W tej fazie nie da się już nic zrobić”. „Posłuchaj, gdyby nie było nadziei, doktor by ci jej nie dawał” – przekonuje Melek. – „Dlaczego nie chcesz spróbować? Dlaczego się poddajesz?”.

„Musisz dać z siebie wszystko” – mówi Sitare. – „Nie wygra ten, kto nie podejmie walki”. „Proszę cię, synu, nie rezygnuj” – odzywa się Aliye. – „Nie odbieraj mi nadziei”. „Mamo, to nie jest takie proste, jak myślisz” – oznajmia Selim. „Nikt nie powiedział, że będzie łatwo” – zabiera głos Yusuf. „Posłuchajcie, nikt nie czeka na nas z otwartymi rękami. Ameryka, klinika, lekarze… To wszystko kosztuje. Nie zostawię was z finansowymi obciążeniami. Umieram i zaakceptujcie to. Przestańcie śnić!”. „To nie sen. To wielka szansa” – przekonuje Zeynep.

„Jeden procent, to żadna szansa” – stwierdza Selim. – „Czas, który mi pozostał, chcę spędzić z tobą i z resztą rodziny. Tutaj”. Akcja przenosi się na zewnątrz. Arzu stoi pod latarnią. Podchodzi do niej jakiś mężczyzna. „Czego chcesz? To coś dużego?” – pyta nieznajomy. „Potrzebuję fałszywego dowodu tożsamości” – oznajmia Karapinarówna. „To nic trudnego, zrobię to”. „Więc nie trać czasu i bierz się do roboty”. „Nie pracuję bez pieniędzy”. „Ile chcesz?”. „Czterdzieści tysięcy dolarów”. „Chyba oszalałeś! Taniej mogłabym zmienić sobie twarz!”. „Więc znajdź chirurga i zatrudnij go. Dobrej nocy”.

„W porządku, zaczekaj” – Arzu zatrzymuje mężczyznę. – „Dam ci to, czego chcesz”. „Mądra decyzja. Czekaj na telefon ode mnie” – mężczyzna odchodzi. Akcja wraca do domu Yusufa. „Selim, twoje zdrowie jest dla nas cenniejsze od wszystkiego” – oświadcza Melek. – „Jakoś zorganizujemy potrzebną kwotę. Tylko zgódź się podjąć leczenie. To coś, co może uratować ci życie”. „Dlaczego podchodzisz tak negatywnie, synu?” – pyta Aliye. – „Zrób to dla mnie, proszę”.

„Nie poddawaj się bez walki” – prosi bibliotekarz. – „Będziesz walczyć, a my razem z tobą. Wiem, że możesz to zrobić. Pokonasz wszystko, tylko musisz mieć wiarę”. „Selim, jakoś zdobędziemy potrzebne pieniądze” – przekonuje Zeynep. „Jak zdobędziesz? Jak?” – pyta syn Aliye. – „Widzisz, to właśnie próbowałem ci powiedzieć. Życie nie jest takie proste. Niestety”. „Zbierzemy pieniądze wśród całej rodziny. Przeszliśmy razem przez wiele trudnych sytuacji. Z tą też sobie poradzimy. Nigdy nie trać nadziei, kochanie!”.

„Pogodziłem się już z rzeczywistością” – mówi Selim. – „Wiem bardzo dobrze, że podróż do Ameryki wiąże się z ogromnymi kosztami. Okej, załóżmy nawet, że zdobędziemy pieniądze. Tylko co z tego? Przecież nikt nie zagwarantuje mi, że wyzdrowieję. Nie róbcie sobie nadziei na próżno” – mężczyzna podnosi się z krzesła i wychodzi na zewnątrz. „Co teraz zrobimy?” – pyta Zeynep. – „Będziemy siedzieć i czekać bezczynnie? Dlaczego on jest takim pesymistą”. „Serce mi pęka, gdy widzę go w takim stanie” – mówi Aliye. – „Nie wie, co znaczy dla matki patrzeć, jak jej dziecko umiera. Nie rozumie, jak ja się czuję”.

„Mamo, Zeynep, proszę was, nie poddawajcie się” – odzywa się Melek. – „Wiem, że to trudne dla Selima, ale na pewno zdołamy go przekonać”. „Idę z nim porozmawiać” – oznajmia Yusuf. „Synu, przekonaj go” – prosi Aliye. – „Nie mogę zaakceptować faktu, że Selim odrzuca szansę, która się przed nim pojawiła”. Czy Yusufowi udaje się nakłonić Selima do podjęcia leczenia? Jak to możliwe, że Arzu żyje? W jaki sposób się uratowała? I co takiego planuje?

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

9 thoughts on “Elif odcinek 665: Arzu żyje! Selim nie chce się leczyć! Jest pogodzony ze śmiercią! [Streszczenie + Zdjęcia]

 1. Elif
  IV sezon:
  673: Melek i Yusuf nie żyją! Elif mieszka u rodziny Yusufa!
  674: Inci trafia pod opiekę Veysela i Tulay. Elif ucieka od Vildan i ukrywa się w lesie!
  675: Reyhan natyka się na Kerema!
  676: Kerem znajduje bransoletkę prawdopodobnie należącą do Reyhan
  677: Elif ma wypadek!
  678: Stan Elif jest krytyczny!
  679: Veysel i Tulay otwierają sklep z nićmi! Elif odzyskuje przytomność!
  680: Tarik porywa Elif ze szpitala
  681: Reyhan odkrywa obecność Elif w rezydencji
  682: Reyhan opiekuje się Elif
  683: Matka Reyhan przyprowadza Elif do Macide
  684. Elif poznaje Kerema!
  685. Tarik widzi Elif z Macide
  686. Tarik chce udusić Vildan. Tarik zdradza Humeyrę
  687. Leyha ratuje Elif przed Vildan
  688. Reyhan zabiera Elif na plac zabaw. Vildan traci przytomność
  689. Tarik grozi Elif
  690. Humeyra daje Reyhan naszyjnik! Wspólna przejażdżka motorem Kerema i Reyhan!
  691. Tarik przegrywa wszystkie pieniądze. Mężczyzna chce rozjechać Elif samochodem!
  692. Kerem i Reyhan nie mogą wydostać się z windy
  693. Elif ucieka Tarikowi
  694. Rodzina Hactanir obchodzi jakąś uroczystość
  695. Kerem podsłuchuje rozmowę Tarika
  696. Humeyra oskarża Reyhan kradzież. Elif traci przytomność
  697. Reyhan rzuca pracę w rezydencji
  698. Kerem szuka Reyhan. Dziewczyna zostaje napadnięta. Elif podsłuchuje rozmowę Tarika i Vildan
  699. Kerem ratuje życie Reyhan. Mężczyzna sprowadza dziewczynę z powrotem do rezydencji. Humeyra znęca się nad Elif
  700. Kerem widzi Reyhan z jakimś mężczyzną
  701. Kerem dostaje kwiaty
  702. Okazuje się, że Vildan jest siostrą Julide
  703. Reyhan zostaje potrącona przez samochód
  704. Kerem oddaje krew dla Reyhan
  705. Reyhan odzyskuje przytomność
  706. Elif mówi coś Keremowi. Mężczyzna robi wielkie oczy
  707. Elif traci przytomność. Vildan obcina jej kosmyk włosów
  708. Tarik jest swoją kochanką na randce
  709. Vildan odbiera telefon i robi wielkie oczy
  710. Tarik porywa Elif. Dziewczynka ucieka od mężczyzny
  711. Vildan odnajduje Elif.
  712. Vildan pomaga Elif w ucieczce i przekazuje dziewczynkę innej rodzinie. Elif mija się z Inci
  713. Yafer chce sprzedać Elif
  714. Yafer chce udusić Elif
  715. Humeyra jest w ciąży. Kerem znowu ratuje Reyhan
  716. Macide daje pieniądze jakiemuś facetowi
  717. Humeyra traci przytomność
  718. Tarik dowiaduje się, że Humeyra jest w ciąży. Kerem widzi Tarika z inną kobietą
  719. Tarik atakuje Vildan
  720. Vildan wyjeżdża. Elif ucieka z domu Yafera
  721. Kerem jest zauroczony Reyhan
  722. Elif ukrywa się w sklepie Veysela i Tulay
  723. Elif trafia do domu Julide
  724. Elif zostaje potrącona przez samochód
  725. Macide dowiaduje się o wypadku Elif! Dziewczynka znika ze szpitala!
  726. Elif znowu trafia do domu Yafera!
  727. Kerem otrzymuje tajemniczy list
  728. Sema w śmiertelnym niebezpieczeństwie
  729. Humeyra urządza pokój dla dziecka. Vildan zabiera Elif z domu Yafera
  730. Wielka awantura w domu Haktanir!
  731. Ara widzi w gazecie zdjęcie Reyhan
  732. Humeyra spotyka matkę Reyhan
  733. Reyhan wyjeżdża za granicę
  734. Vildan odwiedza Tarika. Kerem nie może pogodzić się z odejściem Reyhan
  735. Melek żyje. Kobieta jest biedna i je ze śmietnika
  736. Melek szuka Elif
  737. Melek przypomina sobie wydarzenia z przeszłości
  738. Veysel i Tulay otrzymują list od Selima i Zeynep.
  739. Elif wpada w pułapkę Tarika
  740. Elif boi się tarika
  741. Kochanka Tarika nie wpuszcza go do domu
  742. Tarik daje swojej kochance naszyjnik
  743. Elif ucieka z domu Vildan
  744. Elif udaje się na policję
  745. Safak i Julide zbliżają się do siebie
  746. Vildan przyprowadza Elif do rezydencji
  747. Vildan wraca do pracy w rezydencji
  748. Kochanka Tarika przychodzi do rezydencji
  749. Pojawia się Sureya
  750. Sureya wprowadza się do rezydencji
  751. Elif pokazuje Sureyi zdjęcie na którym jest Kerem i Reyhan
  752. Kłótnia Ary i Sureyi
  753. Macide, Kerem i Tarik siedzą w salonie
  754. Safak przychodzi do sklepu Tulay
  755. Poważna rozmowa Tarika i Macide
  756. Tarik namawia Vildan, by wywołała poronienie u Humeyry
  757. Veysel mija się z Melek
  758. Policja wyrzuca Melek z domu
  759. Julide pomaga Melek
  760. Inci spotyka Melek
  761. Tulay nie wierzy Inci, że widziała Melek
  762. Inci chce uciec z domu
  763. Melek Rozmawia z Julide
  764. Spotkanie Melek i Inci
  765. Melek idzie do domu Julide i Emrihana
  766. Veysel rozmawia z Tulay
  767. Julide jest u Tulay!
  768. Kerem nabiera podejrzeń wobec Tarika!
  769. Spotkanie Melek i Tulay
  770. Veysel dowiaduje się, że Melek żyje
  771. Melek głaszcze Emrihana po głowie
  772. Elif zakrada się do gabinetu Tarika
  773. Kerem jest chory
  774. Macide traci przytomność
  775. Macide trafia do szpitala
  776. Melek trafia do tego samego szpitala co Macide! Kobieta zauważa ciotkę Yusufa!
  777. Melek ucieka ze szpitala
  778. Kerem i Sureya zbliżają się do siebie
  779. Melek szyje ubranie
  780. Vildan postanawia uciec z rezydencji. Tarik jednak staje jej na drodze
  781. Vildan atakuje Tarika. Macide wychodzi ze szpitala
  782. Melek odzyskuje pamięć
  783. Kochanka Tarika ma innego faceta
  784. Taniec Kerema i Sureyi
  785. Nowe problemy Julide
  786. Melek i Julide tracą dom
  787. Veysel, Tulay, Melek i Julide jadą samochodem
  788. Melek przypomina sobie coś tajemniczego
  789. Veysel wyjawia coś Melek
  790. Safak i Julide przychodzą do jakiegoś mężczyzny
  791. Melek ma koszmary
  792. Kerem jest szczęśliwy
  793. Melek przytula Inci
  794. Melek ucieka przed ludźmi Tarika
  795. Humeyra nakrywa Tarika z kochanką
  796. Humeyra mówi Keremowi, że Tarik ją zdradza
  797. Pojawia się jakaś kobieta w domu matki Safaka
  798. Kochanka Tarika podsłuchuje rozmowę Kerema i Sureyi
  799. Tarik chce zgwałcić Melek
  800. Wielka kłótnia Tarika i Humeyry!
  801. Pojednanie Elif i Humeyry. Tarik upija się
  802. Do Kerema przychodzi jakiś mężczyzna
  803. Melek chce podjąć pracę w rezydencji
  804. Melek przychodzi do rezydencji
  805. Melek zaczyna pracę w rezydencji
  806. Kłótnia Kerema i Tarika!
  807. Tulay rozawia przez telefon z Macide
  808. Humeyra jest załamana. Kobieta prosi o pomoc kochankę Tarika
  809. Elif występuje w reklamie butów
  810. Kerem odbiera niepokojący telefon
  811. Melek wpada na trop Elif. Kobieta traci przytomność
  812. Safak ratuje życie Melek
  813. Policja zjawia się w firmie Haktanir
  814. Humreyra przytula się do Tarika
  815. Wypadek kochanki Tarika
  816. Tarik widzi Vildan jak mówi sama do siebie
  817. Melek mdleje na ulicy
  818. Mustafa śledzi Tarika i jego ludzi
  819. Znajoma Kerema ma koszmary
  820. Elif spotyka Melek. Chce do niej pobiec, ale Vildan staje jej na drodze
  821. Vildan podsłuchuje rozmowę Elif, Kerema i Sureyi
  822. Jakaś dziewczyna widzi Safaka, Julide i Emirhana razem. Jest zazdrosna
  823. Bójka Kerema i jakiegoś faceta
  824. Parla spotyka się z tym facetem, z którym bił się Kerem
  825. Ludzie Tarika odwiedzają Veysela
  826. Jakiś facet oświadcza się kochance Tarika. Kobieta przyjmuje jego oświadczyny
  827. Tarik upija się
  828. Bójka Kerema i jakiegoś faceta
  829. Kerem otrzymuje jakiś list
  830. Kerem postanawa oświadczyć się Sureyi. Parla zostaje pobita
  831. Ludzie Tarika chcą zabić Veysela. Mężczyzna unika śmierci. Parla dziwnie się zachowuje
  832. Tarik mści się na kochanku swojej kochanki
  833. Tarik godzi się ze swoją kochanką
  834. Kerem ma złe sny
  835. Wypadek samochodowy Parli
  836. Parla walczy o życie
  837. Parla jest sparaliżowana
  838. Tarik rozmawia z jakąś kobietą
  839. Mustafa spotyka się z Veyselem
  840. Melek w śmietelnym niebezpieczeństwie. Veysel ratuje kobietę. Kerem trafia do aresztu
  841. Dom Julide zostaje zdemolowany
  842. Melek i Veysel ukrywają się przed ludźmi Tarika. Tulay jest w ciąży
  843. Tarik mierzy do Melek z broni
  844. Tarik zabija Veysela
  845. Tulay i Inci dowiadują się o śmierci Veysela
  846. Żałoba w domu Tulay
  847. Mustafa odnajduje Melek. Zawiadamia o tym Macide
  848. Mustafa zostaje zamordowany
  849. Melek i Elif odnajdują się
  850. Policja zjawia się w rezydencji
  851. Humeyra nakrywa Tarika na zdradzie
  852. Humeyra traci ciąże
  853. Macide słyszy rozmowę Melek i Julide
  854. Policja robi nalot na dom Tarika. Mężczyzna ucieka wraz z kochanką
  855. Auto Tarika psuje się podczas ucieczki. Parla odzyskuje władzę w nogach
  856. Parla ukrywa przed rodziną swój powrót do zdrowia. Spotkanie Elif i Inci
  857. Policja znajduje zwłoki Mustafy.
  858. Tulay i Inci wyjeżdżają za granicę
  859. Kerem i Parla szykują się do ślubu
  860. Strzelanina na ślubie Kerema i Parli. Melek i Elif zostają postrzelone. Safak oświadcza się Julide. Tarik zostaje aresztowany
  V Sezon
  861. Melek i Elif są znowu razem!
  862. Julide poznaje Mahira! Melek kładzie się spać do łóżka z Elif!
  863. Melek ma złe sny! Śni jej się że zaginęła Elif!
  864. Kimyet rozmawia z Macide i Parlą!
  865. Asli odwiedza Melek i Elif!
  866. Julide myśli że Tufan chce ją skrzywdzić!
  867. Wspólna rozmowa przy kawie Kerema, Tarika, Kimyet i Macide!
  868. Emrihan poznaje Mahira!
  869. Melek mdleje! Macide znajduje zdjęcie Kerema i Surreyi!
  870. Kimyet znajduje w kopercie zdjęcie Kerema i Surreyi!
  871. Mahir przychodzi z Emrihanem do Julide!
  872. Tufan dobija się do drzwi Melek!
  873. Melek spotyka Tufana! Elif spotyka Hakkiego!

 2. 874: Julide wybiera się z Emrihanem na spacer do parku! Asli rozmawia z Melek!
  875: Parla rozmawia z Kimyet!
  876: Asli odprowadza Elif do szkoły!
  877: Macide rozmawia z Keremem przez telefon!
  878: Parla poznaje Mahira!
  879: Melek zostaje poszarpana przez jednego z ludzi Tufana!
  880: Julide zostaje poszarpana przez Tufana!
  883:

 3. 874: Julide wybiera się z Emrihanem na spacer do parku! Asli rozmawia z Melek!
  875: Parla rozmawia z Kimyet!
  876: Asli odprowadza Elif do szkoły!
  877: Macide rozmawia z Keremem przez telefon!
  878: Parla poznaje Mahira!
  879: Melek zostaje poszarpana przez jednego z ludzi Tufana!
  880: Julide zostaje poszarpana przez Tufana!

 4. 881. Melek zostaje zastraszona!
  882. Lód między Hümeyrą a jego bliską strażą Levent zaczyna się topić!
  883. Macide widzi Melek i Elif, ale traci swoje znaki. Arif, człowiek Macide’a, obiecuje je znaleźć!
  884. Mężczyźnie Tarika udaje się wejść do rezydencji i próbuje przekonać Hümeyrę, by poszedł zobaczyć się z Tarikiem!
  885. Aslı, która jest bezrobotna, postanawia spojrzeć na ogłoszenia o pracy w gazecie, a reklama przyciąga jej uwagę!
  886. Aslı szuka pracy i widzi fundację należącą do Macide!
  887. Kerem mówi, że zorganizuje konkurs stylistyczny w swojej firmie!
  888. Świt upada, gdy widzi obok siebie Powódź i Jülide!
  889. Aslı wciąż nie może wyjść z napięcia, którego doświadczyła z Keremem!
  890. Ludzie Tarika kładą broń na głowie Leventa! Robi wszystko, aby uratować Hümeyrę, która jest tego świadkiem!
  891. Plan przygotowany przez Aleva i Tufana działa, a Şafak jest rozczarowany!
  892. Parla przychodzi, gdy Asli i Kerem pracują w pokoju do nauki. Kiedy dowiaduje się, że osoba, o której myśli, że tak naprawdę nie jest asystentem Kerema, jest zszokowana!
  893. Parla chce iść na imprezę, na którą została zaproszona z Keremem!
  894. Kerem i Rana denerwują się pracą. Chociaż Kerem dominuje podczas dyskusji, Rana jest zdecydowana zrobić to, co wie. Tworzy plan i dzieli się nim z Mahirem!
  895. Rana, która jest bardziej zaznajomiona z Keremem, nie poddaje się i postanawia tworzyć nowe plany. Mówi Mahirowi, że dołoży wszelkich starań, aby osiągnąć swój cel!
  896. Melek i Aslı są ciągle zaniepokojeni w swoich domach. Teraz czeka na nich niespodzianka, która uważa, że ​​powinni się wyprowadzić ze swojego domu!
  897. Elif nadal ukrywa dziś swoją chorobę przed Macide! Jülide chce porozmawiać z Şafakiem i wyjaśnić, co się stało. Ale Potop grozi, że mu przeszkodzi!
  898. Zasób zaczyna podejrzewać, że Macide zapomniał o wszystkim i utrzymuje ją pod kontrolą!
  899. Melek i Asli zmuszeni są wyjść z domu w środku nocy i schronić się w parku!
  900. Leman, który dowiaduje się, że Şafak złożył petycję, znajduje rozwiązanie, rozmawiając otwarcie ze swoim synem, ale widzi, jak bardzo jest zdeterminowany, by wyjechać ze Stambułu!
  901. Pod koniec wieczoru w Elif znajduje dom Macide , w którym mieszka Melek, ale jest bardzo smutna, widząc, że dom jest pusty!
  902. Kerem dowiaduje się, że Aslı, za którym podążał, schronił się w meczecie
  903. Dzięki Aslı , Melek i Keremowi Elif dostaje dziś wieczorem nowy dom!
  904. Parla dowiaduje się agenta nieruchomości i dowiaduje się, że Kerem trzyma dom dla Aslı!

 5. ciekawe czy selim da sie namówić i pojedzie na leczenie no i czy sie wszystko uda musi wyzdrowieć wkońcu zostanie ojcem a zeynep mamą nie może jej teraz zostawić samej jak jest w ciąży bo jeszcze ze stresu z nerwów może poronić i będzie klops selim wyzdrowieje zeynep urodzi zdrowe piękne dziecko i rodzinka będzie sobie żyła jeszcze długo i szczęśliwie całą trójeczka ja w to głęboko wierze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *