Elif odcinek 74, 75, 76, 77: Melih poznaje swoją siostrę! [Streszczenie + Zdjęcia]

Sprawdź co wydarzy się w nowych odc 74-77 serialu Elif. W nowych odcinkach m.in. Melih dowiaduje się, że Melek jest jego siostrą oraz bójka Selima z Erkutem. Odcinki te będą ostatnimi emitowanymi także o godz. 8:35. Od 28 sierpnia emitowane będą tylko premierowe odcinki o godz. 14:00. Nie będzie powtórek w telewizji, natomiast w dalszym ciągu będą dostępne online na stronie VOD.TVP.PL.

Elif odcinki 74-77 – opis

74 (wtorek 22 sierpnia): Przerażony Murat wyskakuje z balkonu i łamie nogę. Udaje mu się jednak dotrzeć do samochodu i razem z Veyselem zbiegają z miejsca. Okazuje się, że podczas ucieczki Murat zgubił telefon z nagraniem. Aisze znajduje kopertę ze zdjęciami.

75 (środa 23 sierpnia): Sadik, na prośbę Meliha, szuka telefonu, który zgubił Murat. Szukają go również Arzu i Gonca. Aysze jedzie do Melek i pokazuje jej zdjęcia. Dochodzi do ostrego starcia między Selimem a Erkutem. Selim upewnia się, że Zeynep jest w nim zakochana.

76 (czwartek 24 sierpnia): Melih zleca Sadkowi przeprowadzenie wywiadu na temat przeszłości Aysze. Doprowadza również do anulowania kolejnego zamówienia. Kenan jest załamany. Erkut wynajmuje dom. Chce w nim zamieszkać po ślubie. Zeynep dowiaduje się, że Veysel nie kontaktował się jeszcze z adwokatem w sprawie ślubu. Melih i Kenan jedzą razem obiad, podczas którego Kenan zaczyna mówić o swoim małżeństwie z Melek. Tymczasem Melek musi się wyprowadzić.

77 (piątek 25 sierpnia): Po rozmowie z Kenanem Melih łączy fakty. Domyśla się, że to Melek jest zaginioną siostrą. Kenan i Selim odbywają szczerą rozmowę. Selim wyjawia bratu prawdę o pobiciu. Zeynep dowiaduje się, że to Erkut pobił Selima. Jest wściekła i odwołuje ślub. W tym czasie Veysel odwiedza adwokat Melek i deklaruje chęć rozwodu. Gdy Zeynep i Melek są gotowe do opuszczenia domu, pojawia się jego nowy właściciel.

Zdjęcia:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *