Meandry uczuć odcinek 25 i 26: Cesur trafia do aresztu! [Streszczenie + Zdjęcia]

25 (czwartek 11 stycznia): W posiadłości Korludag odbywa się bal sylwestrowy, na którym pojawia się także Cesur. W blasku księżyca Cesur wyznaje Suhan miłość. Dochodzi między nimi do pocałunku. Sielskie chwile przerywa pojawienie się policjantów, którzy aresztują Cesura pod zarzutem podrabiania dokumentów. Z ukrycia całą akcję z uśmiechem obserwuje Bulent. Tahsin z Adalet wraca z podróży poślubnej. Suhan informuje Banu o zatrzymaniu Cesura. Okazuje się, że to Bulent złożył donos na mężczyznę. Tahsin odwiedza Cesura w areszcie. Alemdaroglu odgraża mu się, że na końcu tej historii to on trafi do prawdziwego więzienia i oskarża go o dokonanie trzech morderstw. Jego krzyki słyszy będąca również na posterunku Suhan. Następnego dnia odbywa się rozprawa, na której Cesur zostaje uniewinniony. Suhan mówi Korhanowi, że Cesur jest synem Hasana Karahasanoglu. Mężczyzna jest wyraźnie zaniepokojony tą informacją. Cahide nabywa protezę ciążowego brzucha.

26 (piątek 12 stycznia): Cesur zdaje sobie sprawę, że to Bulent przygotował na niego zasadzkę. Spotyka się z mężczyzną na sali treningowej, gdzie wywiązuje się między nimi bójka. Hulja podrywa Korhana, wykonuje dla niego specjalny masaż. Upokorzony przez Tahsina Salih postanawia wyjechać z farmy. Odrzuca wszystkie połączenia od swojego pracodawcy. Wściekły Tahsin postanawia za karę zwolnić także jego żonę – Reyhan. Suhan jest oburzona postępowaniem ojca oraz jego nowej żony, która coraz pewniej czuje się w posiadłości. Wieczorem Tahsin zbiera całą rodzinę i oznajmia, że chce odwołania Cesura z firmy. Suhan i Korhan sprzeciwiają się jednak jego planom. Oburzony Tahsin zabiera Adalet i wyprowadza się do jej domu.

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *