Meandry uczuć odcinek 75: Suhan dowiaduje się o morderstwie ojca! [Streszczenie + Zdjęcia]

75 (czwartek 22 marca): Cesur odbiera telefon od Banu. Okazuje się, że starzec, który został oskarżony o zabójstwo Saliha, został zaatakowany nożem w więzieniu i trafił do szpitala. Riza jest wściekły na Turana, że nie doprowadził sprawy do końca, gdyż starzec miał zginąć. Obawia się, że teraz mężczyzna może przestać ich kryć… Cesur jedzie do szpitala, by raz jeszcze porozmawiać ze starcem. W to samo miejsce udaje się Riza. Brat Adalet jest jednak pierwszy. Przywdziewając lekarski fartuch, wchodzi do strzeżonej przez policjantów sali. Bierze poduszkę i zaczyna dusić pacjenta! Po chwili zjawia się Cesur, ale strażnicy nie pozwalają mu wejść. Riza niezauważony wychodzi z sali…

Korhan przyjeżdża do rezydencji. Mówi siostrze o hojnym prezencie, którym ich ojciec obdarował Rizę. Tahsin tymczasem telefonuje do Rizy. Żąda odpowiedzi, czy to on groził Adalet. Riza jednak spokojnie zaprzecza i mówi, że po raz kolejny wydobył go z opresji, pozbywając się żebraka. Następnie rozłącza się. Po chwili do biura wchodzi Bulent. Korludag wypytuje go o nowe informacje z firmy Korhana. Do nowej firmy teścia przyjeżdża również Cahide i przypadkowo poznaje prawdę, że to Bulent jest kretem w firmie Korhana!

Cesur informuje Banu o morderstwie starca. Kobieta prosi go, by nie popełniał głupstw i nie działał na własną rękę. Kiedy Riza wraca do swojego hotelu, przed wejściem zastaje… Suhan! Kobieta żąda od niego odpowiedzi, czego chce od jej ojca i jakiego ma na niego haka. „Pewna jesteś, że chcesz to wiedzieć?” – odpowiada jej Riza, następnie każe Suhan iść za sobą. Kiedy Bulent wychodzi z firmy Tahsina, Cahide wsiada do jego samochodu. Mężczyzna jest zaskoczony jej obecnością. Cahide mówi, że wie o jego zdradzie.

Riza zaprowadza Suhan do swojego pokoju hotelowego. Następnie pokazuje jej filmik, na którym widać, jak jej ojciec zabija Saliha! Kobieta siada z wrażenia na krześle i omal nie mdleje. „Jeżeli kochasz ojca, to lepiej zaprzyjaźnij się ze mną…” – mówi jej Riza. Do hotelu przyjeżdża Cesur i udaje się do pokoju Rizy! Krzyczy przez drzwi, by otworzył, bo inaczej je wyważy. Po chwili drzwi otwierają się, a za nimi mężczyzna widzi… Suhan! Cesur jest zaskoczony, pyta ją, co tutaj robi. Kobieta tłumaczy mu, że przyszła tu w poszukiwaniu kolejnych dowodów… Cesur nie wierzy jej i wchodzi do środka sprawdzić, czy nie ma tutaj Rizy. Nie znajduje go jednak. Suhan wyprowadza go szybko, by nikt ich nie zobaczył.

Na zewnątrz Cesur dalej dopytuje Suhan, co tutaj robiła. Kobieta opowiada, że jej ojciec przekazał hotel Rizie. Mówi, że szukała powodów, dlaczego to zrobił. Nie mówi jednak nic o filmie, który pokazał jej Riza… Cesur z kolei mówi jej o zabójstwie żebraka, który przyznał się do morderstwa Saliha. Bulent prosi Cahide, by to co wie, zostało między nimi. „Jeśli coś zrobisz, jeżeli się wygadasz, zdradzę wszystkie twoje sekrety” – grozi. Kobieta jednak już się nie boi. I tak wszystkie jej grzechy wyszły na jaw. Mówi Bulentowi, że dochowa tajemnicy, o ile on będzie postępował tak jak ona chce. W zamian za milczenie żąda, by Bulent szpiegował także dla niej.

Mihriban zdradza Korhanowi, że jeżeli wygra wybory na burmistrza, wszystkie swoje udziały w firmie przekaże Bulentowi. Uważa, że tak będzie najlepiej. Cesur i Suhan siedzą na ławce nad jeziorem. Mężczyzna zachodzi w głowę, co może być powodem przekazania hotelu. Wie, że Tahsin niczego nie oddaje za darmo. Suhan tłumaczy mu, że jest to rekompensata dla Rizy za trzydzieści lat spędzonych niewinnie w więzieniu. Tahsin przyjeżdża pod hotel. Widzi Turana myjącego samochód Rizy i mówi, że chce z nim porozmawiać. Kiedy Turan wsiada do jego samochodu, Korludag każe szoferowi pojechać w odludne miejsce.

W hotelu zjawia się Hulja. Kiedy nie zastaje Turana, postanawia porozmawiać z Rizą. Tahsin pyta Turana, od kiedy zna Rizę. Następnie składa mu ofertę. Chce by informował go o wszystkim, co robi Riza, z kim spotyka się i co planuje. W zamian da mu tyle pieniędzy, ile chce. Hulja uprzedza Rizę, że Turan to niepewny współpracownik. Mówi, że bardzo łatwo go przekupić. Riza zaśmiewa się tylko i odpowiada, że Turan to jedynie pionek i nic dla niego nie znaczy. Turan tymczasem odrzuca ofertę Tahsina. Mówi, że nie zdradzi Rizy, bo dzięki niemu odmieniło się jego życie. „Nie każdego można kupić” – poucza Korludaga i odchodzi.

Riza zdradza Hulji, że Tahsin jest śmiertelnie chory i radzi, by wykorzystała z zyskiem dla siebie jego ostatnie godziny… Suhan w rezydencji opiekuje się małym Zaferem. Kiedy Tahsin wraca do domu, chce by córka przekazała mu malca na ręce. Suhan dłuższą chwilę waha się, przygląda podejrzliwie ojcu (o którym już wie, że jest mordercą) i ostatecznie przekazuje mu Zafera. Następnie zamyka się w swoim pokoju i zastanawia, co powinna teraz zrobić… Necla odwiedza Adalet w więzieniu. Mówi jej o nieuleczalnej chorobie Tahsina. Kobieta wpada w osłupienie. Cesur przyjeżdża do warsztatu Rifata. Prosi go o klucze do magazynu następnie gubi policjantów, którzy nieustannie go obserwują. Suhan z ojcem udaje się na spacer, podczas którego wyznaje mu, że wie wszystko o Salihu!

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *