Elif odcinek 98 i 99: Melih w niebezpieczeństwie! [Streszczenie + Dużo Zdjęć]

98 (poniedziałek 25 września): Zeynep w kawiarni odbywa trudną rozmowę z Selimem, podczas gdy dziewczynki zajadają się ciastkiem. Arzu odwiedza Veysela. Selim zabiera dziewczynki z kawiarni. Elif, przed wyjściem, przytula się mocno do Zeynep. Tugce jest zła, bo Selim nie pozwolił jej dokończyć ciastka. Erkut przychodzi do Veysela. Mężczyzna mówi mu o kradzieży samochodu i pobiciu Murata. Prawnik Melek spotyka się z Melihem. Melih, pomimo przeciwności, zrobi wszystko by uwolnić siostrę z więzienia. Obiecuje sobie również, że odnajdzie i ukarze ludzi, przez których Melek trafiła do tego miejsca. Pelin natyka się na Selima i dziewczynki. Mężczyzna nie jest zadowolony z tego spotkania. Nie chce rozmawiać z Pelin i zabiera dziewczynki. Tugce znowu jest zła, bo kolejny już raz nie może dokończyć swojego ciastka… Melek powoli przystosowuje się do ciężkiego życia w więzieniu. Seyda zmienia opatrunek Muratowi. Nagle do domu wchodzi Veysel. Jest wściekły na syna… Zdziela go kilkukrotnie po twarzy. Seyda próbuje go powstrzymać. Veysel chwyta Murata za fraki i wyprowadza z domu. Elif z Tugce bawią się lalkami. Selim nieobecny rozmyśla o Zeynep. Ipek spostrzega jego dziwne zachowanie. Veysel, kiedy już nieco ochłonął, przynosi Muratowi zupę do łóżka. Próbuje porozmawiać z nim o tym, co się stało. Obaj nadal bezgranicznie ufają Erkutowi, o nic go nie podejrzewając. Zeynep udaje się pod rezydencję Emiroglu i dzwoni do Selima. Mężczyzna waha się, ale w końcu odbiera i wychodzi z domu. Zeynep zabiera go do Melek…

99 (wtorek 26 września): Melek jest bardzo zaskoczona wizytą Selima. Niepewnie podnosi słuchawkę i pyta go, co tu robi. Arzu chwyta Elif za głowę, potrząsa nią i krzyczy. Nie może pogodzić się z tym, że dziewczynka przez wszystkich domowników jest otaczana taką opieką. Selim zapewnia Melek, że należycie zaopiekuje się jej córką i nie zdradzi nikomu tajemnicy, którą wyjawiła mu Aysze. Melih nie ustaje w poszukiwaniach winnego pobytu jego siostry w więzieniu. Nawet kosztem własnego bezpieczeństwa walczy o uwolnienie siostry. Elif dostaje od Aliye sweter. Tugce patrzy zazdrośnie. Veysel z synem odwiedzają Erkuta. Murat znowu dostaje ochrzan od ojca. Elif chwali się Kiraz swoim nowym swetrem. Prezent od Aliye staje się kością niezgody pomiędzy Elif a Tugce. Selim wraca do domu. Każe Elif zamknąć oczy, bo ma dla niej prezent. Okazuje się, że jest to rower. Arzu schodzi na dół. Widząc kolejny prezent dla Elif wpada w szał. Świadkiem całej sytuacji jest Selim. Mężczyzna zrobi wszystko, aby uratować bratanicę z gier Arzu.

Zdjęcia:

9 thoughts on “Elif odcinek 98 i 99: Melih w niebezpieczeństwie! [Streszczenie + Dużo Zdjęć]

  1. Dziwne jest że tak popularny serial i tak krutki,to jeszcze są Reklamy. Nie powinno być wcale Reklam podczas Emisji Serialu przecież odc powinien trwać 45 min.

  2. Oglądam z ciekawością co dalej…. denerwuje mnie tak rozlazła akcja , za dużo tam łez i bezradności Melek, tajemnic, po co jej te tajemnice? odcinki są za krótkie ,ile lat będą wyświetlane ! Arzu dobrze gra ale męskie role są beznadziejne , nijakie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *