Meandry uczuć odcinek 45 i 46: Cahide jest w prawdziwej ciąży! [Streszczenie + Zdjęcia]

45 (czwartek 8 lutego): Cesur wręcza Suhan pierwszą część listu swojego ojca i prosi, by zapoznała się z drugą częścią, którą ma Cahide. Mówi, że jeżeli to list samobójcy, to zrezygnuje z zemsty. Nazajutrz Suhan zjawia się w rezydencji i prosi Cahide o pokazanie jej listu. Nie chce go zabierać, chce go jedynie przeczytać. Tahsin dowiaduje się, że jego syn jest w posiadaniu połowy listu. Pędzi do rezydencji, by mu ją odebrać. W tym czasie Suhan zapoznaje się z pełną treścią listu, z której jasno wynika, że ojciec Cesura nie zamierzał popełnić samobójstwa. Dzwoni do Cesura, by go o tym poinformować. Tahsin zabiera Korhanowi list Hasana i porywa go na kawałki. Jedzie następnie do sierocińca, w którym spędził swoje dzieciństwo. Nie wchodzi jednak do środka. Na cmentarzu rozpoczyna się ekshumacja zwłok Hasana. Suhan odbywa szczerą rozmowę z bratem.

46 (piątek 9 lutego): Na farmę Cesura listonosz dostarcza list bez nadawcy. Okazuje się, że jest to kolejne pismo od Rizy! Mężczyzna udziela w nim rady: „Jesteś na dobrej drodze, nie myśl z niej schodzić”. Rano Cahide oraz Korhan mają problemy żołądkowe. Z listem od Rizy Cesur udaje się na policję. Adalet przed apteką także znajduje niepodpisaną kopertę. W środku jest list o treści „Obserwuję cię…”. Mihriban na leśnej ścieżce natrafia na wymiotującą Cahide. Zawozi ją do szpitala w Stambule. Na miejscu zjawia się także Korhan. Bulent wiezie Hulję do tego samego szpitala, by kolejny raz kobieta podała się za Cahidę. Przejeżdżająca obok Banu jest zaskoczona, kiedy widzi ich w jednym samochodzie. Bulent wraz z Hulją utknęli w korku i Cahide sama będzie musiała udać się na badanie USG! Jest przerażona wiedząc, że za chwilę runie jej misternie ułożony plan. Cesur otrzymuje wyniki ekspertyzy, zgodnie z którą w zwłokach jego ojca wykryto ślad po ranie postrzałowej. Mężczyzna jest teraz pewien, że jego ojciec został zamordowany. Doktor przeprowadza badanie USG Cahide. Nieoczekiwanie okazuje się, że kobieta naprawdę jest w ciąży! Kiedy wszyscy wychodzą, na salę wchodzi Hulja. Cahide okłamuje ją, że przekupiła lekarza i nie wyjawia prawdy, że jest w ciąży. Hulja zauważa jednak jej dziwne zachowanie. Suhan informuje Korhana o wynikach autopsji ojca Cesura.

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *