Meandry uczuć odcinek 45 i 46: Cahide jest w prawdziwej ciąży! [Streszczenie + Zdjęcia]

45 (czwartek 8 lutego): Cesur wręcza Suhan pierwszą część listu swojego ojca i prosi, by zapoznała się z drugą częścią, którą ma Cahide. Mówi, że jeżeli to list samobójcy, to zrezygnuje z zemsty. Nazajutrz Suhan zjawia się w rezydencji i prosi Cahide o pokazanie jej listu. Nie chce go zabierać, chce go jedynie przeczytać. Tahsin dowiaduje się, że jego syn jest w posiadaniu połowy listu. Pędzi do rezydencji, by mu ją odebrać. W tym czasie Suhan zapoznaje się z pełną treścią listu, z której jasno wynika, że ojciec Cesura nie zamierzał popełnić samobójstwa. Dzwoni do Cesura, by go o tym poinformować. Tahsin zabiera Korhanowi list Hasana i porywa go na kawałki. Jedzie następnie do sierocińca, w którym spędził swoje dzieciństwo. Nie wchodzi jednak do środka. Na cmentarzu rozpoczyna się ekshumacja zwłok Hasana. Suhan odbywa szczerą rozmowę z bratem.

46 (piątek 9 lutego): Na farmę Cesura listonosz dostarcza list bez nadawcy. Okazuje się, że jest to kolejne pismo od Rizy! Mężczyzna udziela w nim rady: “Jesteś na dobrej drodze, nie myśl z niej schodzić”. Rano Cahide oraz Korhan mają problemy żołądkowe. Z listem od Rizy Cesur udaje się na policję. Adalet przed apteką także znajduje niepodpisaną kopertę. W środku jest list o treści “Obserwuję cię…”. Mihriban na leśnej ścieżce natrafia na wymiotującą Cahide. Zawozi ją do szpitala w Stambule. Na miejscu zjawia się także Korhan. Bulent wiezie Hulję do tego samego szpitala, by kolejny raz kobieta podała się za Cahidę. Przejeżdżająca obok Banu jest zaskoczona, kiedy widzi ich w jednym samochodzie. Bulent wraz z Hulją utknęli w korku i Cahide sama będzie musiała udać się na badanie USG! Jest przerażona wiedząc, że za chwilę runie jej misternie ułożony plan. Cesur otrzymuje wyniki ekspertyzy, zgodnie z którą w zwłokach jego ojca wykryto ślad po ranie postrzałowej. Mężczyzna jest teraz pewien, że jego ojciec został zamordowany. Doktor przeprowadza badanie USG Cahide. Nieoczekiwanie okazuje się, że kobieta naprawdę jest w ciąży! Kiedy wszyscy wychodzą, na salę wchodzi Hulja. Cahide okłamuje ją, że przekupiła lekarza i nie wyjawia prawdy, że jest w ciąży. Hulja zauważa jednak jej dziwne zachowanie. Suhan informuje Korhana o wynikach autopsji ojca Cesura.

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *