Meandry uczuć odcinek 37 i 38: Zamieszki w Korludagu! [Streszczenie + Zdjęcia]

37 (poniedziałek 29 stycznia): Rozwścieczony Tahsin niszczy kopie obrazów z posiadłości, następnie wrzuca je do kominka i spala. Oryginalne obrazy Cesur umieszcza na ścianach swojego domu. Nazajutrz Korhan z samego rana jedzie pod placówkę konsulatu USA, gdzie Hulja ma zjawić się w celu wyrobienia wizy. Mihriban przynosi Tahsinowi informację o odwołaniu ze stanowisk naczelnika Mehmeta, prokuratora Tayfuna i sędziego Nihata i wszczęciu śledztwa w ich sprawie. Dyrektor więzienia dzwoni do Adalet i powiadamia, że jej brat napisał list do Cesura. Przerażona kobieta dzwoni do Tahsina i prosi go, by przechwycił ten list. Suhan na nagraniu z wesela Sirin odnajduje dowód, że obraz dziadków Cesura wisiał w ich domu w Niszantaszi. Hulja przyjeżdża pod konsulat. Kiedy Korhan chce ją dopaść, nieoczekiwanie na miejscu zjawia się także… Cahide! Mężczyzna żąda od żony wyjaśnień. Kobieta twierdzi, że Hulja ją szantażuje i żąda od niej pieniędzy. Na farmę Alemdaroglu przyjeżdża listonosz z korespondencją z więzienia. Tuż za nim zjawia się Tahsin i zabiera przesyłkę! Następnie mężczyzna składa wizytę Cesurowi. Alemdaroglu chce się go pozbyć, ale Fugan zaprasza Tahsina do środka. Korludag jest zbulwersowany widokiem obrazów, których niegdyś był w posiadaniu. Korhan zawozi Hulję na komisariat policji. Chce złożyć skargę na oszustkę, ale kobieta po raz kolejny ucieka! Cesur domyśla się, że Tahsin powstrzymał listonosza przed doręczeniem mu ważnej korespondencji. Prosi Banu, by ustaliła, czego mogła ona dotyczyć.

38 (wtorek 30 stycznia): Tahsin obmyśla wraz z Adalet, w jaki sposób mogą unieszkodliwić Rizę po jego wyjściu z więzienia. Mężczyzna wie bowiem, że to Adalet jest morderczynią Hasana Karahasanoglu. Tahsin spala list, który Riza napisał do Cesura. Następnie udaje się na spotkanie z prokuratorem, sędzią i naczelnikiem. Zapewnia ich, że za trzy miesiące wrócą do pełnienia swoich funkcji. Cesur przyjeżdża na pocztę, by dowiedzieć się, kto odpowiada za dostarczanie przesyłek na jego farmę. Następnie namawia pracowników Tahsina do wszczęcia buntu przeciwko swojemu pracodawcy i prosi, by ich żony powróciły do pracy w fabryce Suhan. Korhan nie wierzy w historię, że to Cesur nasłał Hulję na ich rodzinę. Tahsin dowiaduje się o skargach, które na niego wpłynęły i wraz z naczelnikiem policji postanawia działać… Korludag wynajmuje ludzi, którzy niszczą wystawy miejscowych sklepów i wykrzykują oszczerstwa pod adresem Tahsina. Cesur odwiedza Suhan w jej fabryce. Na jednym z flakonów perfum zauważa inskrypcję, którą sam ułożył specjalnie dla Suhan. Mężczyzna aranżuje kolację, na której wręcza Suhan pierścionek. W centrum miasta dochodzi do zamieszek. Tahsin publicznie oskarża Cesura Alemdaroglu o wyrządzone szkody i sam obrywa kamieniem w głowę! Salih w tym czasie wznieca pożar w domu dla służby na farmie Korludagów.

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *